1. Anasayfa
  2. Aşk Duaları

1 Günde Aşık Etme Duası


0

1 Günde Aşık Etme Duası

1 Günde Aşık Etme Duası
1 Günde Aşık Etme Duası

1 günde aşık etme duası sayesinde sevdiğiniz insanın çok kısa bir süre içerisinde size aşık olmasını sağlayabilir ve sevdiğinize kavuşabilirsiniz. Edeceğiniz bu dua kesinlikle bir büyü değildir. Sizlerde basit bir şekilde bu duayı okuyarak sevdiğiniz insanla mutlu bir yuva kurabilirsiniz.

1 Günde Aşık Etme Duası Nedir?

İnsanlar küçüklükten beri karşı cinslerini veya hemcinslerini platonik veya karşılıklı olarak severler. Karşılıklı olarak seven veya platonik seven fark etmeksizin arasında sorun veya soğuma olan herkes 1 günde aşık etme duası edip tekrardan karşısındaki insanın sevgisini ve ilgisini kazanabilir.

Karşısındaki insan tarafından sevilmeyen çoğu insan depresyona girip büyü gibi kötü yollara başvurabilir. Büyü gibi kötü yollar yerine sevdiğiniz insanın ilgisini çekmek için yalnızca Allah’a içten bir şekilde dua etmeniz yeterlidir.

1 Günde Aşık Etme Duası Ne İşe Yarar?

1 günde aşık etme duası ilişki içinde olan veya olmayan herkesin kullanabileceği bir dua çeşididir. Eğer içten bir şekilde inanarak bu duayı okursanız kesinlikle işe yarayacaktır. Dualar, kulların isteklerini Allah’a söyleme biçimidir.

Eğer iyi niyetli bir şekilde karşınızdaki insanı kendinize aşık etmek istiyorsanız bu duayı okuyabilirsiniz. Bu dua genellikle kadınların erkekler üzerinde kullandığı bir dua çeşididir. Fakat günümüzde kadınlar kadar erkeklerde bu duayı karşı cins veya hemcinsleri için kullanmaktadır.

1 Günde Aşık Etme Duası Ederken Dikkat Edilecek Kurallar

Bu duayı etmeden önce dikkat etmeniz gereken bazı kurallar vardır;

  • Abdestli olmanız gerekmektedir.
  • Duayı edeceğiniz ortamın karanlık veya loş ortam olması gerekmektedir.
  • Birtakım okunuş biçimlerine dikkat etmeniz gerekmektedir.
  • Kimseniz olmadığı, sessiz bir yerde okumanız gerekmektedir.

Bu şartları sağladıktan sonra duanızı etmeye başlayabilirsiniz.

1 Günde Aşık Etme Duası Nasıl Edilir?

1 Günde Aşık Etme Duası
1 Günde Aşık Etme Duası

Öncelikle abdestinizi alıp, kimsenin olmadığı, sessiz, karanlık bir ortama geçmeniz gerekmektedir. Tüm bu şartları sağladıktan sonra duayı okunuş biçimlerine göre okumaya başlayabilirsiniz. Niyetinizin kesinlikle iyi olması ve içten bir şekilde inanarak etmeniz gerekmektedir.

1 Günde aşık etme duası 1 hafta boyunda her gün sabah namazından hemen sonra tam 7 defa okunması gerekmektedir. Namaz kıldıktan sonra kimseyle iletişime geçmemeniz gerekmekte ve hemen duayı etmeniz gerekmektedir. Bunun gibi detaylar duanın etkisini arttıracaktır.

1 Günde Aşık Etme Duası 1 günde aşık etme duası için yukardaki tüm şartları sağladıktan sonra artık duanızı okuyabilirsiniz.

”Allahümme fâtırıssemavati vel ardı âlimülgaybi veşşehadeti. Allahümme inni a’hedü ileyke ahden fî hazihil hayatid dünya Inneke entellahü lâ ilâhe illâ ente vahdeke lâ şerike leke ve enne Muhemmeden abdüke ve resûlüke fela tekilni ilâ nefsi darfate aynin feinneke in tekilni ilâ nefsi tukarribüni minneşşerri ve tüba’id jnî minel-hayri ve inni lâ âsiku illâ birah-metike fec’al rahmetike lî ahden indeke tufinihî yev-mel kıyameti inneke lâ tuhlifül-miâd.Ente ya rabbi hasbi ala (burada ilgi duyulması istenen kişinin ismi söylenir) a’tıf kalbehü alleyye ve zellilhü li”

Bu duayı ederek çok kısa bir süre içerisinde sevdiğiniz adama veya kadına kavuşup mutlu bir yuva kurabilirsiniz.

1 Günde Aşık Etme Duası Neden Yapılır?

1 günde aşık etme duasının yapılma nedenleri başlıca şunlardır;

  • Sevdiğiniz adamı veya kadını kısa süre içerisinde kendinize aşık etmek,
  • Sevdiğiniz insanı sevdiğinden soğutmak,
  • 1 çifti ayırıp size ilgisinin olmasını sağlamak

Gibi amaçlar için bu dua edilir ve çok kısa süre içerisinde sonuç alınır.

1 Günde Aşık Etme Duasından Kesin Sonuç Alma

1 Gunde Asik Etme Duasindan Kesin Sonuc Alma

Edeceğiniz bu duanın kabul olması için öncelikle içten niyet edip inanarak bu duayı etmeniz gerekir. Sevdiğiniz adamın veya kadının bir sevdiği varsa bu duayı daha uzun süre okumanız gerekebilir.

Önemli olan, sabırla, pes etmeyerek ve içten inanarak bu duayı etmenizdir. 1 hafta boyunca her sabah namazından sonra kimseyle konuşmadan bu duayı edip hala sonuç alamadıysanız bu duayı okumaya devam edebilirsiniz.

Zaman içerisinde kesinlikle sonuç alacaksınız. Bu duayı edeceğinizi kimseye söylemeden yaparsanız daha kısa sürede sonuç alırsınız. Kendinizi bu 1 hafta boyunca size nazar değdireceğini inandığınız herkesten uzak tutmalısınız. Bu sayede duanız daha çabuk kabul olacaktır.

Hızlı Bir Şekilde Tutan Aşk Büyüsü yazımızı da okuyabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir