Yıldızname Baktırmak İsteyenlere tavsiyesi

Günümüzde birçok kişi yıldızname baktırmak için ücretsiz uygulamalardan yararlanmaktadır.

Yıldızname Baktırmak İsteyenlere

Yıldızname baktırma

Yıldızname baktırma

Yıldızname çoğu kişi tarafından oldukça fazla merak edilen ve baktırılmak istenilen bir bakım türüdür. Yıldızname baktıran kişinin doğum tarihi, adı ve annesinin adı ile bakılmaktadır. Yıldızname baktıran kişi yaşamı süresince yaşayacağı ve yaşamış olduğu olaylarla ilgili bilgi edinmektedir. Yıldıznamede en çok merak edilerek baktırılmak istenilen konular aşk, iş, evlilik, sağlık ve çocuk olmaktadır. Fal olarak algılansa da aslında yıldızname fal değildir.

Yıldızname neden fal değildir; Fakat falda olduğu gibi bilgiler vermektedir diye soran kişiler olmaktadır. Kahve falı, su falı, iskambil falı ve el falı bakan kişiler altıncı his denilen bir yeteneğe sahiplerdir ve bu yeteneklerini kullanarak ve tahminler yürüterek bakmaktadırlar. Yıldızname ise bunun tam tersine olmaktadır ve kişinin anne adı, kendi adı ve doğum tarihiyle Arapça harflerden bakılmaktadır.

Yıldızname sanıldığı kadar basit ve kolay bir bakım değildir. Bu nedenle fal olarak nitelendirilmemeli ve falla karıştırılmamalıdır. Osmanlı döneminde yıldızname tam ilim sahibi hocalar tarafından kuranla anne adı, baba adı, kişinin adı ve doğum tarihi ebced tablosunda hesaplanarak bakılırdı. Sizler için özenle kurduğumuz sitemizde yıdızname bakımını kolaylaştırarak merak eden ve baktırmak isteyenler için hazırladık.

Yıldızname kurandan ayetlerle bakıldığı gibi tamamen Arapça olan yıldızname adında kitaptanda bakılmaktadır. Sitemizde sizler için yıldızname kitabındaki tüm bilgileri Türkçeye çevirerek hazırlamış bulunmaktayız. Sitemizden baktıracağınız yıldızname yorumları kesinlikle doğru kaynaktan alınarak hazırlanılmış olunan doğru yorumlardır.

Sitemiz üzerinden yıldızname baktıracak olan kişilerin doğum tarihlerini tam ve doğru bilerek yazmaları gerekmektedir. Yıdızname bakımından doğru ve gerçek bilgiler alabilmeleri için doğum tarihi bilgilerinin doğru olması gerekmektedir. Sitemizde yıldızname baktıracak olan kişiler anne adı, kendi adları, doğum tarihleri ve cinsiyetlerini bildirerek formu doldurmalıdırlar çünkü yıldızname de yorumlar cinsiyete göre de değişmektedir. Yıdızname oldukça şaşırtıcı ve son derece doğru olan bilgiler vermesine rağmen günümüz gelişen teknolojisi ile birlikte bu dalla uğraşan ve bunu meslek haline getiren kişilerin sayıları oldukça fazla olmaktadır.

Sitemizde yıldızname bakımından herhangi bir ücret talep edilmemektedir. Doğum tarihini tam olarak bilmeyen ziyaretçilerimiz için ebced hesaplanması bilgisayar üzerinden otomatik olarak yapılmaktadır. Yıldızname baktırmak isteyen ziyaretçilerimiz anne adlarını ve kendi adlarını doğru olarak yazdıktan sonra ebced hesabı bilgisayar tarafından hesaplanarak anında matematiksel değerler verilmektedir.  Ebced hesaplamaları ile burcunuz bulunur ve burca göre bakım yapılır. Burçlar astronomik olarak gök kubbede yer alan on iki takım yıldızlarına verilen isimlerdir.

Batı astrolojisi mevsimleri esas alarak çalışır. Kişi doğarak ilk nefesini aldığı anda takım yıldız haritasından belirlenir. Astroloji insanlarla gökyüzü cisimlerini inceleyen bir bilim dalıdır. Bu şekilde kabul edilmese de gerçek budur.  Takım yıldızları astronomi ile de alakalı olmaktadır. Burç kelimesi Arapça bir kelime olmaktadır. burç kelimesi kuranı kerimde surenin ilk ayeti olarak ( Andolsun o burçlarla dolu göğe ) diye başlamaktadır.

Astrolojide burçlar dört ana guruba ayrılmaktadır. Her gurupta üç burç yer almaktadır. Kişi hangi guruba ait olduğunu doğru bilirse temel kişilik özellikleri daha net anlaşılmaktadır.

Ateş gurubunun burçları: Koç, Aslan ve Yay’dır.

Toprak gurubunun burçları: Boğa, Başak ve Oğlak’tır.

Hava gurubunun burçları: İkizler, Terazi ve Kova’dır.

Yıldızname bakımı ve yıldızname ile merak ettiğiniz her konu için sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Yıldızname, burçlar ve daha birçok konu hakkında doğru ve net bilgilere ulaşabilirsiniz. Falcıbaba tüm sorularınızın cevabını veriyor. Bu şekilde dilediğiniz kadar hizmet alabilirsiniz.

 

3 votes, average: 5,00 out of 53 votes, average: 5,00 out of 53 votes, average: 5,00 out of 53 votes, average: 5,00 out of 53 votes, average: 5,00 out of 5 (3 Oy, Ortalama: 5,00 Toplam 5, Oy)
Loading...
Nurcan

Yıldızname baktırmak istiyorum

Sitedeki numaradan iletişime geçebilirsiniz. 0546 484 31 66
Necla

merhaba yıldızname baktırmak istiyorm yıldızm düşük

Merhaba, alanım aşık etme bağlama kısmet açma evlilik ve ayrılanları birleştirme konularıdır. Bu yönde çalışmalar hazırlanmaktadır.
Ayşe kübra

Yıldız nameme baktırmak istiyorum. Annem 1 mart doğumlusun diyor ama ben şüpheliyim bu konuda.

Ayşe hanım merhaba,

Yıldız name bakılması için kişilerin doğum tarihlerini oldukça net şekilde bilmesi gerekmektedir. Doğum senesinin bilinmemesi bu anlamda sorun yaratacaktır. Ayrıca yıldız nama için konusunda uzman olan medyum ve hocalardan yardım alınmalıdır. Alalade bir hocaya ya da medyuma baktırmak gerçek dışı düşüncelere sahip olmanızı sağlayacaktır. Ayrıca yaşamınızı yanlış yönlendirmenizi de sağlar.

İyi günler

Zeliha 25 07 1974

Yıldızım bana neler söyleyecek merak ediyorum ama hiç yorum göndermiyorsunuz. Ben çok merak ediyorum falcı baba ben sana sorularımı gönderiyorum sen hiç bana yorum göndermiyorsun neden

Zeliha hanım merhaba,
Yıldızının size neler söylediğini ve size nasıl detaylar sunduğunu söyleyebilmemiz birçok detayı bize göndermeniz gerekir. Bunun için bizim eposta adresimize mail atmanızı rica ederiz.

Yorum ekleSorunuz/Yorumunuz

© Falcibaba.com 2018. Tüm hakları saklıdır.