Musallat Olan Cinlerden Korunmak İçin Uygulama Yöntemleri

Cinlerden korunmak için birçok uygulama yapılır ama musallat olanlardan korunmak adına yapılacak uygulamaların doğru icra edilmesi önemlidir.

Merhaba ismim Onur bundan 7 yıl önce bir tanıdığım hoca bana sır dolu bir kitap hediye etti bu kitap bilgisayarda özenle yazılmış sizin anlattığınız gibi temiz bir şekilde uygulanan bir sure vardı içeriğini tam hatırlamıyorum ama sihirli bir kelime halen aklımda EL KERIYIR Ben bu kitapta olanı tam şekilde yerine getirdim ve çok garip şeyler yasadım bu olay yasadığımda askerdeydim he başıma gelecek her şeyi rüya kâbus seklinde rüyamda görmeye başladım insanlar hakkında HIC durmadan rüyamda gördüklerimi anlatıp uyardım halen çok şanssızım he her gece rahatsız ediliyorum bir hocaya göründüm bana dediği sen bunları nasıl çağırdın çağırdıklarımın ismi Meriç ve merice imis cinlerin yaşlılarındanmış hoca benden kitabi istedi ama evde olduğu halde o kitap bize görünmedi bu olay kafamı çok kurcalıyor he gönderemiyorum sürekli yanımdalar hissediyorum ama çaresizim bana yardımcı olabilir misiniz.

Onur bey merhaba,

Cinlerin sende yaratmış olduğu olumsuz etkilerden ve sorunlardan kurtulmak adına aşağıda bulunan yöntemleri uygulamalısın. Bu tarz cinlerin üstünde korunma tılsımları ve zırhları bulunur. Yani birçok uygulama onlar için yeterli olmayabilir. Bunun içinde yapacağın uygulamaları en doğru şekilde yapmalısın.

Uygulama 1; Mü’minün Suresinin 97 Ve 98. Ayetlerini 41 kez okumalısın.

Mu`minûn Sûresi, Ayet 97: وَ قُلْ رَبِّ  أَعُوذُ بِكَ مِنْ هَمَزِات الشَّيَطِينِ Okunuşu: Ve gul rabbi eûzü bike min hemezâti`şşeyatîn. Anlamı: Ve de ki: “Rabbim, şeytanın kışkırtmalarından Sana sığınırım.” Mu`minûn Sûresi, Ayet 98: وَأَعُوذُ بِكَ رَبِّ أَنْ يَحْدُرُونِ Okunuşu: Ve eûzü bike rabbi en(y) yahdurûn. Anlamı: “Ve onların benim yanımda bulunmalarından da Sana sığınırım Rabbim.” Ardından Nas ve Felak surelerini gün içinde 41 kez abdestli şekilde okuman gerekmektedir. sonrasında “la havle vela kuvvete illa billahil aliyyül azim” gün içine 100 kez tekrarlaman gerekir. Bir hafta boyunca düzenli şekilde yapılması, uygulamanın her aşamasında abdestli olmak ve her daim Allah’a zikretmek gerekir.

Uygulama 2; 41 defa Ayetel kürsi, 3 defa İhlas-ı şerif, 11 defa Felak,11 defa Nas ve 7 defa Fatiha okuman gerekir. Bu uygulamayı suyun içine okuyarak gün içinde tüketebilirsin. Suyun sağ elle ve besleme ile içilmesi gerekir.

Uygulama 3; “Bismillahirrahmanirrahim. Bismillahil Mahzünel Meknün Ve Bicelali Vechikel Kerim.Ve Bil Keffil Bürhanel Azim.Ve La Havle Vela Kuvvete İlla Billahil Aliyyil Azim.Ve Sallallahu Ala Seyyidina Muhammedin Ve Ala Alihi Ve Sahbihi Ve Sellem”

Bu duayı her gün abdestli bir şekilde okuman gerekir. Senin rahatlamanı sağlayacak olan bir duadır. Cinlerden korunmak için yapılacak olan her türlü uygulama ve okunacak olan her türlü duada abdestli olmak ve saf niyetler dua etmek önemlidir.

1 vote, average: 3,00 out of 51 vote, average: 3,00 out of 51 vote, average: 3,00 out of 51 vote, average: 3,00 out of 51 vote, average: 3,00 out of 5 (1 Oy, Ortalama: 3,00 Toplam 5, Oy)
Loading...
Benzer Konular:

Yorum ekleSorunuz/Yorumunuz

© Falcibaba.com 2018. Tüm hakları saklıdır.