Bozuk para ile yapılan fallar

Değişim kitabı diğer çin ve avrupa usulü fallar gibi günümüzde çok popülerdir. Lakin falın doğruluğu öneri ve şartların net şekilde uyğulandığında sonuçlanmaktadır.

Genel özellikler

Klasik çin usulü değişimler kitabıinsanlar tarafından icat edilmiş olan en muhteşem ve gizemli  kitaptır, kendinde evrenin gizli işaretlerini kapsamaktadır.
Klasik çin usulü değişimler kitabıinsanlar tarafından icat edilmiş olan en muhteşem ve gizemli kitaptır, kendinde evrenin gizli işaretlerini kapsamaktadır.

Akçeyle fala bakmak için eksilmiş ve ya tedavülden kalkmış para kullanılmalıdır. Akçe nekadar antik olursa bir okadarda gerçeği gösterir. Akçeyle falda hangi sorular cevaplanır? Aşk, sağlık, maddi durum ve geleceği göstermektedir. Aynı zamanda bu tür falda yeni,kimsenin dokunmadığı madeni parada kullanılabilr.

Akçeler herkesden gizli keten kumaşının içinde saklanılır. Saklanılan yer kuru ve karanlık olmalıdır.

Falın bir diğer kısmı, akçeleri kendi enerjinizle doldurmaktır. Eğer bunun zor olduğunu düşünüyorsanız yanılıyorsunuz, bu çok basittir. Bunun için her akçeyi avucunuzun içinde biraz ovuşturmak gerekir.

Fal bakmadan önce akçeleri pınardan alınmış suyun içine bırakılır ve sonra yumuşak bir bezle kurulanır.

Kilse bayramlarında, doğunayda, kendinizi kötü hissettiğinizde fal bakmak yasaktır. Bu faktlar size negatif sonuç verir ve aynı zamanda psikolojik olarak sizi etkiler.

Fal baktığınız zaman gözdenizin ( en iyisi sıyah kediyse) yanınızda olması ve sizi izlemesi iyi alamettir.
Fal baktığınız zaman gözdenizin ( en iyisi sıyah kediyse) yanınızda olması ve sizi izlemesi iyi alamettir.

Fal bakmaya teklikte ve ya kedinizin yanınızda olduğunda bakılması gerekir, fakat kendisi gelmelidir ki, buda iyi alamettir.

Fal bakmada havanında önemi vardır. Aydın, bulutsuz ve ya açık yıldızlı gecede fal bakılmalıdır. Falın şartlarıyla tanıştınız ve aklınızda tuttuysanız artık fala bakmaya başlanılabilir. Bol şanslar!

Aşk falı.

Antik akçe alınır ve ya miras kalmış akçe olabilir. Eğer böyle akçe yoksa başkasını kullanılabilir ama unutulmamak gerekir ki, bunun etkisi çok düşüktür.

Fal bakmadan önce akçe kendi enerjinizle doldurulmalıdır. Birkaç gün onu vücudunuza yakın bir yerde taşınmalıdır. Eğer mümkünce fal bakmadan önce akçeyi sevdiğiniz kişinin elinde tutmasını rica edin – yok eğer kişi hayalinizdeyse bunun yapılması imkansız olduğu bir faktdır.

Kuttörene başlamadan önce beyaz porselen tabak ve sıyah rumel alınız. Sevdiğininz kişinin fotografını hazırlayın. Resmini özel eşyalarla değişe bilirsiniz ve ya kişinin ismi,soyismi ,baba adı ve doğum tarihi yazıldığı kağıt olabilir. Fala geçe yarısı bakılması gerekir.

Tamamen yeni akçe kullanılabilir lakin bunun tedavülde olmaması gerekir ve önceden kendi enerji gücünüzle doldurulmalıdır.
Tamamen yeni akçe kullanılabilir lakin bunun tedavülde olmaması gerekir ve önceden kendi enerji gücünüzle doldurulmalıdır.

Porselen tabağı düz yere koyulur,mesela masa, sandalye ve ya zemin olabilir. Tabağın ortasına sevdiğiniz kişinin fotografını yerleştirilir. Tabağın sağ tarafına rumelle ‘ Ben’ , sol tarafına ‘’ O’’ , yukarısında ‘’ Biz’’ , aşağısında ‘’ O( kadın)’’. Sıra geldi fal bakmaya.

Sağ elinize akçe alınır ve tabağın merkezine yerleştirilir, büyük ve işaret parmağınızla iki kenarından tutulur. Akçe çevirerek okunur:

″ kendimden – kendime, ondan – bana, onlardan – bana, Ben – Biz, Sen ve tekçe Sen – Biz ″

Sözler 3 kere okunur ve Ben dedikten sonra akçe çevrede fırlatılır. Eğer akçe çevre bitmeden durarsa – siz ona bağlısınız ve karşılıklı seviyorsunuz, size onun duyguları önemli değildir.

Eğer akçe “O(kadın)” sözünde duracaksa – düşünülmesi gereken bir durum var, sevdiğinizin kalbinde başka biri olabilir.

“O” yanlız kendini seviyordur. Sevdiğiniz kişi sadece kendini düşünen ve onunla anlaşmak çok zordur. Şimdi bazı şeyleri alttan alıyorsunuzdur ama ilerde bunu yapamayacaksınız.

“Biz” – tebrikler. Siz aşkım ilişkilerinde kazandınız. Filimlerdeki gibi aşk yaşayacaksınız. Birbiriniz için yaratılmışsınız.

Fal bittikten sonra tabak kırılır ve koca ağacın altında gömülür. Akçe saklanılır ve tekrar fal bakmak için kullanılır, yanlız bu fal için kullanılmalıdır.

İstek falı.

En interesan fal - 3 akçeyle istek falıdır.
En interesan fal – 3 akçeyle istek falıdır.

3 akçeyle fal gece bakılır. Akçeden başka , her birinde 3 istek yazılmış olan beyaz kağıt gerekir. Her kağıta bir akçe sarılır. Bunlar yastığın altına koyularak uyulur. Sabah erkenden uyandığınızda sol elle bir kağıt çekilir.

Dikkat- akçeler farklı boyutlarda olmalıdır. Eğer büyük boyutta olan akçeyi aldıysanız – bu isteğiniz yakında baştutacaktır. Orta boyutta olanı – isteğinize ulaşmak için çok çaba harclamanız gerekecektir. Küçük boyutta olanı – isteğiniz gerçekleşmeyecektir.

Eğer küçük boyutta olan akçeyi çıkardıysanız açmadan geri koyunuz ve fal bakmayı tekrar deneye bilirsiniz. Belki hayat size başka bir şans daha sunmuştur.

Kullanıcı Yorumları ve Oyları

1 yıldız2 yıldız3 yıldız4 yıldız5 yıldız (Sizin oyunuz ilk olsun)
Loading...
Benzer Konular:

Yorum ekleSorunuz/Yorumunuz

© Falcibaba.com 2018. Tüm hakları saklıdır.