1. Anasayfa
 2. Dualar

1 Haftada Kısmet Açma Duası


2

 1 haftada kısmet açma birçok insanın merak ettiği konulardan biridir. Bu insanlar kısmetinin kapalı olduğunu düşünür. O yüzden büyü, amaca yönelik olacak şekilde kullanılan bir manevi enerjidir. Büyüden fazlasını beklemek iyi bir tutum olmaz. Ancak unutmamak gerekir ki büyüler insanlara fiziksel zarar vermediğinden, kişiler arasında ki bağın oluşmasını sağlar. O yüzden evlenmek, yeni bir işe başlamak, kazanç elde etmek ve kısmet açmak için insanlar yapar. Kısmet açma büyüsü için bazen uzun uğraş ve sabır gerekir. Gerçekten evlenmek isteyen kişiler tarafından uygulanır. Büyü yapılan kişinin kolye, yüzük ve benzeri eşyaların okunmuş olursa kullanan kişinin kısmetini açar.

  Belirli arzular doğrultusunda dualarla yapılan bu büyüyü, uzaktan veya yakından yapmak mümkündür. Kısmet açmak için başka büyü etkisi kişiye kötü bir cinin veya ifritin musallat olup olmadığına bakılır. Bu ruhlardan kurtulunca büyünün etkisi belli olur. Aynı zamanda kişi kendisinde oluşan kara bulutları ve kısmet bahtsızlığının açılması adına da büyü yapar. Kısmetiniz büyüyle açılınca hayırlı işlere sebep olur.

1 Haftada Kısmet Açma ile Uzmanlaşmış Medyum

Uzman medyumlar becerikli ve engin tecrübeleri sayesinde çeşitli dualar vasıtasıyla 1 haftada kısmet açma ritüeli uygular. Yasin Hoca gibi bazı kişiler kendine özgü tılsım, taş, muska vb. kullanır. Bazıları ise bu nesnelerle beraber +dua ve ayetler okur. Nefesi kuvvetli kişiler okuduğunda etkisini daha çabuk gösterir. Hoca genel dualarla yapar ve etkisini herkese gösterdiğini belirtir. Seçtiğiniz hoca sayesinde kişiyi nasıl bir yol haritası bekliyor görür. Kendine tutulan ayna sayesinde bu kişinin istekleri olur. Uzman medyum ile bu kişilerin hayatları düzene girer. Kısmeti kapanan kişiye dualar uzatır. Bunun etkisini duaları okuyan kişi içinden gelerek okursa iki hafta içinde gerçekleşecektir. Kısmet açma büyülerini yaptıran kişiler, bir yandan da huzur ve mutluluk kapısını da aralamış olur.

Medyumun faydaları şöyledir; Kısmeti açılan kimseler aradığı kadını veya erkeği tanıdığında ruh eşi olup olmadığını anlar. Çünkü gerçek kısmet açma büyüsünün etkisi kusursuz işler. İnsanların içine büyük huzur verir. Her konu da bahtı açık olanların bütün kapıları açılır. Zenginlik isteyenlerin dilekleri kabul olur. Zenginlikle beraber gönül kapıları sonuna kadar açılır. Daha çok seçenek karşılarına çıkar. Hoca kısmeti açılsın diye yüzüne okur. Dilek ve istek kapıları açıksa kısmet açar. Hoca tamamen umudunu kesen kişileri gördüğünde bilir ve yardım eder. Uzman medyum kişiler tesirli ve etkisinin kuvvetinden dolayı dileklerin gerçekleşeceğini belirtir.

Kısmet Açma Duaları

  Günümüzde de şartların zorlaşması ve yozlaşma ile kısmet bulmak zor bir hal alır. Bir kişinin kısmetinin kapalı olduğu çok sebep vardır.  Ama birçok dua sayesinde hem düzene sokulan maddi ve manevi hayat insanın dünyevi ihtiyaçlarına ilaç gibi gelir. 1 haftada kısmet açma için okunan dualar büyünün tesirini verir. Böylelikle insanlar ile olan ilişkilerimizi de kolay olur.  Evlilik isteyen birçok kişi büyü ile birbirinden özel alternatif kişilerle karşılaşır. Kısmet açma kelimesi anlam itibari ile çağırmak, yardım istemek ve talep etmek manasına gelir. Dua ettikçe manevi anlamda dua eden kişi güçlenir. Sizin için denenmiş bazı 1 haftada  kısmet açma duaları okurken gerçek anlamda tevekkül etmek ve

1 haftada kısmet açma
1 haftada kısmet açma

İstediklerimiz için çok etkili dualar var. Bunlardan birkaçı Kader Açılış Duası, Çin Yeni Yılı’nın açılış ritüeli önemlidir. Dua açmanın birçok yolu olsa da en yaygın yöntem farklı dua noktalarında dua etmektir. Bu noktalar hayatımızda fiziksel, ruhsal ve doğaüstü dönüşümler getirecektir. Bu noktalarda başarı şansı artar. O yüzden kısmet nasip işidir. Bu dualar üç günde kısmet açar. Ama Fal Açma Sirkesi de tartışılır. Bu etkili dualardan bir tanesi Ayet-el Kursu olup 41 defa okumak gerek. Duaları fazla bilen kişiler tarafından günü, zamanı ve saatinin doğru vakitte okunması gerektiğini bilir. Hayırlısı dilenen ve kısmet açmak için Kuran-ı Kerim’de gerekirse de hadislerin içerisine baktıklarında kişilere aydınlık sağlar. Bu büyünün hiçbir kötü enerjisi yoktur. 1 haftada kısmet açma büyüsünü şu kişiler yaptırabilir;

 • Evde olup eşlerini bulamayan ve evlilik yaşını alan kişiler büyüyü yapar.
 • İstedikleri halde çocuk sahibi olamayanlar şans getirmesini ister.
 • İş aramaya devam eden veya İşlerinde daha bereketli ve başarılı olmak isteyen kişi uygular.
 • Yeni bir iş kurup daha iyi olmak isteyen kişi yapar.
 • Evin de huzursuz olan kişiler kısmetleri açılsın ister.

 Bazen uygulamaların etkisini görmek için kısmetinin açılmasını istediğimiz kişinin kendisi de okur.  Kısmet açtıran bazı dualar şunlardır; Yusuf Suresinin bazı ayetleri ve Vakıa Suresi devamlı okunduğunda da etkili olur. Kişiler arasındaki kısmet açma büyüsünün etkisi böyleyken kişinin başka kişiler arasında yapılan kısmet açma büyü belirtileri ise:

 • Büyü yapılan kişinin kolye, yüzük ve benzeri eşyaların okunmuş olduğu, kullanan kişinin kısmetini açar.
 • Başka büyü etkisi kişiye kötü bir cin veya ifrit musallat olur. Bu ruhlardan kurtulunca büyünün etkisi belli olur.
 • Geçmişte tarlaları kuruyan kişiler bereket olmadığı için kısmetinden daha fazla ürün almak istedikleri için uygular.
 • Bazen evlilik isteyen kişiler büyü ile bir anda kısmeti çıkar. 1 haftada kısmet açma, büyüsü sayesinde evlenmeyen kişilere yakınları yapar. Bazıları ise kolaylıkla bu büyüyü yapar.
 • İş yerinde kısmet açma büyüsü iletişimde olunan kişiye uygulandığına mimiklerinden belli olur.
 • Üzerinde nazar veya kısmet kapama büyüsü olanlar yorgunluk ve halsizlik belirtileri olur. Bu belirtilerden güvenilir medyum Yasin Hoca tarafından arınınca kısmet açma büyüsünün etkisini görür.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorumlar (2)

 1. merhabalar . benim iş kosunda sürekli sorunlarım oluyor ben bir işte sabit kalamıyorum borçlarım var çogalıyor sürekli sürekli iş aramaktan yeni işe başlamaktan yoruldum yasin hocayı netten buldum kısmetim kapalı mı öğrenmek istiyorum bir insanın talihi mi hiç mi dogru gitmez yasin hocamdan Allah razı olsun evlilik gibi bir düşüncemde yoktu yaptıgı duadan sonra işlerim düzeldi sabit bir işim var ev tuttum kendime hayatımı değiştirdim desem yalan olmaz bu sıralarda evlilik gibi bir durumuz var hocam sagolsun nasıl hakkını öderim .

 2. 7 ay önce

  ARKADAŞLAR SELAM HERKESE KISMET ACMA DUASI YAPTIRDIM HOCAYA 40 YASİNDAYIM EVLENMEK İSTİYORUM EN ÇOKTA BABALIK DUYGUSUNU TATMAK İSTİYORUM BİR TÜRLÜ KİMSEYLE İLERİ DÜZEYDE İLİŞKİ KURAMADIM 5 NİŞAN ATTIM EVLİLİGİ GÖREMEDİM SÜREKLİ BİR SORUN OLMASI BENİ ÇOK RAHATSIZ VE DE İÇİNE DÖNÜK BİR İNSAN HALİNE GETİRDİ ÖZ GÜVENİM KAYBOLMAYA BAŞLADI HOCAMDAN BENİM BU SORUNUMU DEĞİŞTİRMESİ İÇİN YARDIM İSTEDİM KISMET ACMA DUASI YAPILDIGINDAN BERİ ÇOK BİR ÇOK KİŞYLE TEKRAR GÖRÜŞMEYE BAŞLADIM NASIL OLDU HATIRLAMIYORUM BİLE HER ŞEY BİR ANDA GELİŞMEYE BAŞLADI HAYTIMDA YENİ BİRİ VAR COK UZATMAK İSTEMEDİK NİKAH TARİHİ ALDIK EVLENİYORUM HOCAM HAYATA YENİDEN BAGLANDIM SAYENİZDE ÇOK TEŞEŞKÜR EDERİM

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir