1. Ana Sayfa
  2. Büyüler

1 Günde Adet Kanı ile Büyü Nasıl Yapılır?


0

1 günde adet kanı ile büyü nasıl yapılır, bu mümkün müdür soruları araştırılmaktadır. Kadının men olma hali ve doğum hali birbirine çok benzemektedir. Bu zamanlarda kadınlar en saf halleriyle tüm kötülüklere açık ve tehlikeye karşı oldukça savunmasız oldukları bilinmektedir. Adet kanı ise kadının en mahrem bölgesinden çıkan en mahrem kandır. Aynı zamanda bir temizlenme ve arınma hali olarak bilinir.

Kadının vücudundaki tüm kötü enerji ve toksinler bu kan sayesinde dışarı atılır ve kadınlarda arınma söz konusu olur. Adet kanı geçmişten beri kadınlar için kullanılan bir büyü yapma yoludur. Genellikle bu yöntem kadınlar arasında tercih edilmekte ve adet olan kişiye ya da adet olan kişi başka birine yapmaktadır.

En sık tercih edilen büyü yöntemleri arasında bulunan adet kanı büyüsü hemen hemen herkes tarafından bilinir ve kara büyü sınıfında yer almaktadır. Eşler arasındaki soğukluk, ilgisiz koca, bitmiş bir ilişki ve sevilmeme halleri bu büyünün yapımında gerekçelerdir. Kadınlar erkekler tarafından ilgi ve sevgi yoksunluğu yaşadığında 1 günde adet kanı ile büyü nasıl yapılır sorusunu sormaktadır ve bu gibi durumların ilk araştırma konusu olduğu bilinir.

1 Günde Adet Kanı Büyüsü Yapma Aşamaları

Vücuttaki tüm yoğun ve kötü enerjinin bulunduğu kadınları arındırdığı ve rahatlattığı bilinen bir diğer deyimle temizlenme yöntemidir. Adet kanı kadın için oldukça önemli ve kadının mahrem olarak nitelediğimiz şehvet bölgesinden dışarıya atılan aynı zamanda da yoğun kadınlık enerjisi içeren bir kandır.

Kadınların, men dönemlerinde kadınlık hormonları fazlasıyla aktif olduğu için bu atılan kanda da aynı enerjinin bulunduğu bilinmektedir. Eşler arasındaki herhangi bir uzaklaşma, birbirinden kopma erkeğin kadını sevmeme halinde kadınlar büyü yöntemi sayesinde kadın ve erkek arasındaki muhabbeti tekrar kazanmaya çalışır. Medyum Yasin Hoca pek çok büyü türünün yanı sıra adet kanı ile büyü nasıl yapılır sorusuna da en doğru cevabı veren kişi olarak toplum tarafından tanınmaktadır. Bu büyüyü tercih ettiği ve yaptığı zamanlarda belli başlı yöntem dahilinde yapar. Medyum Yasin Hoca’nın izlediği yöntem şudur:

  • Kadının men halinde adet kanını bir kaba biriktirmesi gerekmektedir.
  • Medyum Yasin Hoca, bu özel kana belli başlı okuduğu dua ve özel sözlerle elde edilen kana enerjisini geçirmektedir.
  • Bu kan bir miktar şekere bulanır ve elde edilen bu şeker kadın tarafından partnerinin kahvesine ya da çayına eklenmelidir.

Bu yöntem sayesinde, erkek çayını ya da kahvesini bitirdiğinde ani bir değişim yaşadığı bilinmektedir. Gözüne daha antipatik görünen kadın o saatten sonra oldukça çekici ve kadınsı gelmeye başlamıştır. Tüm alimler bu durumu, içerisinde bulunan yoğun kadınlık hormonu ve enerjisiyle ilişkilendirmiştir. Çünkü kadınlar aybaşı halinde östrojen hormonu oflarak bilinen yoğun kadınlık hormonu içeren hormon salgılamaktadır. Bu nedenle bu kanı kullanmanın aynı zamanda bilimsel bir açıklaması da vardır.

Adet Kanı ile Büyü
Adet Kanı ile Büyü

Adet Kanı Büyüsünün Yan Etkileri Var mıdır?

Adet kanı büyüsü herkes tarafından bilindiği üzere kadının en korunaksız döneminde yapıldığı için doğru insanlar tercih edilmediğinde kadının kendine de zarar vermektedir. İşlem güvenilir kişiler tarafından ve en doğru yöntemle yapılmalıdır bu nedenle Medyum Yasin Hoca, adet kanı büyüsü nasıl yapılır araştırmalarının bilinen en doğru adresidir. Bunun yanı sıra adet kanında yüksek oranda toksinler bulunmaktadır. Bu toksinler, vücuttan atılımı olması gereken dengeyi kurmak için temizlenilmesi gereken pis atıklardır. Bu kan da yüksek oranda bu pis atıklar bulunduğundan dolayı erkeğin ağız yoluyla teması biraz sakıncalı bir durumdur.

Bu kanın çay ya da kahveye atılan şekere karıştırılması halinde erkek kadına eski yakınlığını sağlamaktadır fakat ters tepki yapan beylerde ise aşırı kıskanma aşırı öfke ve aşırı enerji hali ortaya çıkmaktadır. Araştırma yapılırken sadeceadet kanı büyüsü nasıl yapılır sorusu sorulmamalı aynı zamanda bu büyü kimlere ve ne gibi durumlarda yapılmalıdır şeklinde araştırma yapılmalıdır.

Güvenilir medyum Yasin Hoca tarafından yapılan bu büyü yüksek oranda sıkıntılı durumu doğru şekilde giderdiği bilinmektedir. İnsanlar tarafından tercih edilme nedeni de bu gibi durumlar karşısında her zaman doğru yöntemi kullanmasıdır. Güvenilirliğinin yanında Medyum olması da hangi durumlarda hangi büyünün kimlere nasıl yapılacağını çok iyi bildiğini göstermektedir.

İlginizi Çekebilir

Yorum Yap