Vefk tılsımı nedir ve nasıl yapılır

Ayetlerden ve Allah’ın isimleriyle yapılan veflerin günümüzde şifa olduğuna inanıldığı bir gerçektir. Yazımızın devamında vefk tılsımlarıyla ilgili detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.

Vefk Tılsımı Nedir?

73-1 Sözlük anlamı uyum olan Vefk işlemleri için yukarıdan aşağıya ve sağdan sola ya da bir köşeden diğer köşeye olan sayıların toplamı ya da farklı harflerle yazılan tılsımlardır. Oldukça tesirli olduğu bilinir.

Vefkler bir dörtgen içerisinde birbirlerinin dik olarak kesen doğruların arasında oluşan dörtgenlere farklı zaman ve şartlarda belirli kuralların da eşliğiyle sayılar ve sayıların değerine göre harfler kullanılarak oluşturulmaktadır.

Başımıza gelen olaylar karşısında bazen oldukça hayretler içinde kalabiliriz. Bu olaylar aslında tevafuktur. Örnek verecek olursak; birini akılımızdan geçirir ya da anarız. Bunu yaptığımız anda kişi bizi arayabilir ya da birden karşımıza çıkabilir. Bu durumu büyüterek farklı durumlara yormak da yanlıştır. Aynı zamanda bu durum tamamen birbirine uygunluk anlamına gelecektir.

Vefk işlemleri; herhangi bir problemin düzeltilmesi ya da hedeflenen bir menfaate ulaşabilmek için gerekli olan enerjinin öteki noktaya transferini sağlayan en etkili dua hazırlama şeklidir diyebiliriz. Tılsımlardan yararlanıldığı için oldukça güçlü olduğunu belirtmemiz de fayda var.

Nasıl Yapılır?

Vefk’in iş görenleri yani ‘hadimi’leri bulunur. Her yıldıza da ulvi ve süfli olmak üzere görevli tayin edilmiştir. Bu vefklerin çalışması için farklı kurallar da bulunuyor. Rastgelen çizilmemesi gereken vefkler üzerine çalışılan tılsımlar ile daha kuvvetli bir uygulama gerçekleştirilir.

Arapça harfler kullanılan vefk işlemlerinde her harfin bir sayısal değeri bulunur. Farklı hesaplamalar ile birlikte (Ebced Hesabı) alfabe düzeninin her bir harfinin farklı bir rakama denk gelmesi özelliğinden faydalananlar, bu durumu farklı yerlerde kullanmıştır.

Tamamen kişiye ve bir amaca yönelik olarak hazırlanan Vefk tılsımlarında Ayetler, Esmalar ve daha birçok kelime kullanılmaktadır. Özel durumlarda ise kişisel bilgiler tercih edilir.

Vefk işlemleri için astrolojiyi, burçların genel özelliklerini ve burçların birbirleriyle olan dost ve düşmanlıklarıyla birlikte gün ve gezegenlerin isimlerinin bilinmesi gerekiyor. Yani tam anlamıyla büyük bir bilgi birikimi ve deneyim gerektirdiğini söyleyebiliriz.

Vefk tılsımlarında Kur’an’dan ayetler ve dualar ve hatta hadisler bulunur. Yani Ruhani ilimlerden başka bir şey kullanılmaz. Bu vefk tılsımlarının da kimseye zararı olmadığı belirtildiği için faydaları da mevcuttur. Fakat günümüz toplumlarında küçümsendiğini söyleyebiliriz. Bu konuda daha derin bir araştırma yaparak ya da vefk yaptıranların yorumlarının tamamını okuyarak gerekli bilgiye sahip olabilirsiniz. Özellikle de aşk vefklerinin kısa sürede sonuç verdiğini söylemek gerekiyor.

1 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 5 (1 Oy, Ortalama: 5,00 Toplam 5, Oy)
Loading...
Benzer Konular:
Doğru Medyum

Vefk tılsımı doğum bilgileri veyahut resimler sayesinde hazırlanabilen güçlü dua uygulamalarıdır. Bir çok konu için hazırlanabilir. Aşık etme bağlama kısmet açma evlilik gibi konuları kapsar. Sizde kişiye özel vefk tılsımı yaptırmak isterseniz sitedeki telefon numarasından benimle iletişime geçebilirsiniz.

Sueda

Merhabalar Kesinlikle en iyi vefki yaptıracağınız çok dürüst ve doğru insandır yaptıran pişman olmaz benim vefkin 16 ncı günde tutmaya başladı şuan 36 günüm 4 gün sonra hocam bakım yapacak ama benimki kesin tuttu ☺️

Yorum ekleSorunuz/Yorumunuz

© Falcibaba.com 2018. Tüm hakları saklıdır.