Sevdiğini Kendine Aşık Etmek İçin Hangi Dua Okunmalıdır?

Sevdiğin kişiyi kendine aşık etme adına yapılacak olan uygulamalarda kalpten ve canı gönülden inanmak çok önemlidir. Aksi takdirde edilecek olan duanın kabul görmesi beklenmemelidir.

Sevdiğini Kendine Aşık Etme Dua ve Büyüsü Şartları

Sevdiğini kendine bağlamak için yapılacak büyü ve okunacak dua insan yaşamını değiştirmektedir. Aşık olan her kişi kendinin sevilmesini ve sorunsuz bir ilişki yaşamayı ister. Sevdiğin kişiyi kendine aşık etme duası Nihat Hatipoğlu gibi hocalar tarafından da tavsiye edilmektedir. Büyüler ise tavsiye edilmez. Okunacak olan dualar denenmiş olan dualarsa daha fazla fayda görülecektir. Ayrıca dua oldukça masumane olan bir uygulamadır. Birini kendine aşık etme büyüsü, sevdirme ya da bağlama büyüsü tecrübeli medyum tarafından ya da hocalar tarafından uygulanmalıdır. Çünkü konusunda uzman olan medyum ve hocalar bu işlemleri eksiksiz olarak uygular. Medyum ve hocaların yaptığı uygulama sayesinde en etkili bağlama büyüsü ve kişiyi aşık etme büyüsü ortaya çıkarak fayda sağlar. Özellikle sevdiğini kendine bağlama duaları çok uzun paragraflardan meydana geliyorsa bilin ki, bu dua orijinal dua değildir. Bu tarz duaların şartlarından bir tanesi de uzun olmamasıdır. Kısa olan sevdiğini kendine bağlama duaları ya da birini kendine aşık etme duaları tılsımlı olarak kabul edilir.

Sevdiğini kendine aşık etme büyüsü ve duası kapsamında dikkat edilecek olan en önemli detay karşıdaki kişinin bu işlemden haberinin olmamasıdır.

Sadece sevdiğiniz kişinin değil başka kişilerinde haberinin olmaması çok önemlidir. Büyü kapsamından yapılacak olan dualar en içten istenen isteklerden bir tanesidir. Eski dönemlerden bu yana kadar doğuda ve batıda kullanılarak günümüze kadar gelmiştir. Ayrıca duaların ve büyülerin yapım aşamalarından gerekli olan şartlardan bir tanesi de yapılacak olan uygulamaya inanılması gerektiğidir. Bu uygulamalara inanıldığı sürece fayda sağlar. Aksi takdirde fayda sağlamaz. Her uygulamada önemli olan kişilerin canı gönülden inanmasıdır. İşlemler esnasından kişilerin kalbinden karşıdaki kişiyi geçirmesi, onun ismini telaffuz etmesi ve onun ile yanıp tutuşması da katkı sağlayacak olan etkenler arasında yer alır. Bu duanın akşam ile yatsı namazı arasında bulunan vakitte yapılması uygundur. İkindi vakti vaktinde gün daha kızıla dönmeden de yapılırsa etkisi görülür.

Büyü ve Duanın Yapılışı

resim-1723

Duanın sözleri;

“Ya vedud, sen arşın ve arzın sahibisin. Sen, gönülleri evirip çevirensin. Senin iznin olmadan hiçbir şey gerçekleşmez. Hakkımızda hayırlı olanı bize nasip et. Sen dilimizle söylediklerimizi de kalbimizde sakladıklarımızı da bilensin. Rahman ve Rahim olan sensin. Bütün zamanların ve bütün mekânların sahibi sensin. Yalnız sana inanır ve sana güveniriz. Kalplerimizi birbirine yakınlaştır. Onu bana, beni ona sevdir. Amin”

Bu duanın ardı ardına 8 kez okunması gerekmektedir. Yalnız dua işlemine başlamadan önce mutlaka abdest alınıp fiziksel kirlerden arınılması, namaz kılınıp ruhani kirlerden arınılması gerekir. Her duada okuma işleminde olduğu gibi abdestli olmak duanın faziletini arttıracaktır. Yapılacak olan işlem sadece bir gün okunmamalıdır. Her gün 8 defa ardı ardına okunması gerekir. Aslında sevdiğiniz kişi size geri gelesiye kadar düzenli şekilde okunmalıdır. Gözlemlenenler ve yapanlardan fayda görenler dua sayesinde 14 gün gibi kısa bir süre içinde sevdiklerinin kendilerine geri geldiklerini söylemektedir. Zaten duanın genel inanışı da 14 gün içinde sevdiğinizin size geri gelmesi ve başarı sağlanması üzerinedir. Duayı yapan sadece ama sadece niyazda bulunan kişidir. Duaların kabul görmesi bizleri yeryüzüne göndermiş olan ve bizlere yeryüzünde nimetler sunan Allah tarafından yapılır. Bundan dolayı Allah’a canı gönülden dua etmek, temiz kalp ve iyi niyet ile karşısına çıkmak, bedenen ve ruhen kirlerden arınmak çok önemlidir. Bunlara dikkat edildiğinde ve canı gönülden istek sunulduğunda daha çabuk kabul görecektir. Ayrıca duaların gücüne inanmak gerekir. Duaların insanların kalp sesini meydana getirir. Dualar ile arzu edilen her şeye kavuşmak mümkün hale gelir. Sözcüklerden ibaret olmayan duaların tılsımına inanmak isteklerin kapısını aralar. Manevi yaşamda bir anahtar gören dualardan yardım almak adına okuma esnasında eksiksiz okumak ve detayları atlamamak da gerekmektedir. Aksi takdirde yapılacak olan dua tutmaz ve yanlış okuma meydana gelir. Bunun daha önceden ezberlenmesi ya da bir kâğıda yazarak okunması gerekir.

 

Kullanıcı Yorumları ve Oyları

1 yıldız2 yıldız3 yıldız4 yıldız5 yıldız (Sizin oyunuz ilk olsun)
Loading...

Yorum ekleSorunuz/Yorumunuz

© Falcibaba.com 2018. Tüm hakları saklıdır.