SAYISAL FAL

Kendi ve ya başka bir şahısın falına bakma belirsiz, zor durumda olan,iç ve ya dış ihtilafları olan,çeşitli problemlerle karşılaşan ve ya kendini anlamak ve kaderinde ne yazıldığını bilmek için özgülenmiştir.

Sayısal fal örneği

İnsan adeta herşeye kadir ola bilir, bir şartla ki, uzay şifrelerinin taleplerini dikkate alarak kendi hayatını kursun.

Şahısın kişiliği hakkında almanın yollarından biri-rakam falıdır ki, bunun temelinde oyun kartlarının rakam manaları vardır. Şahısın kişiliğini aydınlatmak için sadece oyun kartlarındaki rakamları toplayıp kişinin doğum tarihinin üzerine eklemek gerekiyor.

Eger ki, sonuç 36’dan çok olursa o zaman alınan rakamdan 36 çıkmak gerekiyor.

 

Örnek: doğum tarihi- 05.11.1990

Rakamları topluyoruz: 5+1+1+1+9+9=26. 26 rakamı- bunun manası Kitap.

Başka bir örnek: doğum tarihi- 29.11.1998

Rakamları topluyoruz: 2+9+1+1+1+9+9+8=40. 40-36=4. 4 rakamı- bunun manası Ev.

RAKAMLARIN MANALARI

Bu falda genellikle oyun kartlarının rakam manaları ve Maria Lenormanın yorumları kullanılmaktadır.

1-Atlı- seyahat yapan bir sövalye sembolüdür. Onu bağlayan bir kuvvet yoktur,hayalindeki düşlerinin peşindedir sürekli. Bu rakama denk gelen kişiler kendi ülkelerini terk etmek arzusundalar. Onların mesleği iş gezisiyle,bilgisayarla olacaktır.

2-Yonca- büyük üçlü birlik (teslis) sembolüdür. Bu kişilere her zaman iş ve özel hayatlarında başarı ve bol şans eslik ediyor. Yonca büyük mutluluk getiriyor, kendine özgüven veriyor, depressiyon ve kötü moreli uzaklaştırıyor. Tüm hayal ve düşleriniz gerçek ola bilir.

3-Gemi- ters akış yönüne haraket eden semboldür. Bu rakama denk gelen kişiler hayatlarında deyişiklikler ve intiba seviyorlar. Ofiste oturup iş yapmayı tercih etmezler, daha çok iş gezisi, yollar ve haraketli hayat tarzını  severler. Bu kişiler tatil aşklarına ve flört ilişkilere sayğı duyarlar.

4-Ev- bilgelik sahibi. Herşeyde uğur. Bu kişiler asla yalnız kalmazlar, bu rakam onlara  güven ve koruma hissi veriyor. Baba ocağı her zaman büyük mana verecektir onlar için. Bu kişiler için hayatta önemli şey-günlük aktivite,aile ve ev komforu.

5-Ağaç-sağlık ve özgüven sembolüdür. Hayat enerjisini, iş durumlarının inkişafını sembolize ediyor. Ağaç güçün ve yaşam sevincinin işaretidir. Onun kararlığı ve sertliği, olğunluk, basiret, hayat bilğeligi kendini değerlendirme ve analiz yapma anlamını veriyor.

6-Bulutlar- engel sembolüdür, başarıyı engelliyor. Hoş olmayan olaylar, olumsuzluk anlamını veriyor. Lakin onların hem sıyah, hem beyaz çizğisi vardır. Eğer ki, kişi beyaz çizğideyse işleri uğurlu olacak,yok eğer ki, sıyah çizğideyse hep uğursuzluk peşinde olacaktır.

7-Yılan- bilğelik sembolü. Aynı zamanda gencleşme, güzellik, hikmet ve yenilenme sembolü olarakta geçiyor. Bu rakama denk gelen kişiler estetik ameliyatları severler ki, bu da yılanların genelde her sene derilerini değiştirdiği gibi.

8– Tabut- 8 rakamına denk gelen kişiler ya erken ölürler ya da yüksek kuvveler tarafından gözle görülmeyen maksatlar için gönderilmişler. Onların yer yüzünde var var oluşları hiç bir şekilde anlatılamıyor.

9-Demet-canlanma ve güzellik,sevinc ve neşe sembolüdür. Bu kişiler başladıkları her işleri uğurlu gelecektir. Onların çok güzel auraları vardır ki, bu da ilgi ve sevgi anlamına geliyor. bu kişilere uğurlu iş akışı ve kendi çevresi arasında başarı bekliyor.

10-Tırpan-bir  fenomenin var oluşu diğerinin yok oluşu anlamına geliyor. Tırpan- uğursuz,kötü olaylar zinciridir. Bunlar kazalar,korkunç travmalar ola bilir,yalnız akıllıca ve ağırlıklı haraketle bu tür olayların karşısını ala bilecektir.

11-Süpürge- acı çekmek ve gereksiz herşeyden kendini arıtma anlamına geliyor. Bu rakam anlaşmamazlık,catışmalar,kavgalar ve suçun olabileceğine işaret ediyor.

12-Baykuş- bilgelik ve basiret sembolüdür. Bu rakama denk gelen kişilere ne özel hayatlarında ne de iş hayatlarında acele yapmamaları gerekiyor. Düşünmek ve doğru adım attıklarından emin olmaları gerekiyor.

13-Bebek- zenginlik ve yeni yolun başlanğıcı anlamına geliyor. Tüm dünyaya karşı açıklık,paklık ve inamlı olmak. Güzel rakamdır, çevresi arasında sayğı,güven,uyumlu ve karşılıklı işkiler v.s. anlamını veriyor. 13 rakama denk gelen kişiler masum auraya sahiptirler.

14-Tilki- ateş ve sisnsilik, hainlik sembolüdür. Tilki meharetlilik, kurnazlık ve beceriklik gibi nitelikleri uyandırma gücüne sahiptir. Bu rakama denk gelen kişiler hayatta hiçbişeyi kaybetmezler.

15-Ayı- zayıf insanlara karşı merhametli ve şefkatlianlamına geliyor. Ayılar kendileriyle başarı ve muvaffakiyet getiriyorlar, onların sembolize ettikleri güç daha yüksek değerlere sahiptir. Bu kişileri sinirlendirmek tavsiye edilmiyor, zira onlar sinirliyken çok korkunç oluyorlar.

16– Yıldız- karanlık iliklere işleyen manevi ışıktır. Bir çok niyetleri kolaylıkla hayata geçe biliyor. Uğur ve muvaffakiyet her işlerinde eşlik ediyor. Yıldız- aynı zamanda tüm işlerinde yüksek büyük makamlara ulaşmak arzusuna sahipler, lakin ‘ Yıldız Hastalığı’ndan sakınmak gerekiyor.

17– Leylek- zamandaş değişiklik değişmemezlik simgesidir. Bu simge merhametli ve güvenili kişi olduğunuza, vatanınıza ve aile ocağınıza değer verdiginiz anlamına geliyor. Fakat bu kişiler her zaman yeni ve mükemmel yenilikler peşindeler.

18– Köpek- cesaret, dürüstlük, koruma ve daimilik simgesidir. Köpek – güvenili dost, arkadaş ve dürüst iş ortağıdır. Bu kişilere her zaman güvenile  bilinir.

19– Kule- uzunömürlülük ve dayanıklılık sembolüdür. Bu rakama denk gelen kişiler- çok çalışkandırlar. Kule- işlerinde sabitlik, başarı ve muvaffakiyet getiriyor.

Her kişinin doğum tarihi Lenormanın sihirli oyun kartlarına denk geliyor ve kendisinin özel, değişmez sembolu ve anlamı oluyor.

20– Bahçe- iyimserlik ve neşe sembolüdür. Bu kişiler yaratıcıdırlar, koydukları maksatlara doğru ilerleyip onları gerçekleştirmeği ve karyerlerini yükselteğin peşindeler.

21– Dağ- hayat yollarında engeller. Bu lişiler yalnız tüm engelleri ve imtihanları üsteledikten sonra istedikleri o yüksek makamlara ulaşa bilecekler. Dağları üsteleye bilmek için uzun zaman gerekecek.

22– Çatal ağzı – kararla ilgili değişiklikler. Bu kişiler hayatin onlara sunduğu yollardan istedikleri yolu seçe bilirler. Onlar hayatlarını  kendi şeçtikleri isteklere bağlı olarak etap-etap, iyi ve kötü şeyleri almaşık geçerek sürdürecekler.

23– Sıçan- perişanlık, dağılma ve fakirlik sembolüdür. Fare- bu kişilerin kötü taraflarının çağrışımını veriyordur.

24– Yürek- aşk, güven ve kendini feda etme sembolüdür. Güzel rakamdır, aşk ve mutluluk manasını veriyor. Aşk hayatlarında karşılıklı sevgi,komfor ve mutluluk eşlik ediyor. Yürek- neinki sadece sevgi duyğusu kaynağıdır, aynı zamanda öfkedir, gazaptır.

25– Yüzük- inam, daimilik ve sadakatlık simgesidir. Bu rakama denk gelen kişiler mutlu ve başarılı olacaklar. Onları tanıma ve yetke bekliyor,

26– Kitap- sırr,gizliliktir. Hayata geçmemiş imkanları sembolize ediyor. Bu kişiler , hayatın var oluşunu çöze bilmek için okumaya ve bilimlenmeye can atıyorlar.

27– Mektup- eğitimli, evde, işte, kağıtlarda, mektuplarda v.s. heryerde düzeni seven anlamına geliyor. Bu kişiler büyük başarı elde etmeye kadırdiller.

28-Erkek- akıllı ve rasyonel kişi anlamını veriyor. Bu bir erkekliğin,azmın, inançın, kararlılığın işaretidir.

29– Kadın- sezgi kişileştirme sembolüdür. Diplomatiklik, kadınsı, zariflik,özeniş, merhamet ve heyecanı sembolize ediyor. Kötü karakteri- kıskançlık,cahilliğe yönelme.

30– Zambak- cazibe, saflık anlamına geliyor. Zambak uğurlu başlangıçları ve güzel hayatı işaret ediyor. Bu kişileri mutluluk, mutlu ve uzun hayat bekliyor.

31– Güneş- hayat enerjisinin kaynağı, sıcaklık ve aydınlık anlamına geliyor. Güneşle tüm iyi şeyleri bağlıyorlar: zafer,ödül, başarı,uğr getirme v.s.

32– Ay- kendi değişik yetemeğine sahip olduğundan,Ay değişkenlik ve kadınsı sembolize ediyor. Bu kişileri bir ortamda saygı, tanıma ve ödüllendirme beklerken diğer ortamda rahatsızlık, depresiyon, kavğa, skandal bekleniyor.

33-Anahtar-sırların gizli tutulması ve gizli olan herşeyin aydınlanmasını sembolize ediyor. Anahtarla hayatını güzel yöne değişe bilecek kapıyı aça bilirsin.

34– Balık- su, verimlilik ve ruhun zenginliyini sembolize ediyor. Hayatın har alanında uğur ve muvaffakiyet gerçek oluyor. Balık – uğur, zenginlik ve serveti işaret ediyor.

35– Demir- esenlik ve umut anlamını veriyor. Bu kişileri uğur ve başarı bekliyor, tüm hayallerini gerçekleştire bilecekler. Demir – sakin ve sessiz sığınak bulma arzusunu sembolize ediyor.

36– Haç- barış işareti. Üzüntü, acı çekmeği sembolize ediyor. Kötü bir rakam, herkesin kendi engeli, kendi problemleri  ve uğursuzluğuna işaret ediyor. Kısıntı,   yoksulluğu ve belayi haber veriyor.

1 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 5 (1 Oy, Ortalama: 5,00 Toplam 5, Oy)
Loading...

Yorum ekleSorunuz/Yorumunuz

© Falcibaba.com 2018. Tüm hakları saklıdır.