Biri bana cay icirdi ve cinler musallat oldu ne yapmam gerekir, yardim edin

Cinlerin musallat olması kişileri fazlasıyla rahatsız eder. Bunun içinde okunacak olan dualar fayda sağlar ve kişilerin rahatlatır.

Biri bana cay icirdi ve cinler musallat oldu ne yapmam gerekir, yardim edin

Merhaba

Musallat olan cinlerden kurtulmak için aşağıda bulunan adımlar uygulanmalıdır.

  • “Mü’minün suresinin 97 ile 98.” Ayetleri 41 kez okunmalıdır.

Mu`minûn Sûresi, Ayet 97: وَ قُلْ رَبِّ  أَعُوذُ بِكَ مِنْ هَمَزِات الشَّيَطِينِ Okunuşu: Ve gul rabbi eûzü bike min hemezâti`şşeyatîn. Anlamı: Ve de ki: “Rabbim, şeytanın kışkırtmalarından Sana sığınırım.” Mu`minûn Sûresi, Ayet 98: وَأَعُوذُ بِكَ رَبِّ أَنْ يَحْدُرُونِ Okunuşu: Ve eûzü bike rabbi en(y) yahdurûn. Anlamı: “Ve onların benim yanımda bulunmalarından da Sana sığınırım Rabbim.”

  • Felak Ve Nas Sûreleri 41 kez okunmalıdır.
  • “La havle vela kuvvete illa billahil aliyyül azim” gün içinde 100 kez tekrarlanmalıdır.

Bir hafta boyunca bu detayların hepsi abdestli şekilde okunur. Ayrıca bu bir haftalık süreçte abdestli olmak da önemlidir. bunların yanı sıra cinlerden kurtulmak için;

  • 41 Ayet`el Kürsi, 3 tane İhlas-ı şerif, 11 adet Felak ve 11 adet Nas okunur.
  • “Bismillahirrahmanirrahim. Bismillahil Mahzünel Meknün Ve Bicelali Vechikel Kerim.Ve Bil Keffil Bürhanel Azim.Ve La Havle Vela Kuvvete İlla Billahil Aliyyil Azim.Ve Sallallahu Ala Seyyidina Muhammedin Ve Ala Alihi Ve Sahbihi Ve Sellem” bu kerime de aksatılmadan duaların arkasından okunmalıdır.
1 vote, average: 4,00 out of 51 vote, average: 4,00 out of 51 vote, average: 4,00 out of 51 vote, average: 4,00 out of 51 vote, average: 4,00 out of 5 (1 Oy, Ortalama: 4,00 Toplam 5, Oy)
Loading...
Benzer Konular:

Yorum ekleSorunuz/Yorumunuz

© Falcibaba.com 2018. Tüm hakları saklıdır.