1. Anasayfa
  2. Aşk Duaları

1 Saatte Aratan Dua


0

1 Saatte aratan dua aşk acısı çeken ve kısa sürede sonuca ulaşmak isteyenlerin araştırdıkları dualar arasında en üst sırada yer alıyor. Günümüzde dualar da büyüler kadar ilgi görüyor. Pek çok dua türü insanlar tarafından hem daha kısa sürede etkili olması hem de ekstra malzeme istenmemesi sebebiyle fazlasıyla tercih ediliyor. Her ne kadar tutması büyü kadar net olmasa da ekonomik yönden daha az masraflı olması insanları duaya yönlendiriyor.

1 Saatte Aratan Dua Nedir?

Bu dua genel olarak sevgilisinden, partnerinden ya da eşinden aradığı ilgiyi göremeyen kişilerin yaptırdığı duadır. Kişi gerçekten ilmi bilgisi kuvvetli, çalışmalarında yılların tecrübesini ortaya koyabilen bir hocaya işlem yaptırıyorsa duanın tutma ihtimali yüksektir. Dua özellikle kadınlar tarafından çok yaptırılır.

Erkekler kadınlara göre ilgi gösterme, sevdiklerini söyleme noktasında daha pasif kaldıklarından kadın bunu daha sık duymak ister. Dua ilgiyi ve sevgiyi artırmasının yanında eskiye göre partner daha fazla özleneceği için ilişkide yaşanan sorunları minimal düzeye indirirken paylaşımları da artırır. En etkili 1 saatte aratan dua için işinin ehli medyumlar tesir edecek pek çok duayı okuyarak ve duayı isteyen kişiye okutarak aradaki muhabbetin artmasını sağlarlar. Üstelik büyüde olduğu gibi duanın okunması için farklı malzemelere de ihtiyaç duyulmaz. Dua, okunacak kişinin anne adı, doğum tarihi, adı gibi bilgilerle kolaylıkla hazırlanabilir.

1 Saatte Aratan Dua
1 Saatte Aratan Dua

Duayı Okumayı Bitirdim Beni Aradı

Dua istenen saatlerde, istenen sayıda düzenli okuma yapıldığında bir süre sonra partneriniz size karşı eskisinden çok daha fazla ilgi ve sevgi duyar. Dua okurken niyet çok önemlidir. Eğer okurken bu durumun olacağına yürekten inanmaz ve olmasını istemezseniz duanın tutma ihtimalini yarı yarıya indirmiş olursunuz. Bu nedenle bunun olacağına önce siz inanmalı; içten gelerek okuduktan sonra kendi cümlelerinizle Yüce Allah’a yalvarmalısınız. Şüphesiz ki o ol demeden hiçbir şey olamaz. Bu yüzden kendinizi onun huzurunda rahat ve güvende hissederek okunan dualar işlemin tutmasındaki ihtimali yükseltir.

Bu Duanın Belirtileri ve Etkileri

Klasik aşık etme duaları ya da büyüleriyle minimal farklılıklar gösteren duanın belirtilerini şöyle sıralayabiliriz:

  • Duaya maruz kalan kişi sevdiğini normalden çok daha fazla özler.
  • Sık sık sesini duyma ihtiyacı hisseder. Onunla konuşabilmek için sürekli bahane yaratır.
  • Daha önce onu kırdığı anlar için sürekli kendini suçlar. Telafi için uğraşır.
  • İlgi ve sevgi üst noktadadır.
  • Onun mutlu olabileceği her türlü aktiviteyi yapmak için adeta çırpınır.
  • Çok etkili 1 saatte aratan dua tuttuğunda kişide onun adını duyduğunda bile mutlu olma durumu görülür.
  • Kişide nadiren de olsa baş dönmeleri, ellerde titreme, halsizlik gibi belirtilere rastlanır.

Bu Dua Günah mı?

Bir duanın günah olup olmadığı niyete göre değişiklik gösterir. Eğer duayı zaten sizin hayatınızda olan eşinize ya da sevgilinize yaptırıyorsanız dua günah değildir. Ancak duayı ayrıldığınız, sizinle hiçbir ilişkisi olmayan birine yaptırıyorsanız kişinin iradesine hükmetme durumu olduğu için elbette ki günahtır. Bu nedenle duayı okuturken herhangi bir ilişkinin bozulmaması gerektiğini; vebalini kaldıramayacağınız bir işe girmenizin öbür dünyanızı mahvedebileceğini unutmamanız gerekir.

1 Saatte Aratan Dua Ne Kadar Sürede Tutar?

Duanın tutma süreci de büyüde olduğu gibi olay örgüsüne göre değişiklik gösterir. Her ne kadar tavsiye etmesek de eğer duayı biten bir ilişki üzerine okutuyorsanız 1 saatte aratan dua okunuş süreci hocanızın olay örgüsüne bağlı olarak hazırladığı uygulamaya göre değişecektir. Bu nedenle burada tam olarak bir süre verilemez. Daha kesin bir sonuç için yaşadıklarınızı harfi harfine hocanıza anlatmanız gerektiğini aklınızdan çıkarmamalısınız.

Bu Duayı Nasıl Bozabilirim?

Eğer çevrenizden herhangi birine haksız yere bir uygulama yapıldığına inanıyorsanız duayı bozdurmak için tıpkı yaptırırken olduğu gibi işinin ehli bir medyuma başvurmanız gerekir. Ancak güvenilir medyum hoca 1 saatte aratan dua bozumu için belli dualar ve ritüeller ile size yardımcı olabilir. Duayı bozdurmak için de gereken sayıda size verilen duaların okunması gerekecektir. Bu yüzden süreç esnasında sabretmek ve kesinlikle umutsuzluğa düşmemek önemlidir. Sizden istenen her şeyi doğru sıralamayla, dığru sayıda yaptığınızda kişi eski hayatına geri döner.

İlginizi Çekebilir

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir