Uzaklaştırma Büyüsü Nedir? Yapılışı ve Bozuluşu Nasıl Gerçekleştirilir?

Evden uzaklaştırma büyüsü olarak yapılan uzaklaştırma büyüleri çok tesirlidir ve bozulması istendiğinde tek başına gerçekleştirilemeyebilir. Bu yüzden uzman bir medyuma her zaman ihtiyacınız olacaktır.

Uzaklaştırma Büyüsü

im002767 Uzaklaştırma büyüsü daha çok sevilmeyen kişiler için uygulanır ve evden uzaklaştırma büyüsü olarak da bilinir. İstemediğin birinin kendinden uzaklaştırmak istiyorsan sizlerle paylaşacağımız dualar ile kısa sürede işlemi tamamlayabilirsiniz. Bu anlamda günümüzdeki en tesirli büyülerden biri olarak uygulandığını söyleyebiliriz.

Uzaklaştırma büyüsü, özel çalışmalar sonucunda amacına ulaşabilmektedir. Ayrılmak ya da başkalarını ayırmak çok uzmanlık gerektiren bir durumdur ve etkili büyüler ile gerçekleştirilebilmektedir. Bu yüzden de günümüzde uzaklaştırma büyüsünün çokça kullanıldığı belirtilebilir.

Evden Uzaklaştırma Büyüsü

Bir kadın, kocasının kendisinden soğuyarak evden uzaklaşmasını istiyorsa bir takım dualar ile kendinden soğutabilir. Sizden soğumasını istediğiniz kişiler için de bu duanın oldukça tesirli olduğunu söyleyebiliriz. Yasin suresinin 82.ayeti olan “İnnema emruhu iza erade şey’en ey yekule lehu kun fe yekun” kısmını okuduktan sonra sevmediğiniz her kim olursa sizden uzaklaşır.

Nasıl Yapılır?

Soğutma büyüleri arasında peşinizi bırakmayan bir kişi için suna kumaşı üzerine “estevdikumullah ellezi la tadi’u vedai’uh” yazarak evinizde yüksek bir yere bırakabilirsiniz. Sonrasında büyü etkisini göstermeye başlayacaktır.

Evden uzaklaşmasını istediğiniz kişiden kurtulmak için ve onu sizden tamamen soğutmak için ise, yine onun yanına giderken parfüm üzerine okuyacağınız “tahrim” suresiyle soğutabilirsiniz. Ancak bu duanın tersten okunması gerekmektedir. Sizden buz gibi soğuyacak olan bu kişi artık sizi aramayacaktır.

Soğutmak için okunan duaların tesiri çok yüksektir. O kişileri anında sizden uzaklaştırır. Sevenleri birbirinden soğutma, kişiyi evde uzaklaştırma ve eşleri birbirinden uzaklaştırma büyüleri olarak kullanılmaktadır. “Sert duvar haza firaku beyni ve beynek” sözüyle birlikte dilediğiniz okuma sayısına kadar okuyarak, tesirini göstermesini istediğiniz kişiye gönderebilirsiniz. Etkisini kısa bir sürede göstereceğini söylemek mümkündür.

Evden ayırma büyülerinin birçok farklı çeşidi bulunur. Kimisi papaz büyüleriyle ayırma ve uzaklaştırmayı denerken kimisi de domuz yağı ayırma büyüsünü tercih etmektedir. Ayrıca saç teli ile ayırma büyülerinin yanında baharatlarla ayırma büyüleri de kullanılmıştır. Hepsinin amacı aynıdır ve kişileri tamamen ayırır. Ancak bu büyülerden önce yapılan uzaklaştırma büyüleri daha kısa sürede sonuç verebilmektedir.

Nasıl Bozulur?

Uzaklaştırma büyüsünün bozulabilmesi için özel bir uygulamayı sizlerle paylaşıyor olacağız. Bu uygulama birçok büyüyü bozmak için de kullanılmaktadır. Elbette sadece Allah’ın izniyle tüm sıkıntı ve belalardan ancak bu şekilde kurtulabilirsiniz.

Evden uzaklaştırma büyüsünün bozulabilmesi için ilk olarak uzman bir medyumdan destek alabileceğinizi unutmayın. Bunun dışında okuyacağınız dua ise her gün ve günde 15 kez okunacak duanın sonunda “Amenerresulü” duasıdır. Ayrıca duanın gücünün artması için başlangıçta 2 rekat müracaata niyet ederek namaz kılmalı ve duanın okunmasından sonra da 2 rekat şükür namazı kılınabilir.

Estağfirullah diyerek başlamalı ve tövbe edip temizlenmek için okunacak dualar ile birlikte büyünün bozulma süreci hızlanacak ve evden uzaklaştırma büyüsü ile ilgili bir sorun kalmayacaktır. Ancak medyumun sizlere önereceği dualar ile bu işlemi başarıyla sona erdirebilirsiniz.

1 vote, average: 1,00 out of 51 vote, average: 1,00 out of 51 vote, average: 1,00 out of 51 vote, average: 1,00 out of 51 vote, average: 1,00 out of 5 (1 Oy, Ortalama: 1,00 Toplam 5, Oy)
Loading...
Edanur

Benim biriyle 1,5 senedir bir ilişkim var ben evlendim ayrıldım kendisi bekar ailesi o yüzden beni istemiyor onun ailesi beni istemediği için benim ailem ve bende istemiyorum saplantılı kendisi ailemi sürekli tehdit ediyor ve ben bi yüzden çok korkuyorum lütfen bana yardımcı olursanız sevinirim

Konuyla ilgili kendinizden uzaklaştırma soğutma amaçlı etkili tılsımlar yapılabilir. Kapsamlı bilgi almak için iletişime geçebilirsiniz
Sezen

Eşimin ailesiyle yaşıyorum eşimle aram iyi ama gorumcelerim kaynanam kötü davranıyor hamile halimle eziyet ediyorlar.iki ay sonra dogumum var eşimin bana beş kuruş harcamasını istemiyorlarBunun için bana yardımcı olur musunuz

Merhaba sezen hanım öncelikle geçmiş olsun. Elbette bu konuyla ilgili etkili yöntemlerimiz mevcut benimle iletişime geçebilirsiniz.

Yorum ekleSorunuz/Yorumunuz

© Falcibaba.com 2018. Tüm hakları saklıdır.