Tesirli Eski Sevgiliyi Geri Getirme Dua Ve Büyüleri

Ayrıldığınız sevgilinizi tesirli duaları doğru zamanda ve doğru şekilde okuyarak kısa sürede geri kazanabilirsiniz.

Eski Sevgiliyi Geri Getirme Duaları

resim-1664

Ayrılma nedeniniz ne olursa olsun eski sevgilinizin aklına gelmek, sizi düşünmesini ve özlemesini sağlamak amacıyla birçok dua bulunur. Sabırla ve inançla okunduğunda en geç 40 gün içinde tesirini gösterecek olan bu etkili dualar sayesinde sevgilinizle aranız düzelir ve eskisinden çok daha iyi anlaşabilirsiniz. Bilir kişiler tarafından denenmiş bazı dualar sonucunda giden sevgilinin geri döndüğü görülmüştür. Duaların kabul olması ve tesirini göstermesi için doğru zamanda doğru şekilde okunması gereklidir. Geri getirmek istediğiniz kişinin kadın ya da erkek olmasına göre yapılan dualar farklılık gösterir.

Duaların tesirini gösterebilmesi için inançlı olmak ve pes etmeden okumaya devam etmek gerekir. 3-7- 21- 40 ya da 71 gün içerisinde sevgiliniz sizinle iletişime geçerek size olan ilgisini belli edecektir. Duaların kabul olması için özellikle gece yarısından sonra ya da kuşluk vakti okunması önemlidir. Duayı okurken abdestli olmak gerekir. Duayı özellikle yalnız kaldığınız zamanlarda okunmalı ve o esnada başka hiçbir şeyle meşgul olmadan sadece duaya odaklanmalıdır. Özellikle yağmur yağdığında, dolunaylı gecelerde ve perşembeyi cumaya bağlayan gecelerde 2 rekat nafile namazı kılarak duanızın kabul olmasını sağlayabilirsiniz.

Denenmiş Sevgiliyi Geri Döndürme Duaları

resim-1665

  • Gece yarısından sonra abdest alınır kıbleye dönülerek sevgilinizin geri gelmesi için niyet edilir. 2 rekat namaz kıldıktan sonra ‘’Ya Allah, Ya Vedud, Ya Cami’’ esmaları aynı sırası ile 100 defa okunur. 3 Fatiha, 3 İhlas, 3 Nas, 3 Felak ve 3 Ayettel Kürsi duaları okunur. 40 gün bu duaları okumaya devam eden Allah’ın İzniyle sevdiğine kavuşur.
  • Manası gereği etkili sürelerden biri olan Karia Süresini aralıksız 7 gece 70 defa okuyun. Okurken niyetinize odaklanmanız önemlidir.
  • Bazı zatlar dualar ile esmaların bir arada okunmasını önerir. Böylece duanın tesirinin artacağı ve daha çabuk kabul olacağı görülmüş. Ya Rahman, Ya Rahim, Ya Celil, Ya Vedud, Ya Deyyan Ya Mennan, Ya Hannan, Ya Şedidel Batşi ve Ya Mukallibel Kulub esmaları 99 defa okunur. Her bir esmanın ardından 3 kez Asr duası okunur. Dilerseniz bütün hepsini bir günde dilerseniz 3 gün içinde okuyabilirsiniz. Dualar biter bitmez etkisini göreceksiniz.
  • Denenmiş en etkili sevgiliyi geri getirme dualarından biri fotoğraf üzerine okunan dualardır. Geri dönmesini istediğiniz kişinin fotoğrafını elinize alın. Fotoğrafa yoğunlaşarak niyetinizi edin. En kapsamlı ve büyük dulardan biri olan Fatiha ve Ayetel Kürsi dualarını 3’er defa okuyun ve her dua bittikten sonra fotoğraf üzerine üfleyin. Daha sonra fotoğraf üzerine 313 defa ‘’Ve El Kaytü Aleyke Mehabbeten Minni’’ duası okunur. 11 gün özellikle kuşluk vaktinden önce okunması gerekir. 3 gün içinde duanın tesirini görebileceğiniz bu uygulama ile sevgiliniz size geri dönecektir.

Erkeği Geri Getirme Duası

Eğer geri dönmesini istediğiniz kişi yakınınızda ise 15 ihlas ve 9 Fatiha Süresini bir bardak suya okuyup üfleyin ve içirin. Aynı zamanda Araf süresini 12 gün boyunca okuyun. Eğer sevgiliniz uzakta ise okunmuş bu suyu onun ve kendi isimlerinizi tekrarlayarak için ve 7 gece Yasin süresini okuyun.

Sevgiliyi Geri Getirme Büyüsü Yapım Aşaması

resim-1666

Büyü yaparken hiçbir detayın atlamaması gereklidir. Ayrılma nedenine büyüyü tekrarlamanız gerekebilir. Uzaktan da etkisini gösterebilen geri döndürme büyüsü 1 yıldan daha fazla süren ayrılıklarda daha az tesirli olacağından her ay yeniden yapmanız gerekecektir.

İlk aşamada büyü yapılan kişinin aklına gelecek daha sonra uzun uzun sizi düşünmeye başlayacak. 72 saat sonra sizi merak edecek ve arayacaktır. Büyünün etkili olabilmesi için kişinin psikolojik ya da fiziksel bir rahatsızlığının ya da sıkıntısının olmadığından emin olun. Büyü yaptığınız kişi yakınınızda ise daha kısa sürede etkisini gösterir. Uzakta ise fotoğrafına bakarak Ayetel Kürsi okuyarak büyüyü destekleyebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları ve Oyları

1 yıldız2 yıldız3 yıldız4 yıldız5 yıldız (Sizin oyunuz ilk olsun)
Loading...

Yorum ekleSorunuz/Yorumunuz

© Falcibaba.com 2018. Tüm hakları saklıdır.