1. Anasayfa
  2. Geri Getirme Duaları

12 Saatte Geri Getirme Duası


1

12 saatte geri getirme duası olarak bilinen dualar, tesirli ve aşırı etkili dualardır. Ayrılık stresinde olan kimselerin bu ayrılığın acısını hafifletemedikleri vakitlerde başvurdukları, sevgiliyi geri döndürme alanında etkili işlemler olarak hem bireyler hem de medyumlarca tercih edilirler.

Büyü ya da büyüsel bir işlemdeki o günah etkisi 12 saatte geri getirme duası sayesinde ortadan kalkar. Sırf bu yüzden bile pek çok insan, ayrılan eş ya da sevgilisiyle yeniden kavuşurken bu uygulamalardan seçmek ister. Adı her ne kadar bir duayı kapsıyor gibi görünse de 12 saatte geri döndürme duası kişiye özel hazırlanmalıdır. Her ilişki sorunu ve sorun için seçilecek olan Allah’ın şifa verici isimleri birbirinden farklıdır. Dolayısıyla da sorunlar gibi, okunacak olan duanın da biricik olması ve kişinin bireysel derdini anlatması mantıklıdır. Medyumların ve din alimlerinin ortak bir paydada birleştikleri bir konu da 12 saatte geri getirme duası Arapça olarak okunmalı durumudur. Çünkü kutsal dinimiz Arapça olarak indirilmiştir, Allah’a yakarışta kullanılan her seslenişin fizik ötesi enerji derecesi çok başkadır.

12 Saatte Geri Getirme Duası Fazileti

12 saatte geri getirme duası fazileti itibariyle cinlerden yardım alınarak yapılan işlemlere denk bir uygulamadır. Bu duanın halis bir niyet ve temiz bir kalple okunması demek, sevgilinin ya da eşin yaptığı hatadan gün yarılanmadan pişman olması demektir. Boşanma girişimi, evin terki, sert ayrılık durumlarında okunup sonucu Allah’a bırakmak faydanıza olacaktır. Yapılışında en ufak bir yasak olmadığından, son derece sevap bir duadır.

Doğru telaffuz ve doğru zikirleri duaya ekleyebilmek adına 12 saatte geri getirme duası medyum desteğiyle hazırlanmalıdır. Medyumlar, bildikleri ilimlerle yalnızca büyü ya da büyüye yakın işlemler yapmazlar. Aynı zamanda Kuran ayetlerindeki faziletleri uygun şekillerde dua haline getirerek kulun dileğini Allah’a doğru iletmesinde yardımcıdırlar. Hatalı bir okuma yapmamak, doğru şekilde yalvarmak ve duanın tutması için yapılması vacip olan diğer şeyleri uygulamak adına medyum desteği her zaman faydalıdır.

Bu Duayı Okudum Beni Aradı

Bu duayı okudum beni aradı geri getirme duası işlemlerinin hemen hepsinde danışanın şaşkınlıkla kuracağı o cümledir. Çünkü doğru bir biçimde okunan dua ve yüksek inanç, kişiyi sonuca ulaştırır. Elbette bir duada Allah’ın size biçtiği kadere karşı koymak yoktur, dolayısıyla eğer o kişi hayrınıza değilse ya da kaderiniz değilse size gelmez. Ancak şu da vardır ki Allah kulunun yalvarışına karşı kayıtsız kalmaz. Merhametli ve bağışlayan olan Rab, 12 saatte geri getirme duası etkileri sayesinde kuluna bu yüceliğini gösterir. Duanın bazı ayrılık durumlarında 3, bazılarındaysa 7 kez okunması gerekir. Bütün ritüel sisteme uygun bir şekilde ilerlediğinde, okunan dua sayesinde giden partnerin size deli gibi aşık ve pişman halde dönmesi kaçınılmaz olacaktır.

12 saatte geri getirme duası tutma süresi içinde tutsun diye şunlara dikkat etmeniz gerekir:

  • Niyetinizin halis olması
  • Duanın abdestli okunması
  • Konsantre bir şekilde duaya odaklanılması
  • Terk eden partnerin herhangi bir büyü etkisinde olmadığının bilinmesi
  • Terk eden partnerin hali hazırda başka bir evliliğinin, ailesinin bulunmuyor olması: Ayrılan kişi zaten eşini aldatarak bireyle beraberse, dua asla tutmaz. Allah’ın sevmediği ve günah olarak kabul ettiği bir şey için dua okumayı değil, direkt büyü gibi her kapıyı açan uygulamaları seçmeye mecburuz. Eğer vazgeçilebiliyorsa, yuvası olan kişiden kesinlikle vazgeçmek yararınızadır.

12 Saatte Geri Getirme Duası Okunuşu

12 saatte geri getirme duası okunuşu asla hata kabul etmez. Arapça zikirlerin ve kelimelerin doğru düzgün telaffuz edilmesi gerekir, bunun yanında da kişiye ve ilişkiye özel zikirlerin unutulmamasında yarar vardır. Bütün bunlar, medyum hoca desteğiyle bu duanın okunması gerektiğini vurgular.

Uzun, karmaşık ve Arapça olan 12 saatte geri getirme duası çalışması okunurken detaylara dikkat edilmelidir. Bu detaylar kişiden kişiye değişir ve güvenilir medyum hocadan öğrenilmesi faydalı olacaktır. Çeşitli zikirler ve Allah’ın Esma’ları ile zenginleştirilen bu dua, gün kendini tamamlamadan eğer niyet hayırlıysa faziletini gösterecektir. Platonik aşklar ya da ayrılık sonrası toparlanmalar adına tercih edilen 12 saatte geri getirme duası etkileri arttırmak adına duayı hazırlarken Kuran ayetlerinden faydalanınız.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorumlar (1)

  1. kız arakadaşım beni terk etmesi üzerine hocayla iletişeme geçtim beni terk edemez evlenecegiz çünkü hayatımın kadınından bmyle terk edilmeye hazır degildim beni cidden zor durumda kalamama sebeb oldu işler aksadı yurt içi çalışmalar olumsuz etkilendi onu çok seviyorum beni terk etmesine izin veremem falcı babayı cevremden biliyotum aradım kendisni hocam durumlar böyle iflasa dogru sürükleniyorum bana yardımcı olmanız gerekiyor sagolsun kabul etti..
    sevglim hayatımın aşkı kadın ertesi gün benimle görüşmek istediğini söyledi hocam siz nasıl bi mübareksiniz ben ertesi gün dönecegini düşünmemiştim ya işlerimi vede aşk hayatımı düzene almam için yardımlarınıza teşekkür ediyorum sevgiler .. :))

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir