Sevgiliyi Geri GetirmeEtkili Olan Büyü Çeşitleri Nelerdir?

Sevgiliyi geri getirmek adına yapılacak olan büyü uygulamalarının hepsine kalpten inanıldığı zaman işe yara. Bu sayede sevdiğin kişi kısa süre içinde geri döner.

Sevgiliyi Geri Getirme İçin Yapılan Büyüler ve Aşamaları

resim-1695

Sevgiliyi geri getirmek için yapılacak olan büyü diğer büyülerden ayıran en büyük özellik 6 gün gibi kısa bir zaman içinde etkisini göstermesidir. Sevgiliyi geri döndürmek için yapılacak olan büyü işleminde önemli olan bir eşyasının kullanılmasıdır. Geri döndürmek adına kullanılacak olan eşya sevgilinin sık şekilde kullandığı bir eşya olmalıdır. Uzun süre kullanılan bir eşya olması büyü uygulamasının tutması ve uzaktaki sevgilinin gelmesi için oldukça önemlidir. Büyü ile sevgiliyi geri getirme için eşyasının üstüne akşam gün batımı zamanı tılsımlı sözleri okunur. Ayrıca bu tılsımlı sözcüklerin okunması esnasında bir tas suda yanınızda bulunmalıdır. Tılsımlı sözlerin okunmasından sonra büyülü suyun eşya üzerine damlatılması gerekmektedir. Yalnız suyun damlatılma işlemleri için büyüyü yapan kişi üzerinde bulunan kıyafetinin bir parçasını suya batırmalı sonra sevgilisinin eşyasının üstüne sıkarak suyunu damlatmalıdır. Sevdiğin kişiyi geri getirme adına yapılacak olan bu uygulamada muhakkak tılsımlı sözcük olarak Allah’ın isimleri okunması da gerekir.  Bu sayede yapılacak olan sevgiliyi geri döndürme büyü işlemleri daha sağlam tutacaktır. Sulama işlemi bittikten sonra ikinci aşama olan dumanlama aşamasına geçilir. Bu aşamada ateş yakmak önemli değildir. Sigara dumanı ya da küçük bir kâğıt parçasının dumanı da işinizi görebilir. Kâğıt parçası yakılır ve sevgiliyi geri döndürme adına üzerinde gezdirilir. Bu işlemin bitmesinden sonra sevdiğin kişinin eşyasını akan bir suya atman gerekmektedir. Bu işlem sayesinde yani eşyanın atılması ile kavuşma sağlanır. Eşyanın atılması esnasında sevgiliyi geri döndürme sözleri söylenmelidir. Bu sözler sayesinden uzaktaki sevdiğin sana daha çabuk ve kolay dönecektir. Bekleme süresi kısa olan uygulama sık şekilde tercih edilir. Yalnız yapım aşamasından uygulamanın tamamına kalpten inanamak ve işlemlerin sonrasında mutlaka sevdiğin kişinin geleceğine inanamak olumlu yönde etki sağlar.

Diğer Uygulama

resim-1696

Sevgiliyi geri döndürme büyüsü işlemleri oldukça kolay uygulamalara sahiptir. Sevdiğiniz kişi sizi terk etmişse, kaybetmişseniz ya da boşanma süreci yaşıyorsanız sevdiğin kişiyi geri getirme büyüleri yaparak sorunları çözebilirsiniz. İşlemleri yapmak için yazının devamını dikkatli şekilde okumanız yeterli olacaktır. Hatta işlemleri işi en iyi şekilde yapabilecek birine yaptırdığınız zaman sevgiliyi geri döndürmenin yolları açısından fayda bulursunuz.  Uzaktaki sevgiliyi geri döndürme için fayda sağlayacak vefki ve esması doğru düzgün okumanız gerekir. Okunacak olan her duanın sırasını şaşırmamak çok önemli bir detaydır. Duaların tek tek okunması gerekir. Büyü bu şekilde yapılır ve sırası şaştığı zaman fayda sağlamaz. Beyaz bir kâğıt ve kalemi önünüze koyun. Ardından 5 defa Ayetel Kürsi okuyun. Eksiksiz şekilde okumanız gerekir. Bunun ardından Rahman duasını okumanızda fayda bulunmaktadır. Duaların bitmesinden sonra niyet etmeli tılsımı hazırlamak için çaba göstermelisiniz.  Hazırlanacak olan tılsım sevdiğin kişinin kullanmış olduğu kapı eşiğine konmalıdır. Tılsımın kesinlikle büyü bilen bir kişi tarafından yapılması uygun olacaktır. Yahut büyü bilen bir kişiden nasıl yapılacağı konusundan detay almanız gerekir. Çünkü bu tılsımın içine semboller çizilecek ve yazıları yazılacaktır. Bu sayede kısa süre içinde sevdiğin kişi sana geri döner. Tılsımın koyulmasından sonra tek yapılması gereken şey beklemektir. Bekleme süreci oldukça kısadır.  Yapılan tüm işlemlere kalpten inanmak çok önemlidir. Aksi takdirde uygulama tutmaz ve sizi üzecek bir duruma düşmenizi sağlar. Ayrıca uygulama yaptırılacak olan medyumun kesinlikle konusunda deneyimli olması çok önemlidir. Bu uygulamalar dışından çekim yasası ile sevgiliyi geri getirme işlemleri de konusunda uzman olan kişiler tarafından yapılabilmektedir. Ters psikoloji ile yapılan bu uygulama göründüğü kadar kolay değildir. Bilen kişiler tarafından uygulanması ve bilen kişiler tarafından yapılması çok önemlidir. Bunun için önceden küçük çaplı bir araştırma yapılması uygun olacaktır.

Kullanıcı Yorumları ve Oyları

1 yıldız2 yıldız3 yıldız4 yıldız5 yıldız (Sizin oyunuz ilk olsun)
Loading...

Yorum ekleSorunuz/Yorumunuz

© Falcibaba.com 2018. Tüm hakları saklıdır.