Zilzal Duası İle Aşık Etme Büyüsü Yapmak İçin Ne Gerekmektedir?

Zilzal büyüsü yapılması için usta olan medyumlardan yardım alınması gerekir. Bu medyumun konusunda uzman olması ve yaptığı işin kesinlikle arkasında durması çok önemli bir detaydır.

Zilzal Duası İle Aşık Etme Büyüleri Yapım Aşamaları

resim-1731

Zilzal celbi aşık etme suresi aşık etme çalışmasıdır. Bu çalışma için tam olarak 41 gün gerekmektedir. zilzal suresi ile aşık etme uygulamasına başlandıktan sonra 7 günden sonra gerekli olan etkisini karşı tarafta olan kişi hissetmeye başlar ve sizin düşünceniz kafasını sarar. Bu uygulama kapsamında niyet edilmiş olan kişi ne kadar uzak olursa olsun kısa süre içinde uygulamayı yapan kişiye döner. Ayrıca zilzal suresi ile aşık etme kapsamında evini terk eden kişide geriye hemen döner. Okunacak olan terkibin hemen sonrasında karşıda bulunan kişi size karşı inanılmaz bir hasret duymaya başlayacaktır. Sizi görmez ve sesinizi duymazsa çıldıracak duruma gelebilir. Evlenmeyi düşünmeyen sadece sevgilisinin dönmesini sağlamak isteyen kişilerin bu uygulamayı yapmaması gerekir. Çünkü karşıda bulunan kişi zilzal suresi terkibi ile sizden vazgeçemez bir hale gelir ve sizin aşkınız ile deli divane olur. zizal celbinin yapılması esnasında yaptıracak olan kişinin okuması gerekli olan bir bölüm mevcuttur. Bu bölümün gün içinde 1 defa okunması gerekir. Etkisinin daha fazla olması adına istenirse birden daha çok okunabilir. Uygulamayı yapacak olan medyumun istediğine göre okuma sayısı da belirlenebilir. Yalnız önemli olan gün içinde 21 defayı geçmemesidir. 21 defayı geçmesi ile karşıda bulunan kişinin size olan aşkı harap olmaya ve zarar görmeye başlar. Bundan kaynaklı olarak hastalıklı bir aşığa döner. Zilzal celbi uygulaması usta olan medyum tarafından yapılmalıdır. Size düşen kısmını okumadan önce her defasında mutlaka abdest alınmalıdır. Uygulama esnasında aşık olunması kişinin uzakta olması fark etmeyeceği için herkes usta bir medyuma bunu yaptırabilir. Ayrıca işlemlerin yapılması için iki kişi arasında nikâh olmasına da gerek bulunmaz.

Medyum Seçerken Nelere Dikkat Edilecek Noktalar

resim-1732

Zilzal celbinin yapılması esnasında seçilecek olan medyumların seçiminde dikkat edilecek birçok nokta bulunmaktadır. Bu noktalar arasında en önemli olan hizmetin alınacağı kişinin yasal olarak mı yoksa yasa dışı mı bu işi yaptığıdır. Ülkemizde birçok medyum bu işi yasa dışı şekilde yapmaktadır. Hemen hemen % 80’lık kısmı sahtekârlık ile bu işlemi yaptığı için fayda bulmak oldukça zordur. Ayrıca seçilecek olan medyum ile ister yüz yüze konuşun, ister telefonda konuşun elektrik almanız yani bu kişiye karşı sempati duymanız da çok önemlidir. Sevmediğiniz ve itici gelen bir kişiden bu tarz bir hizmet almak size yine fayda sağlamayacaktır. İşinde usta olan medyumlar zaten karşısındaki kişiyi çok çabuk etkiler. Ayrıca hizmet alınmadan önce medyumlar ile alakalı olarak internet üstünden araştırma yapılması gerekir. İnternet ortamında yazılan ve diğer kişilerin aldığı hizmet yorumları, sağlanan faydalar ve gözlemlenen durumlar çok önemlidir. Hizmetlerin alınacağı medyumun referansları, yorumları, diğer insanların gözlemleri ve görüşleri konusundaki olumlu yanıtlar size yön verecek olan işlemlerdir. Bu detaylar sayesinde gerekli olan medyum seçimi yapılır ve istediğiniz niyete kolay şekilde ulaşılır. Ulaşmak için yukarıda bulunan detaylara dikkat etmeniz gerekir.

1 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 5 (1 Oy, Ortalama: 5,00 Toplam 5, Oy)
Loading...

Yorum ekleSorunuz/Yorumunuz

© Falcibaba.com 2018. Tüm hakları saklıdır.