Telepati bağı kurmak için uygulanan teknikler ve yöntemler

Telepatinin hangi yöntemler ile yapıldığını öğrenerek kendinizi bu konuda geliştirebilir bu doğrultuda karşınızdaki kişi ile farklı bir bağ kurabilirsiniz

Telepati kurmak için gerekenler

Telepati, insan beyinlerinin ortak noktada aynı şeyi düşünmesi olarak açıklanabildiği gibi karşıdaki kişinin zihninden geçenleri okumak olarak da tarif edilebilir. Telepati yapılabilmesi için bazı beyin dalgalarının gerektiğinden fazla çalışması ve üzerinde düşünülmesi gerekmektedir.

İki insanın telepati iletişimi

İki insanın telepati iletişimi

Telepati yapmaya karar verdiğinizde öncelikli olarak karşınızdaki kişiye ciddi şekilde odaklanmanız ve zihninizin tamamen o yönde çalışması gerekmektedir. Odaklama, beyin çalışmasında önemli bir rol üstlenmektedir. Öyle ki zihnini istediği gibi yönlendirebilen kişilerin telepati yeteneği çok daha üst seviyelerdedir diyebiliriz.

Telepati nasıl yapılır üzerine kafa yormaya başladığınızda öncelikle sizin bu olaya inanmanız gerekmektedir. Beyin odaklanma ile birlikte inanç konusunda da aşırı uyarılmaktadır. Beynimiz inandığı şeyi gerçekleştirme üzerine uçsuz bucaksız bir yeteneğe sahiptir. Telepati nasıl kurulur diyorsanız da burada alıcı verici ilişkisi devreye girmektedir. Telepati kurmak tam olarak alıcı olarak kendinizi kabul etmeniz ile birlikte karşınızdaki vericinin de buna inanması ile gerçekleşir. Telepati teknikleri arasında en çok kullanılan yöntemlerden birisi de sessiz bir ortamda karşınızdaki kişinin bir şeyler düşünmesini sağlamak ve o kişiye odaklanarak özellikle de gözlerine bakarak zihnini okumak olarak düşünülebilir. Telepati yapmak her insanın becereceği bir iş olmadığı gibi gerekli çalışma yapıldığında yine her insanın kazanabileceği bir yetenek olarak da gösterilebilir.

Her İnsana Karşı Telepati Uygulanabilir mi

Telepati uygulanacak olan kişi ile bir takım duygusal bağların kurulması gerekebilir. Öyle ki telepati yöntemleri arasında genelde sevdiğiniz kişiye karşı yapılan uygulamalar ön plana çıkmaktadır. Bazı telepati yöntemleri de keskin çizgileri olmadan kendiliğinden ortaya çıkmaktadır. Örneğin uzaktaki biriyle telepati nasıl kurulur diye merak ediyorsanız bunu düşünerek bulamayabilirsiniz. Bir gece huzursuzlandığınızda gelen ‘’iyi misin?’’ mesajı karşınızdaki kişi ile zaten telepati içerisinde olduğunuzun açık bir şekilde göstergesidir. Burada 6. His de devreye girmiştir.

Telepati kurma teknikleri sıradan bir kişiye uygulanarak başarıya ulaşabileceği gibi tanıdığınız ve iyi bildiğiniz bir insanda daha çok işe yaramaktadır. Sessiz telepati tekniğinin yanı sıra konuşarak ve karşınızdaki kişiyi belirlediğiniz düşüncelere yönelterek de bir takım teknikler uygulayabilirsiniz. Bu şekilde onu adeta kapana kıstırabilir ve aklındaki düşünceleri söyleyerek şaşırtma şansınız vardır.

Çoğu kişi zihin okuma tekniklerine kafa yorduktan sonra telepati nasıl kurulur diye düşünebilir. En basit telepati teknikleri arasında gözlerin kapatılarak zihninize adeta bir akarsu gibi bilgilerin gelmesi tekniği gösterilebilir. Bu teknikte öncelikle hedef kişi belirlenir ve ardından onun bir konu üzerinde düşünmesi gerçekleştirilir. Bu düşünme esnasında gözlerinizi kapatarak karşınızdaki kişinin zihninden geçenleri anlamaya çalışırsınız. Bu durumda karşınızdaki kişinin sürekli o düşünce içerisinde olması gerekmektedir. Telepati bir tahmin tekniği değildir bu yüzden tahmin üzerinden değil de hisleriniz üzerinden hareket etmeniz gerekecektir.

Telepati Duygusal Bir Olay mıdır

Her ne kadar duygusal anlamda aradaki bağ telepati yapmak ve telepati kurmak için gerekli olsa da bunun tamamen bilimsel ve enerji üzerine kurulu bir teknik olduğu unutulmamalıdır. Gözle göremediğimiz beyin sinyallerinin evrende birbirleri ile ortak paydada oluşması üzerine telepati gerçekleşir. O yüzden karşınızdaki kişi ile duygusal yakınlık sağlayarak onun düşüncelerini hissetme yöntemi ile telepati mümkün değildir.

Sahip olduğumuz beş duyuyu bir kenara bırakarak tamamen evrendeki enerjiye odaklanmamız gerekmektedir. Burada karıştırılan nokta telepati kurma esnasında bize his olarak bazı düşüncelerin gelmesi ve ortaya bir iletişim çıkmasıdır. Anca bunu bir his olarak değil doğrudan beynimize gelen bir sinyal olarak düşünmeliyiz. Telepatiyi bu şekilde tanımlar ve kabul edersek telepati kurmak adına çok daha verimli olabilir, telepati yöntemleri uygularken zorlanmayız.

1 vote, average: 1,00 out of 51 vote, average: 1,00 out of 51 vote, average: 1,00 out of 51 vote, average: 1,00 out of 51 vote, average: 1,00 out of 5 (1 Oy, Ortalama: 1,00 Toplam 5, Oy)
Loading...

Yorum ekleSorunuz/Yorumunuz

© Falcibaba.com 2018. Tüm hakları saklıdır.