Kısa bir süre içinde çok acil paraya ihtiyacım var, bunun için etkili bir şey önerir misiniz?

Para konusunda mağdur olan ve kısa sürede sıkıntıları giderecek duaların okunmasında iyi niyet ve sürekli olarak tekrar oldukça önemli olan bir detaydır.

Merhaba, sayfanızı ilk defa ziyaret ettim ve çok ilgi çekici buldum. Takipçilerin sorularına dönüş yapmanız ayrıca ilgimi çekti. Gelirim giderimi tutmuyor bu yüzden çok mağdurum ve kısa bir süre içinde çok acil paraya ihtiyacım var bunun için etkili bir şey önerir misiniz şimdiden teşekkür ederim?

Derya hanım merhaba,

  • “Verzükna ve ente hayrur razikin.” (Maide 5/114) Meali “Ey Allah`ım! Bizi rızıklandır. Sen rızıklandıranların en hayırlısısın.”
  • “Allahümme`kfini bi-helalike an haramike veğnini bi-fadlike ammen sivake.” (Tırmizi, De`avat 110) Meali “Allah`ım! Bana helal rızık nasip eyle haramlardan koru! Lütfunla beni senden başka kimseye muhtaç etme!”
  • “Allahü latifün bir ibadihi yerzüku men yeşaü ve hüvel kaviyul aziz.” Bu duayı hayırlı bir kazanç adına her gün 9 kez okumalısınız.
  • “İnnallahe hüver razzaku zul-kuvvetil metiyn.” Bu duanın bol kazanç adına her gün 10 kez okunması gerekir.
  • “Allahu ekberu kebira vel hamdüllillahi kesira ve sübhanallahi bükraten ve esila. Ya rezzakü rizkan kesira.” Bu duayı her gün 3 defa hayırlı ve bol kazanç için okumalısınız.
  • “Ma Şa Allah ve la havle ve la kuvvete ve la kudrete illa billahil aziym.” Bu dua kazanç için her gün 3 defa okunmalıdır.
  • “Hasbiyallahü la ilahe illa hu aleyhi tevekkeltü ve hüve rabbül arşil azim.

” Bol kazanç, kısa sürede para bulmak adına bunlar her gün aksatılmadan 7 kez okunmalıdır.

Kullanıcı Yorumları ve Oyları

1 yıldız2 yıldız3 yıldız4 yıldız5 yıldız (Sizin oyunuz ilk olsun)
Loading...
Benzer Konular:

Yorum ekleSorunuz/Yorumunuz

© Falcibaba.com 2018. Tüm hakları saklıdır.