Eski Sevgiliden Ayrılmak İçin Okunacak Olan Dualar Nelerdir?

Eski sevgiliden ayrılmak için okunacak olan duada sabırlı olmak ve iyi niyetli davranmak gerekir. Sabır duanın kilitini açacak anahtardır.

Mrh,
Ben eski sevgilimden kurtulmak istiyorum çok büyük bir hattaydı onunla bir ilişkiye başlamak çünkü evli kendisi. Ve beni tehdit ediyor birlikte çekindiğimiz resimler var aileme göstermekle beni ellinde zorla tutuyor benden artık soğumasını istiyorum amacım büyü yapmak değil bana yardımcı olur muşunuz lütfen?

Dilek hanım merhaba,

Eski sevgiliniz kurtulmak adına büyü değil ama dua okuyabilirsiniz. Bu dua uzaklaştırma duası olarak da bilinir. Duanın yapılması için 3 ayrı bölüm bulunur. İlk olarak besleme-i şerif okunur, sonra Hz. Muhammed’in dua için başlama sözü okunur ve en sonunda Tur suresinin 48. ayeti kerimesi okunmalıdır.

Okunacak olan duanın tam olarak sözleri şu şekildedir;

“Bismillahirrahmanirrahim”

“Süphane rabbiyel aliyyil alel vehhab”

“Vasbir li hukmi rabbike fe inneke bir a’yuninâ, ve sebbih bir hamdi rabbike hîne tekûm”

Duanın okunması uzun değildir, kısadır ve ezberlemesi kolaydır. Yalnız ezberlemek ile alakalı olarak sorun yaşayan olursa kâğıt üzerinden de okuyabilir. Tur suresinin 48. ayeti kerimesi de;

“Rabbinin hükmüne sabret. Çünkü sen gözlerimizin önündesin, kalktığında Rabbini hamd ile tespih et.” (Tûr-48)

Tur suresindeki dikkat çeken detay sabırlı olmaktır. Bunun için sizin de sabırlı olmanız ve temiz bir kalp ile duayı okumanız gerekir. Er ya da geç eski sevgiliniz sizden uzaklaşacaktır. Bu sürecin tamamında duayı devam etmek önemlidir.

1 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 5 (1 Oy, Ortalama: 5,00 Toplam 5, Oy)
Loading...
Benzer Konular:

Yorum ekleSorunuz/Yorumunuz

© Falcibaba.com 2018. Tüm hakları saklıdır.