Zengin Olmak İçin En İlginç Büyüleri – Yapılışı ve Şartları

Zengin olma duaları içten, temiz kalple ve iyi niyet eşliğinde yapılmalıdır. Aksi durumlarda bunun tutması oldukça zordur.

Sayfanızda çok ilginç büyüler var merak ettiğim bu büyüleri deneyip de başarili olan insanlar varmi ben çok zengin olmak istiyorum mesela para şans büyülerinden hangisi daha etkilidir.saygılar dilerim

Zöhre hanım merhaba,

Sayfamızda ilginç ve sonucu müspet olan büyüler yer almaktadır. Bu büyüler başarı ile sonuca ulaşır ama hepsinin detaylı yapılması önemlidir. İçten, temiz kalple ve iyi niyet eşliğinde yapılmalıdır. Bu duayı her gün 4 kez okumalısınız ve 41 gün boyunca devam etmelisiniz. Bunu devamlı olarak okuyan kişiler mallarında ve paralarında artışı kısa süre içinde fark ederler.

“Bismillahirrahmanirrahim Kulillahumme malikel mülki tü`til mülke men teşaü ve tenziul mülke mimmen teşaü ve tüızzü men teşaü vetüzillü men teşaü bi yedikel hayr inneke ala külli şey`in kadir Tülicül leyle fin nehari ve tülicün nehara fil leyli ve tuhricül hayye minel meyyiti ve tuhricül meyyite minel hayyi ve terzüku men teşaü bi gayri hisab.”

1 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 5 (1 Oy, Ortalama: 5,00 Toplam 5, Oy)
Loading...
Benzer Konular:
Zöhre

Teşekkürler yardımcı olduğunuz için Arapça bilmiyorum ama duanın içinde sanımca mal mülk geçiyor bende maalesef hiç biri yok olmayan mal mülk para kendiliğinden artar mı inanın tüm kalbimden okuyup denicim ve ne olup olmadığını size yazıcam. Saygılar

Zöhre hanım merhaba,

Bu tarz duaların kabul görmesi için sizin mal ve mülke sahip olmanız gerekmez. Zaten duayı temiz niyet, iyi kalp ve içten okuduğunuz para, mal ve mülk sizi bulacaktır. Bunun için düzenli, aksatmadan ve yeterli şekilde okumanız gerekir. Ayrıca bu aşamada önemli olan tüm kalbiniz ile inanmanızdır. Bundan sonra sizin ummadığınız zamanlarda karşınızı ummadığınız fırsatlar çıkacaktır. Bunun için sabırlı olmanız gerekir.

Derya

Merhaba, sayfanızı ilk defa ziyaret ettim ve çok ilgi çekici buldum. Takipçilerin sorularına dönüş yapmanız ayrıca ilgimi çekti. Gelirim giderimi tutmuyor bu yüzden çok mağdurum ve kısa bir süre içinde çok acil paraya ihtiyacım var bunun için etkili bir şey önerir misiniz şimdiden teşekkür ederim?

Onur turac

Merhaba ismim Onur bundan 7 yıl önce bir tanıdığım hoca bana sır dolu bir kitap hediye etti bu kitap bilgisayarda özenle yazılmış sizin anlattığınız gibi temiz bir şekilde uygulanan bir sure vardı içeriğini tam hatırlamıyorum ama sihirli bir kelime halen aklımda EL KERIYIR Ben bu kitapta olanı tam şekilde yerine getirdim ve çok garip şeyler yasadım bu olay yasadığımda askerdeydim he başıma gelecek her şeyi rüya kâbus seklinde rüyamda görmeye başladım insanlar hakkında HIC durmadan rüyamda gördüklerimi anlatıp uyardım halen çok şanssızım he her gece rahatsız ediliyorum bir hocaya göründüm bana dediği sen bunları nasıl çağırdın çağırdıklarımın ismi Meriç ve merice imis cinlerin yaşlılarındanmış hoca benden kitabi istedi ama evde olduğu halde o kitap bize görünmedi bu olay kafamı çok kurcalıyor he gönderemiyorum sürekli yanımdalar hissediyorum ama çaresizim bana yardımcı olabilir misiniz.

Yorum ekleSorunuz/Yorumunuz

© Falcibaba.com 2018. Tüm hakları saklıdır.