Sevdiğiniz Kişiye Bağlama Büyüsü Yaptırmak ve Bozdurmak İçin Neler Yapılır?

Sevilen kişilere yapılacak olan bağlama işlemlerinde yapım sürecindeki detayların sırası ile, doğru bir şekilde ve atlanmadan yapılması oldukça önemlidir.

Sevdiğini Bağlama Büyüsü Nasıl Yapılır?

resim-1326 Bağlama büyüsü çeşitleri farklı şekillerde yapılsa da genelde anlam olarak aynı içeriği içermektedir. Sevdiği kişiyi bağlamak için yapılacak olan büyü nasıl yapılır, sorusu insanlar tarafından en çok merak edilen sorular içinde yer almaktadır.  Sevgiliyi aşık etme büyüsü malzemeleri farklılıklar gösterse de yapılacak büyüye maruz kalan kişi etkilerine kısa süre içinde maruz kalır.

Bu tarz kendine aşık etme ve tutsak etmek için kullanılan büyüler sık şekilde insanlar tarafından tercih edilir. Kendine bağlamak için yapılacak uygulama deneyimli ve eğitimli kişiler tarafından yapılmalıdır. Yapılan işlemler için kişinin daha önceden bu uygulamayı yapmış olması da önemlidir. Kendine tutsak etme için yapılacak olan uygulamalarda dikkatli olmak, özenli olmak, duaları tam anlamı ile bilmek, detaylara dikkat etmek gerekir. Kendine sevgilini bağlamak ve tutsak etme için yapılacak olan büyü nasıl yapılır;

Kendine aşık etme için uygulanacak olan işlemlerde tahta kaşık kullanılır. Kaşık da çukur olan bölge mevcut ise bu bölgelere resimler yapıştırılır. Kendine aşık etme için kullanılacak olan bu materyallerde çukur bulunmuyorsa isimler yazılır. Büyü için kaşıkların saplarına Ali İmran Suresinin 9. ayeti yazılmalıdır. Kaşıklar yüz yüze getirilmeli ve kırmızı ip ile bağlanmalıdır. Sonrasında saplarına Ali İmran Suresinin 9. Ayeti kişilerin ebcedi için okunmalıdır ve niyet edilmelidir. Niyet kişilerin ayrılmaması ve birbirine bağlanması için okunur.

Sevdiğini Baglama Büyüsü Nasıl Bozulur?

Bu büyünün bozulması adına kişilerin deneyimli ve eğitimli olan bir medyumdan yardım alması gerekir. Medyumun iyi olması ile maruz kalınan uygulamadan kolay ve basit şekilde kurturulur. Bu işlemler oldukça kuvvetli olan işlemlerdir. Bundan dolayı dikkatli ve titizlikle çalışma yapılması gerekir. Bağlama için yapılan uygulama sizin için, eşiniz için ya da başka bir kişi için yapılmış olabilir. Maruz kalan kişideki farklılıklar dikkate alınmalı ve hareketleri analiz edilmelidir.

Kendinize ya da çevrenizde bulunan bir kişiye tılsım yapıldığını düşünüyorsanız vakit kaybetmeden yardım almanız gerekir. Büyünün bozdurulmasının yanı sıra alınacak olan tedbirler konusunda da dikkatli olmak gerekir. Özellikle kişilerde görülen sinirlilik, asabiyet, laf dinlememe, uykusuzluk, uykuda farklı objeler görme, kendinden geçme, içinde sıkıntılar yaşama gibi birçok sorun meydana gelir. Tesir altına giren kişilerin bunu fark etmesi neredeyse imkânsızdır. Genelde çevre tarafından hemen farkına varılsa bile ilk zamanlar anlam verilmez. Zaman içinde sorun olduğu kabul edilir. İşlemlerin nasıl yapıldığı ve hangi yolun izlendiği önemlidir. Normal olan kişiler ve konu ile alakalı bilgisi olmayan kişilerin bunu bozması neredeyse imkânsızdır.

Tesiri açısından oldukça etkili olduğundan dolayı ve kuvvetli olduğu için zor ve titiz bir çalışma ile işlemlere son verilir. İlk olarak işlemin var olup olmadığı ile alakalı detaylı bir şekilde bakım yapılır. Çünkü bazı kişiler bunu ticari amaca çevirdiği için büyü olmasa bile para kazanmak adına işlem yaparlar. Bunun içinde medyum hakkında detaylı bir araştırma yapılması gerekir. Önemli olan bakım işleminin kime yaptırıldığıdır.

Doğru ve deneyimli olan kişiye bozdurma işlemlerinin yaptırılması oldukça önemlidir. Maruz kalınma mevcut ise gerekli olan tılsımlı sözcükler söylenir ve işlem detaylı bir şekilde bozulur. Bozulma işleminden sonra kişilerin davranışları, sözleri ve rüyaları konusunda dikkat etmesi gerekir. Hatta çevresi de bu anlamda tesir altındaki kişiye destek olmalıdır.

1 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 5 (1 Oy, Ortalama: 5,00 Toplam 5, Oy)
Loading...

Yorum ekleSorunuz/Yorumunuz

© Falcibaba.com 2018. Tüm hakları saklıdır.