Uzakta Bulunan Sevdiğini Bağlamak ve Aşık Etmek İçin Dua

Uzakta bulunan sevdiğinin sana bağlanmasını istiyorsan duaların tılsımlı sözlerinden yardım alabilirsin. Yalnız bunları eksiksiz ve doğru şekidle okumak çok önemlidir.

Uzaktaki Sevgiliyi Kendine Bağlamak İçin Dua Nasıl Yapılır?

resim-1708

Uzakta olan sevdiğini kendime âşık etmek ve bağlamak adına yapılacak olan dua için öncelikli olarak abdest almak gerekir. Abdest bedeni şekilde arındırma yapmanın yanı sıra ruhani şekilde arınmanıza da olanak sağlar. Bu konuda bazı âlim insanlar 4 rekâtta namaz kılmayı önerirler ama bu zorunlu değildir. Yani birini kendine aşık etmek ve sevgiliyi bağlama adına yapılacak dua için abdest almak yeterlidir. Duaya başlamadan önce konu komşuda ihtiyacı olan ya da ihtiyaç sahibi olan farklı bir kişiye de belli bir miktar sadaka verilmesi gerekir. Bu sayede rahmet kapıları açılarak daha çok fayda sağlar. Yapılacak olan işlemlerin tamamının bir ortamda yapılması gerekir. Yalnızca bir ortam içinde yapılması huşu içinde dua etmeye olanak sağlar. Yapılan uygulama daha önceden okunmalı ve kesinlikle detay atlanmamalıdır. Bu sayede kabul görür ve istenilene kavuşulur. Gerekirse uygulamanın tamamı bir kâğıt üzerine yazılarak oradan takip edilebilir. Duaları yapan ve bu işlerle uğrayan kişiler her daim duanın sözlerinin ve uygulamanın detaylarının atlanmamasını tekrarlamaktadır. Yapabileceğinize inanmıyorsanız tecrübeli kişilerden yardım almanız gerekir. Yardım alacağınız medyumu daha önceden araştırmak ve deneyim sahibi olup olmadığına dikkat etmek gerekmektedir.

Tılsımın Yapım Aşamaları

resim-1709

Birini kendine aşık etme duası ya da uzakta olan sevdiğini bağlama duası için 2 adet malzemeye gerek bulunmaktadır. Bu malzemeler 1 su bardağı süt ile 1 çay kaşığı toz şekerdir. Bu malzemelerin üzerine okunacak olan tılsımlı sözler oldukça önemlidir. Atlanmadan okunması fayda sağlar bir cezvenin içinde 1 su bardağı süt ısıtılır. Isıtılırken aşağıda bulunan tılsımlı sözcüklerin okunması gerekir;

Ey ak olan süt, benim gönlümdeki masum istek de sende bulunan temizlik ve paklık gibi oldukça temizdir ve zararsızdır. Bu masum ve zararsız olan dileğimin gerçekleşmesi adına senin gibi temiz ve masum bir ürüne başvuru yaptım. İnşallah seni kullanarak yapmış olduğum bu tılsıma izin verirsin. Duyduğum aşk ızdırabından beni azad edersin. Birini kendine aşık etmek duası ya da uzakta olan sevdiğini bağlama duası için yukarıdaki sözler en içten ve samimi şekilde söylenmelidir. Bu sözler samimi şekilde ve inanılarak söylenmezse tılsımın tutmama ihtimalini de göz önüne almak gerekir. Yani uygulamada inanmak ve inandığını kalp güzelliği ile yapmak çok önemli bir detaydır. Söylenen sözlerin hemen ardından cezvede var olan süt bir su bardağının içine dökülür ve toz şeker katılarak karıştırılır. Toz şekerin tamamen erimesi gerekmektedir. Yapılan karışımından sonra aşağıdaki sözlerin söylenmesi gerekir;

Ey şekerli olan süt uzakta olan kişi kendine aşık etme ve bağlama duası işleminin kabulü, ancak sizin isteğiniz ile kabul görür ve tahakkuk eder. Ne olur bana bu konuda yardım edin, gönlümdeki isteklerin helak olmasına ve felakete dönüşmesine izin vermeyin. Tamamen kalpten ve içten hisler ile yapmış olduğum bu tılsımın gerekli olan yerlere ulaşmasına izin verin ve aşık acısını hemen dindirin. Bu sözlerin söylenmesinden sonra hazırlanmış olan şifalı karışım uygulamayı yapan yani aşık olunacak olan kişi tarafından bekletilmeden içilmelidir. Karışımı içerken karşıdaki kişiyi kalpten geçirmeli, onun size tekrardan aşık olduğunu ve döndüğünü düşünmelisiniz. Bu uygulamanın tamamında gönülden istemek ve arzuların yüksek düzeyde olması çok önemli bir detaydır. Aksi takdirde sorun ortadan kalkmaz.

 

1 vote, average: 3,00 out of 51 vote, average: 3,00 out of 51 vote, average: 3,00 out of 51 vote, average: 3,00 out of 51 vote, average: 3,00 out of 5 (1 Oy, Ortalama: 3,00 Toplam 5, Oy)
Loading...

Yorum ekleSorunuz/Yorumunuz

© Falcibaba.com 2018. Tüm hakları saklıdır.