1. Anasayfa
 2. Aşık Etme Duaları

1 Günde Aşık Etme Duası


0

1 günde aşık etme duası çalışmaları medyumlara sıkça yaptırılan ve memnun edici sonuçları olan bir okuma çalışmasıdır. Karşılık alınamayan aşklar, bazen canımızı haddinden fazla yakar. Hızlı sonuç veren aşk duası ya da büyüler gibi uygulamalardan medet umarız, çünkü bütün yolları denemiş ama sonuç alamamışızdır. Dua, bu bağlamda bir kurtarıcı olmalıdır. Çünkü yapılabilecek en masum yol dua yoludur. Ancak dilek iletmenin de belli tipleri vardır.

Uygun zamanlarda, doğru sözcükleri kullanarak ve yürekten isteyerek Allah’a sunulan dilekler, mucize hızıyla kabul olurlar. Bahsedilen uygun şekil ve zaman konusunda ise ilim bilgisi gerekir. Bu nedenle dua, işi bilen biri tarafından yaptırılmalıdır. 24 saatte kabul olan aşk duası ciddi derecede yüksek tesirli bir çalışmadır. Kişinin iradesine hüküm yoktur, ancak kadere aykırı değilse Allah kesinlikle bu duayı kabul edecektir. Çalışan medyum, eğer işini düzgün bir biçimde yapacak olursa, kişi daha bir gün bitmeden karşısındaki partnerin kendisine deli gibi aşık olduğunu görecektir.

1 Günde Aşık Etme Duası Okunuşu

1 günde aşık etme duası okunuşu karmaşıktır. Çünkü etki gücü yüksek olan duaların okunuşları karmaşık ve kendileri de uzun olurlar. Bu nedenle bilinçli bir kişi tarafından okunmalıdırlar. Dua yaptıran kişi şunlara dikkat eder:

 • Duanın tamamlanıncaya kadar geçecek olan sürede abdestli bir şekilde bulunmak.
 • Kalbinden o kişinin adını sürekli geçirmek
 • Hocaya kendi adını, kendi anne adını ve sevdiğinin adıyla annesinin adını eksiksiz verdiğinden emin olmak
 • Duaya başlanmadan önce ve dua bittiğinde namaz kılmak
 • Dua esnasında en ufak telaffuz hatası yapmamak

Bilindiği üzere 1 günde aşık etme duası Arapça olarak okunur, uzun ve meşakkatli bir duadır. Bu nedenle okunuşta yapılan en ufak bir harf hatası okuyanı işin en başına itecektir. Dua süresince dikkat dağıtan her şeyden uzak kalarak bütün konsantrasyonunuzu duaya veriniz. Duayı bölmeden, tane tane ve sakin bir şekilde okuyunuz. Bütün süreç esnasında kalbinizde o kişiyi sürekli canlı tutmaya çalışınız. Dua okumalarında inanç işin en çetin kısmıdır. Sakınmanız gereken belki de en büyük şey, inancınızı kaybetmenizdir. 1 günde aşık etme duası denenmiş dua çalışmaları arasında yer alır ve tutmaması için önünde hiçbir engel yoktur. Kendinize sıkça bunu telkin ediniz.

1 günde aşık etme duası
1 günde aşık etme duası

1 Günde Aşık Eden Dua

1 günde aşık eden dua arayışı çoğu zaman sevdasına karşılık alamayan insanların başvurduğu sonuç veren bir duadır. Ömürlük aşık etme duası gibi etkileri vardır ve kişiyi bu dua sayesinde partnerinden ayırmak imkânsızdır. Bu nedenle bu uygulamaya başvurmadan önce aşağıdaki koşulların sağlandığından emin olmak gerekir:

 • Dinimizce uygun görülen nikah koşullarını karşılayan çiftlerin olması gerekir. Kuranda kimlere nikah düşmeyeceği ayrıntılı olarak tanımlanmıştır.
 • Çift olacak kişinin hayatında süregelen bir ilişkinin olmaması gerekir. Yani bu duayı uygulayacak ya da uygulatacak kişi bir ilişkinin üçüncü kişisi olmaması gerekir. Diğer türlü bu duayı uygulamak oldukça günah olacaktır.
 • Çiftin bir birlerine uyum sağlayacak sosyolojik koşullara sahip olması gerekir. Çünkü eğer aksi durum varsa dua yoluyla 1 günde aşık etme duası meselesine metafizik enerjiler karıştığı için uyumsuz durumlar ortaya çıktığında dua yoluyla aşık olması sağlanan kişi zihinsel karmaşa ve çatışma yaşayacaktır. Bu da zamanla kişinin akıl ve ruh sağlığını etkileyecektir.

Bir Günde Aşık Etme Duası İçin Neden Medyum Gerekir

Bir günde aşık etme duası için neden medyum gerekir konusu kesinlikle dikkatle açıklanması ve anlaşılması gereken bir konudur. Yukarıda da açıklandığı gibi söz konusu dua uzun bir dua okunduğu için; ve aynı zamanda Arapça olarak okunması gerektiği için bu konuda çalışmış ve ehil olması gereken bir kişi tarafından okunması gerekir. Diğer türlü:

 • Yanlış enerji yönlendirmesi sonucunda hedef ve/veya kaynak çok ciddi zararlar görebilir.
 • Zarar görülmese bile duanın tutmama, hiçbir işe yaramama olasılığı vardır.
 • Medyuma başvuran kişi zaman kaybetmemiş olur. Çünkü, yanlış okuma sonucunda tüm süreci baştan almak gerekebilir.

Yukarıda sayılan nedenlerden dolayı, bu uygulamayı yapacak kişinin işinin ehli, bu konu ile ilgili çalışma yapıp başarıya ulaşmış bir güvenilir medyum ile çalışmalıdır. Bu konuda kararlıysa, ve bu işin hayırlı, güzel ve uygun bir iş olacağına ilişkin koşullar karşılanıyorsa; aynı zamanda konuya hakim bir medyum tarafından iyi ve düzgün çalışma yapılıyorsa süreç en hayırlı şekilde tamamlanacaktır. Nihayet duayı okutan ve bu hayırlı duaya hedef olan çift mutlu bir yuvaya kavuşacaktır.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir