Tarot Falı – “Aşkın Yedi Yıldızı”

Tarot kartlarıyle Aşkın Yedi Yıldız açılımı – ilişkilerin gelişmesini, sizin ve partnerinizin yaşadığı aşkın özellikleri ve aşk sırlarınızı tahmin etmek için uygundur. İlişkinizi daha sağlam hale getirmek için gereken tavsiyeleri bulabilirsiniz.
Konsantre olun, partnerinizi hatırlayın ve sorunuz hakkında düşünün.

Açılım soruları:

  1. “Yildızınız” – son zamanlarda olan durumunuzu anlatır
  2. “Partner yıldızı” – sevdiğiniz insanın hakkında anlatır
  3. “Aşk yıldızı” – aranızdaki bağları anlatır
  4. “Tehlike yıldızı” – Aranızdaki engelleri anlatır
  5. “Şans yuldızı” – Aşkınızı daha sağlam hale getirmek için gerekenleri anlatır
  6. “Sır yıldızı” – partnerinizin sırları anlatır
  7. “Gelecek yıldızı” – geleceğinizi tahmin etmek için, ilişkilerinizin gelişmesini anlatır

5 votes, average: 4,20 out of 55 votes, average: 4,20 out of 55 votes, average: 4,20 out of 55 votes, average: 4,20 out of 55 votes, average: 4,20 out of 5 (5 Oy, Ortalama: 4,20 Toplam 5, Oy)
Loading...
Şebnem

Şebnemin bu yıl neler bekliyor hayatına Eş yada sevgili olacak mı yorum yaparsanız çok memnun olurum sitenize hep ziyaret ediyorum

Şebnem hanım merhaba,

Bu şekilde sizi neler beklediğini söylemek oldukça zor. Belli başlı detaylar gereklidir. Özellikle eş ya da sevgili konusunda şansınızı öğrenmek isterseniz dualardan yardım alabilirsiniz.

Sema

Esimin hayatında baska bırı var dıye suphelenıyorum yok dıyor yemınlerle ama içimdekı ses var dıyor yazıştığı bırı var bence

ZÜMRE

Ayrıldığım nişanlım ile tekrar barışacak mıyım ve evlenecek miyim?

Zümre hanım merhaba,

Ayrıldığınız nişanlınız ile tekrar barışma ihtimaliniz tamamen sizin aranızda var olan sorunları ne kadar çözümlediğiniz ile alakalıdır. Bu bilmemiz zordur ama derseniz ki, eski nişanlımın bana geri dönemesini istiyorum. Bunun için dua ve büyü uygulamalarından yardım alabilirsiniz. Bu dua ve büyüler  nişanlınızın size geri dönmesini ve size eskisi kadar bağlanmasını sağlayacaktır.

Yorum ekleSorunuz/Yorumunuz

© Falcibaba.com 2018. Tüm hakları saklıdır.