Eşler Arasındaki Sıcaklığı Arttıran Sıcaklık Duası, Büyüsü Ve Muskası

Çiftlerin aralarında olan soğukluğun giderilmesi ve daha olumlu süreçlerin, aradıkları mutluluk ile elde edilmesi için yapılan dualara, sıcaklık duası adı verilmektedir. Dua, hem büyü hem de muska olarak uygulanmaktadır.

Sıcaklık Büyüsü Duası Nasıl Yapılır?

im003038 Sıcaklık büyüsü veya sıcaklık duası kişilerin arasında olumsuzluklar meydana gelmemesi, sorun yaşayan kişilerin arasını düzelmesi, beraber olmaları, ilgi görmeleri için yapılır ve oldukça güçlü etkilere sahiptir. Sıcaklık duası veya büyüsü işlemlerinin kişiye özel şekilde yapılması mecburidir. Çünkü kişilerin sıcaklık anlamında istedikleri farklıdır ve kişilerin yaşamları farklıdır. Sıcaklık büyüsü işlemlerinin duası aşamasının mutlaka uzman bir hocaya yaptırılması gerekir.

Sıcaklık büyüsü nasıl yapılır konusunda uzman olan kişiler yaptıran kişiye detay vermez. Genel anlamda bilgilendirme yapar. Bağlama büyüsü uygulamasının tam anlamı ile tutması adına uzman kişilerden yardım alınmalıdır. Sağdan soldan alınan bilgiler doğrultusunda bağlama büyüsü nasıl yapılır detaylarını bir başkalarından öğrenerek bunun yapılmasının mümkün atı yoktur. Bu işlemlerin kendi başına uygulanması içinden çıkılması oldukça zor bir duruma sokabilir. Yani pirince giderken evdeki bulgurdan olmak neredeyse kaçınılmaz bir hal alır.

Bunun içinde detaylar konusunda işinde uzman olan bir hocadan ya da medyumdan yardım alınmalıdır. Sıcaklık büyüsü nasıl yapılır, neler yapmak gerekir, sonrasında hangi ince noktalar vardır tarzındaki soruları da uzmanlar yanıtlayacaktır. Arada olan muhabbettin artmasına olan sağlayan işlemler genelde tesirlerini kısa süre içinde gösterir.

Etkili olan ve kişilere karşı maruziyeti yüksek olan uygulamalarda karşıda bulunan kişi sizden ayrılmak istemez, sözünüzden çıkmaz ve her an sizin yanınızda olmak ister. Ayrıca sizinle yaşadığı aşkı ve mutluluğu yaşamı boyunca herhangi bir şeye değişmez.

Sıcaklık Büyüsü Tarifleri

Büyünün ve çeşitlerinin tamamının medyum tarafından yapılması uygundur. Bağlanma, arada sıcaklık oluşturma ve aşk adına kullanılan büyü çeşitleri arasında en çok kullanılanlar;

  • Bir suya 786 kere Bismillahirrahmanirrahim okunur ve çiftlere içirilir. Kısa sürede etkisini göstermesi ile eşlerin aralarındaki soğukluk biter ve eski mutlulukları geri gelir. Bu uygulama yöntemi için abdestli ve niyet edilerek yapıldığı takdirde başarılı sonuçlar alınacağını bilinmelidir. Küs olan çiftlerin birleşmesi uygulanan bu dua, sadece bir bardak su ve niyet ile 786 kez tekrar edilen beslemenin ardından çiftlerin içmesi ile etkisini göstermektedir.
  • Sevdiği kişiyi hemen ve vakit kaybetmeden elde etmek isteyen kişiler Arabai ayın yedisine girdiğinde ” Ya Velud, ya Allah” okumalı ve dua etmelidir. Oldukça etkili olan duanın edilişi konusunda medyumlar size detaylı bilgileri verir.
  • 3 adet pamuk çekirdeğinin üstüne birer defa Yasin okunur ve üflenir. Üflemeden sonra …..kızı/oğlu……nın ağzı ile dilini bağladım denilmelidir. Büyünün tutması adına bunlar bağlanmak istenen kişinin evinin eşiğine gömülmelidir.
  • 1 tane kırmızıbiberin üstüne 7 defa aşağıda bulunan dua okunmalıdır. Okunan duanın ardından ateş üzerinde yakılmalıdır. Kısa süre içinde hızlı bir şekilde etki eder ve maruziyeti sağlar. ” Ve lekad ateyna Musel Kitabu enzelnahu mübareketen ücüreha fil ardı fiha halidün.”
  • Olabildiğince uzun olan bir mum alınır. Üstüne Tebbet süresi en doğru şekilde okunur. Bu mum uygun olan bir bölgeye dikilerek yakılır. Mumum yanması ve erimesi ile karşıda bulunan kişide sizin aşkınız ile yanar.

 

 

1 vote, average: 1,00 out of 51 vote, average: 1,00 out of 51 vote, average: 1,00 out of 51 vote, average: 1,00 out of 51 vote, average: 1,00 out of 5 (1 Oy, Ortalama: 1,00 Toplam 5, Oy)
Loading...
Selma

eşimin başka kadına gitmemesi için napmam lazim supheleniyorum eşimden eşimi seviyorum

Merhaba. Konuyla ilgili kendinize bağlamak yönünde işlemlerden hazırlanabilir. Kapsamlı bilgi için iletişime geçiniz.

Yorum ekleSorunuz/Yorumunuz

© Falcibaba.com 2018. Tüm hakları saklıdır.