Şirinlik Büyüsün yapılışı ve bozma teknikleri

Şirinlik büyüsü insanların çevresindekileri, eşini, nişanlısını ve sevgilisini etkilemek amaçlı kullanılır. bu büyüyü yapan kişiler karşısındakini sevimli gelir

Şirinlik Büyüsü Sırları

Şirinlik büyüsü halk arasında şirinlik muskası olarak da adlandırılmaktadır. Bu büyü çeşidini aslına bakarsanız büyü olarak değil de, vefk uygulaması olarak adlandırmak gerekmektedir.

Şirinlik büyüsü

Şirinlik muskası uygulaması kişilerin özel yaşamlarında şirin, sıkmayan, sohbeti fazlasıyla keyif veren, uyumlu, sıcak kanlı, sempatik görünme istekleri ile yapılmaktadır. Şirinlik büyülerinin uygulaması kişilerin kısmetlerinin açılması için de oldukça etkili bir yoldur. Yani bu büyü çeşidine etraftakilere ve sevdiğiniz kişilere şirin görünmek isteyen kişiler tarafından yaptırılmaktadır.

Sempatik ve şirin görünen kişilerin her zaman etraflarında fazla arkadaşları olur. arkadaş edinme konusunda zorluk çekiyorsanız, sevdiklerinize itici ve sempatik gelmiyorsanız, toplu ortamlarda soğuk olduğunuzu söylüyorlarsa şirinlik büyüsü tam olarak size göredir. Bu büyü ile sevdiklerinizi ve arkadaşlarınızın gözünde farklı bir yere gelir ve olduğunuzdan daha sempatik ve sevecen bir hal alırsınız. Arkadaş ilişkileriniz gelişir ve daha sıcak bir hale gelir. Etrafınızdaki insanların pozitif elektrik almasını sağlayan bu büyü çeşidi ile ayrıca kalıcı dostlukları daha kolay ve hızlı şekilde elde edebilirsiniz.

Nasıl Yapılır

 • Şirinlik büyüsü yapmak için ilk olarak duasının ne düzgün şekilde hazırlanması gerekir.
 • Büyü yapımında büyü yapılacak olan kişinin annesinin adı kullanılacaktır.
 • Metal bir kasenin içerisine sabahın ilk ışıkları ile soğuk olan süt konulmalıdır.
 • Kişinin 11 defa yüzüne sütü sürmesi gerekir.
 • Sütün sürülmesinde her defa 33 kez Muttan Kabali denilir.
 • 11 kez süt sürdüğünüz yüzünüzü ılık su yardımı ile yıkayın.

Ayrıca şirinlik büyüsü için kullanılan bir başka dua da bulunmaktadır. bu büyü de şu şekilde uygulanır.

Duası duası bir tatlıya okunmalıdır

Etkilemek istediğiniz kişiye bu tatlı yedirilmelidir.

Nasıl Bozulur

Şirinlik büyüsü ve diğer büyülerde sadece Kuran okumak yeterli gelmeyebilir. Nasıl ki kolu kırılmış olan bir kişi kolunun düzelmesi adına Allah’a dua edip yardım istemesi oldukça düzgün bir davranıştır ama sadece bu yeterli değildir. Kolu bir ortopedi uzmanının da görmesi ve gerekli olan tedaviyi yapması gerekir. bundan kaynaklı olarak büyü yapılan kişinin ilk olarak enerjik açıdan tedavi edilmesi sonrasında da Kuran okunması ve bundan kurtulmak için Allah’a dua etmesi gerekmektedir.

Etkileri Nelerdir

Şirinlik büyüsü yapılan kişi enerji yoğunluklarına ulaşır, görüşmeleri esnasında sempatik ve sıcaklıklar meydana gelir. Karşısındaki kişi ona karşı sevgi ve saygı duymaya başlar.

Şirinlik Büyüsünü Kimler Yaptırabilir?

Sevgilisine, eşine, nişanlısına ve çevrede şirin görünmek istenen herkese yaptırılabilir. Kısa zamanda etkisini gösterir. Bu büyü gönül rahatlığı ile yapılabilecek olan bir büyüdür. Çevrenizde olan kişiler sizlere kesinlikle karşı koymayacaktır. Bu büyü ile etrafınızda bulunan kişiler sizleri mutlu etmek uğraşırlar. İnsanların dikkatlerini çekmek, nişanlınız ya da eşiniz size karşı düşkün olmasını sağlamak, insanların gözünün sizin üzerinizde olmasını sağlamak adına yaptırabilirsiniz.

Şirinlik Büyüsü Ne Fayda Sağlar

 • Çevresindeki insanlar tarafından sevilir ve önemsenir.
 • Sıkıntı yüzü kesinlikle görmez.
 • İsteklerine kavuşur.
 • Yaşantısına başarılı olur.
 • Yaşamı pozitif şekilde etkilenir.
 • Sözü dinlenir.
 • Girdiği her ortamda sevilen ve sayılan birisi olur.
 • Her türlü işi rast gider.
 • Sevgilisi, eşi, nişanlısı tarafından her daim sevinir.
1 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 5 (1 Oy, Ortalama: 5,00 Toplam 5, Oy)
Loading...
Hayati

Merhabalar ben karşımdaki konuştuğum tüm kişilere karşı şirin görünmek istiyorum Bunun için ne yapabiliriz

Merhaba kısmetin açılması ve şirin görünmek için etkili vefk tılsımlarını öneririm size.

Yorum ekleSorunuz/Yorumunuz

© Falcibaba.com 2018. Tüm hakları saklıdır.