Etkili Olan Sevgiliyi Geri Getirme Duası ve Uygulanışı

Sevdiğin insanın kısa süre içinde geri gelmesi için yapılacak olan dua detayları atlanmadan, sureleri ve esmaları doğru bir şekilde okunarak yapıldığında fayda sağlar.

En Etkili Olan Sevdiğini Geri Getirme Duası ve Büyü Uygulaması Nasıl Yapılır?

resim-1661

Sevdiğini geri döndürmek adına yapılacak olan dualar içinde en etkili ve tesirli olanı budur. Yalnız dualar kapsamında uygulanacak olan işlemin tüm aşamaların en doğru şekilde yapılması gerekir. Uygulamada acele etmemek gerekir. Yapılacak olan sevdiğini geri getirme duası ayrıntılarının tamamen öğrenilmesi gerekir. Ayrıntılar tamamen öğrenilmeden yapılan dua işlemlerinden fayda görmek ve işlemin gerçekleşmesini beklememek gerekir. Önemli olan en etkili sevdiğini geri getirme duası kapsamında acele etmemektir. Gerekirse duanın tüm aşamaları birkaç kez okunmalı ve kâğıda not alınmalıdır. Kâğıdın üzerinden detaylar okunarak hatırlama yapılabilir. Sevgiliyi bir dua ile geri getirmek için Allah’ın güzel isimlerinden 7 adı kullanmak gerekir. Bu esmaların etkili bir biçimde işlem görmesi için Kur`an-ı Kerim`den Fatiha, İhlas, Felak ve Nas Sureleri`de okunacaktır. Bu surelerin ardından Ayet`el-Kürsi`yi okunarak uygulama bitirilir. Allah’ın güzel isimlerinden olan 7 ad Ya Vedûd, Ya Cami, Ya Aziz, Ya Cemil, Ya Rahmân, Ya Rahîm ve Vekîl’dir. Bunlar sevgiliyi bir çırpıda geri getirecek olan isimlerdir. Yapılacak olan her dua işleminden önce olduğu gibi abdest almak ve 2 rekât hacet namazı kılmak çok önemlidir. Sevgiliyi bir çırpıda geri getirmek adına uygulanacak olan dua işlemlerinde namaz ile abdest ile yapılacak işlem Allah`ın katına sağ salim çıkar. Namaz ve abdest insanların ruhani ve bedensel anlamda temizlenmesi için de gereklidir. Bu şekilde bir dua ile uygulama yapmak sevgiliyi daha çabuk geri döndürecektir. En doğru şekilde abdest almak ve en doğru şekilde namaz kılmak için özen gösterilmesi de çok önemli bir detaydır.

Duanın Uygulanması

resim-1662

Abdest alınıp namaz kılındıktan sonra kalbin temizlenmesi işlemi de sağlanır. Bu işlem beslenme çekilmesi ile desteklenmelidir. Besleme çektikten sonra sırasını karıştırmadan Fatiha, İhlas, Felak ve Nas Sureleri okunur. Son olarak okunacak olan Ayet`el-Kürsi ise duanın içinde okunacaktır. Surelerin okunmasından sonra Ya Vedûd, Ya Cami, Ya Aziz, Ya Cemil, Ya Rahmân, Ya Rahîm ve Vekîl esmaları 99 kez okunur ve aralarında Ayet`el-Kürsi okunur. Örnek verecek olursak; 99 defa Ya Vedûd esması okunduktan sonra 7 defa da Ayet`el-Kürsi okunmalıdır. Ya Vedûd esması 99 defa okunduktan sonra 7 defa Ayet`el-Kürsi`den sonra, yine her esma 99 defa sırası ile okunur. Aralarda mutlaka 7 defa Ayet`el-Kürsi okuma işlemi unutulmadan yapılmalıdır. Son esma Ya Vekîl 99 defa okunduktan sonra yine 7 defa Ayet`el-Kürsi`yi okunur ve bu şekilde uygulama bitirilir.

Yapılacak olan tüm işlemlerde niyetin salim olması, esmaların ve surelerin en doğru şekilde okunması, sırasının karıştırılmaması gerekir. Karıştırıldığı zaman ve yanlış okunduğu zaman sorun yaşanması kaçınılmaz bir hal alır. Bundan dolayı yapılacak olan her bir dua, okunacak olan her bir surenin doğruluğu büyük önem taşır. Geri getirme adına yapılacak ola dua aslında oldukça basit bir işlemdir. Düzgün şekilde uygulandığı zaman kişi hakkında hayırlı bir şekilde etkili olur. Allah’ın hikmetinden kaynaklı olarak yapılacak olan bu işlemlerin sonuçları her kişide aynı şekilde ortaya çıkmayabilir ve her kişide aynı düzeyde etki etmeyebilir. Hatta bazı kişilerde yapılan bu uygulama sonucu hiçbir etki ortaya çıkmadığı ortaya çıkmıştır. Bunun en büyük nedeni işlemlerin eksik yapılması ve gerçekten içten dileyerek yapılmamasıdır. Geri döndürme duasının her aşamasında kişilerin içlerinden sevgilisin ya da eşinin gelmesini geçirmesi gerekir. İyi niyetle geçirmek, çok fazla içten bunu istemek, olabildiğince düşünmek duanın tutması için de fayda sağlar. Kendinizin bu duayı yapacağını inanamıyorsanız kesinlikle tecrübeli ve deneyimli olan hocalardan yardım almanız gerekir.

Kullanıcı Yorumları ve Oyları

1 yıldız2 yıldız3 yıldız4 yıldız5 yıldız (Sizin oyunuz ilk olsun)
Loading...

Yorum ekleSorunuz/Yorumunuz

© Falcibaba.com 2018. Tüm hakları saklıdır.