Zilzal Suresi ile Geri Getirme Celbi

Celb konusunda bilgi sahibi olmaktan çok inanç önemlidir. İnanarak yaptığınız her uygulamada isteğinize bir adım daha yaklaşmış olursunuz.

Zilzal Suresi

47-1 İnsanın inançları doğrultusunda ilerleyen bazı tedavi yöntemleri olduğu gibi celb yöntemleri de vardır. Yöntemleri doğru kullandıktan sonra dualar ve davetler ile istediğinizi kolayca elde edebilirsiniz.

Sevgiliyi, eski kocayı ve terk eden aile fertlerinden birini geri getirmek için kullanılan yöntemlerden biri de Zilzal suresi ile yapılmaktadır.

Bu uygulama sayesinde kişinin aklına girmeyi ve size bir adım atmasını sağlayabilirsiniz.

Bu uygulamaya Perşembe gecesi başlanmalıdır. Kaya tuzu ve ya turşu tuzu olarak bilinen iri tuzlara ihtiyacınız olacaktır. Abdestinizi alıp niyetinizi ettikten sonra işleme başlayabilirsiniz.

Cuma salası okunduktan sonra tuz tanelerinden bir tanesini elinize alın ve Zilzal Suresini üzerine doğru okuyup üfleyin daha sonra ise ateşe atın.

Ardından diğer tuz tanesini alın ve üzerine sureyi okuyup ateşe atın. Bu işlemi 41 adet tuz tanesine uyguladıktan sonra değişiklikler Allah’ın izni ile olmaya ve kişi sizi düşünmeye başlar.

Niyet ettiğiniz ve size geri dönmesini istediğiniz kişi farkında olmadan sizi düşünmeye başlar. Adeta bir güç onu size doğru itmektedir. Sürekli sizin yanınızda olmak ister ve bir süre sonra karşı koyamaz ve size geri döner.

Arabi ayının ilk Çarşamba gecesi de aynı uygulamayı yapabilirsiniz. 7 gece uygulamayı devam ettirmeniz gerekmektedir.

Davet uygulaması olduğu için kendinizi korumaya almanız gerekmektedir. Ayet-el Kursi 7 defa okunarak sizi rahatlatmaya ve davetin etkilerinden korumaya yetecektir.

Oldukça güçlü bir celb uygulamasıdır. İnandığınız sürece isteğinize ulaşabilirsiniz. İnanarak yaparsanız gerçekleşecek bir uygulama olduğunu unutmamanız gerekir. Ne kadar yürekten istenirse o kadar kısa sürede sevgilinizi ve ya kocanızı geri getirebilirsiniz.

1 vote, average: 2,00 out of 51 vote, average: 2,00 out of 51 vote, average: 2,00 out of 51 vote, average: 2,00 out of 51 vote, average: 2,00 out of 5 (1 Oy, Ortalama: 2,00 Toplam 5, Oy)
Loading...

Yorum ekleSorunuz/Yorumunuz

© Falcibaba.com 2018. Tüm hakları saklıdır.