1. Anasayfa
  2. Büyüler

1 Günde Biber Büyüsü


0

1 günde biber büyüsü; genellikle çiftlerin arasını düzeltmek, aralarındaki aşkı alevlendirmek amacıyla yapılan bir büyü türüdür. Kırmızı biber kullanılarak yapılır ve en güçlü aşk büyülerinden biri olarak bilinir. Bu büyünün yapımı her ne kadar kolay olsa da tüm büyülerde olduğu gibi burada da mutlaka işinde uzman medyumlara başvurulması önerilir. Yanlış ya da eksik yapılan büyüde, istenilen amaca ulaşılamaz aksine; maddi ve manevi büyük zararlara yol açabilir.

Biber büyüsü, çiftlerin arasını bozmak ve soğutmak amacıyla da yapılmaktadır. Büyünün yapılışı, istenilen amaca göre değişiklik göstermektedir. Amaç ne olursa olsun değişmeyen malzeme kırmızı biberdir. Bu büyü, eksiksiz ve doğru bir şekilde yapıldığında kesin, hızlı sonuç vermektedir. Aşık etme ve ayırmada, en sık kullanılan büyü çeşidi olup çok güçlü etkiye sahiptir.

Biber Büyüsü Nasıl Yapılır?

Biber büyüsü, mutlaka işinde uzman medyumlar tarafından yapılmalıdır. Çok güçlü tesire sahip bu büyü, aşkı alevlendirebilir ya da eşleri soğutabilir. Büyüde niyet oldukça önemlidir. Kırmızı acı biber büyüsü, yapımı kolay gibi görünse de bilinçsiz yapıldığında işlerin ters gitmesi, kısmetin kapanması, bedensel ve ruhsal sağlık sorunları, maddi zarar gibi ciddi problemlere yol açabilir.

Medyum, büyünün amacına uygun metodu uygulamaktadır. Gerekli malzemeler ve süreç, işinde uzman medyum tarafından belirlenir. Biber büyüsünü bozmak, her medyumun başarabileceği bir işlem değildir. Çok güçlü olan bu büyü, kişi ya da kişilere hızla tesir etmektedir. Genellikle aşık etmek, bağlamak amacıyla yapıldığı bilinen bu büyü; çiftleri ayırma amacıyla da yapılabilir. İki amaçla uygulanan biber büyüsü vardır;

Aşık Etmek İçin Büyü

Kırmızı biber büyüsü, âşık olunan kişiye kavuşmak için ya da bir araya gelmesi istenilen kişileri bağlamak için yapılabilir. Büyü yapılan kişinin aklında, kalbinde biri var ise; büyünün etkisi ile o kişiden soğuyarak büyüde niyet edilen kişiye âşık olur. Aşık etmek için yapılan bu büyünün farklı uygulama metotları olabilir. Büyüde kullanılacak yönteme, kullanılacak malzemelere, okunacak dualara, uygulanacak gün sayısına uzman medyum karar vermelidir.

Asırlardır kullanılan bu büyü yöntemi, adından da anlaşılacağı üzere; kırmızı acı biber ile yapılır. Bu büyü genellikle; 8 adet kırmızı acı biber kullanılarak yapılır. Büyü 8 gün uygulanır ve her gün 1 adet biber kullanılır. Kırmızı biber ateşte közlenir. Bu işlem sırasında, medyumların bildiği, özel acı biber duası okunmalıdır. Duanın okunmasında en ufak bir yanlış, istenilen sonucu vermemekle birlikte ciddi problemlere yol açabilir. Dua sırasında niyeti akıldan geçirmek, med hatası yapmamak çok büyük önem taşır. Közlenen ve dua üflenen biberler, naylon muşambaya sarılır, gizli bir mekânda ya da toprağın altında saklanır.

biber büyüsü
biber büyüsü

Ayırmak İçin Büyü

Çiftleri ayırmak, birbirinden soğutmak amacıyla yapılan kırmızı biber büyüsü; kara büyülerden biridir. Son derece tesirli olan bu büyü, ilim ve irfan sahibi medyumlar tarafından yapılmalıdır. Büyülerin uygulama şekli ve kullanılan malzemeler, medyum tarafından belirlenir.

Aşık etme büyüsü gibi, çiftleri ayırma büyüsünde de kırmızı biberler yakılır. Tılsımlı sözcükler, dualar tamamen farklıdır. Biber büyüsünde pek çok uygulama yöntemi bulunduğundan kesin bir tarifi yoktur. Her ne şekilde yapılırsa yapılsın, medyumların özel tılsımlı sözcükleri ve duaları ile büyü etkisini hızla göstermektedir.

Biber Büyüsü Nasıl Anlaşılır?

Biber büyüsü yapılan kişi, büyünün tesirinde olduğunu anlayamaz. Bu büyü çok büyük tesire sahip olduğundan dolayı kişi, ona büyü yapıldığını söyleyenlere itibar dahi etmeyebilir. Büyünün etkisindeki kişi, büyüyü yaptıran kişiye yoğun duygular besler. Gözü o kişiden başkasını görmez, o kişi için her şeyi yapmayı göze alır. Büyünün tesirindeki kişinin hayatında, hal ve tavırlarında büyük değişimler yaşanır. Yakın çevresi, bu kişinin değişimini çok açık bir şekilde görebilir. Çiftleri ayırmak amacıyla yapılan acı biber büyüsünde ise; çiftler birbirlerinden hızla soğumaya başlar. En güçlü kara büyülerden olan acı biber büyüsü, aralarında herhangi bir sorun olmayan çiftlerin aniden anlaşmazlıklar yaşamalarına neden olur. Çiftlerin arasındaki muhabbet azalır, ilgisizlik başlar. Aralarındaki mesafenin akabinde sık tartışmalar yaşanır, çiftler yataklarını ayırır ve ilişki ayrılmayla sonuçlanır.

Kırmızı biber büyüsünü bozmak için, uzman medyumlardan yardım alınmalıdır. Güçlü tesire sahip bu büyüyü bozmak, her medyumun yapabileceği bir işlem değildir. Büyüyü bozmak için yalnızca medyumların bildiği yöntemler vardır. Büyünün bozulması için, yapılan büyü çeşidinin doğruluğundan da emin olunmalıdır. Bu aşamada en doğru kararı medyumlar sağlamaktadır. Kendine ya da yakın çevresine büyü yapıldığından şüphelenen kişiler, işinin ehli medyumlar sayesinde yapılan büyüyü bozabilirler. Büyülerin tesirinden kurtulmak, yapılan büyünün çeşidine göre farklılık göstermektedir. Bazı büyüler kolaylıkla bozulabilirken bazı büyüler ise zorlukla bozulabilir.

Yalnızca kırmızı biber büyüsünde değil tüm büyülerde mutlaka medyum desteği alınmalıdır. Büyü yapma işleminde de büyüyü bozma işlemlerinde de en doğru yöntemi, ilim sahibi medyumlar belirlemektedir. Güvenilir medyum Yasin hoca uygulanacak olan büyü için gerekli olan tılsımları ve duaları en doğru şekilde hazırlar. Bu işlemler sırasında yapılacak en küçük hata, kişi ya da kişilerin hayatında olumsuz, istenmeyen problemlere, hayat boyu başarısızlığa, kısmetlerinin kapanmasına, ruhsal ve bedensel sağlık sorunlarına, hayat boyu bitmeyen sıkıntılara yol açabilir.

İlginizi Çekebilir

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir