1. Anasayfa
  2. Aşık Etme Duaları

21 Günde Aşk Duası Nedir?


0

21 günde aşk duası, aşkına karşılık alamayan kişilerce merak edilir. Ancak dinsel nedenlerin ağır basması sebebiyle de büyü yaptırmaktan korkan herkes, hayatının bir bölümünde mutlaka 21 günde aşk duası benzerinde bir işlemi araştırmıştır. Aşk dualarının en çok tercih edilme sebepleri arasında kişilerin Allah’a karşı gelmeme arzuları ve büyü yapımında görevlendirilen 3 harfli yaratıklardan korkmaları sayılabilir.

Bilinenin aksine 21 günde aşk duası aşık etme kudreti dışında kişiye ruhsal özgürlük alanı tanıması adına da tercih edilir. Ancak internette dolanan duaları tercih etmemelisiniz. Bu paylaşılan dualar, özellikle sizin ilişki durumunuzu ve aranızdaki bağı konu almadığından, tesiri güçlü olmayabilir. Allah’a yakarırken kendinizi ve sevdiğiniz kişiyi konu edinen 21 günde aşık etme duaları tercih etmeye çalışmalısınız. Bunların her birinin de kendine has okunuş ritüellerinin olduğunu düşünecek olursak, dua oluştururken işi bilen bir hocadan yardım talep etmelisiniz.

21 Günde Aşk Duası
21 Günde Aşk Duası

21 Günde Aşk Duası Okunuşu

İmkânsız aşkın tanımını her birimiz bir nebze kalbimizde taşırız. Bazen tek şansımız vefk, büyü, celp ya da muska gibi uygulamalardır. Ancak bunları kullanmaktan bazı sebeplerle çekiniriz ki en önemli sebep, az ya da çok bu tür uygulamalarda iradeye hükmedilmesidir. Dua yolunu tercih eden herkesin bilmesi gereken bazı detaylar vardır. Özellikle 21 günde aşk duası okunuşu konusunda vurgulanması gerekenleri şöyle sıralayalım:

  • Abdest almış olmak ve biraz önce namaz kılmış olmak gerekir.
  • Allah’ın kulları için dua kabul zamanları vardır. Medyumlar, belirli hesaplar yaparak bu zaman dilimleri ve konularına göre dualar konusunda danışanları yönlendirirler.
  • 21 günde aşk duası Arapça okunmalıdır. Medyumlar kişiye özel duayı yazarken, okumada zorlanmaması adına kişi talep ederse altına okunuş şeklini de yazarlar.
  • Dua okuma bir ritüel değildir, ancak bunu bir ritüel edasıyla uygulamak, kişinin o şeyi ne denli fazla istediğini kanıtlar. Medyumun önerdiği sayı kadar okumaya çalışınız.

Bazı detayların dua okunuşlarına göre farklı olacağını unutmayınız. Sanal alemde Arapça olarak paylaşılan duaların ne anlama geldiğini bilmiyoruz. Medyumlar hazırladıkları kişiye özel aşık etme duası çalışmalarında Allah’ın esmalarına, bazı zikirlere, çiftin her ikisinin anne adları ve kendi adlarına da yer verir. Bu nedenle bireysel, ilişkiye özel ve biricik bir dilektir.

21 Günde Aşk Duası Günah mı?

Dualar insanın kesinlikle bir harama el uzatmaktan korkarak ve onun yüce olduğunu hem dili hem kalbiyle kabul ederek Allah’ından yardım dilenmesidir. Dolayısıyla 21 günde aşk duası günah mı sorusuna rahatlıkla bunun günah olmadığını dile getirebiliriz. Yüce Allah, insanları bazen sınar. Belki de sizin sınavınız yanlışa düşmeden, sevdiğinizin kalbine kendiniz için Allah’tan sevgi dilenmektir.

Siz de hiç çekinmeden kendiniz için iyi bir dua yazdırarak günaha girmeden, kalbiniz için huzur arayabilirsiniz. Burada belki de dikkat etmeniz gereken en mühim nokta, duaların Kuran ayetleri arasından seçimler yapılarak hazırlanmasıdır. Allah’ın kitabından size uygun şifa verici ayetlerden faydalanabilirsiniz. Bu ayetlerin nizamlı ve olması gerektiği gibi seçilmesi adına ilmî derecesi yüksek bir hocadan yardım almayı ihmâl etmemelisiniz.

21 Günde Aşk Duası Tesiri

Kalpten geçen her dileğin, özellikle masumane bir amaçla ve yuva kurma konulu olanlarının Allah katında yeri ve anlamı büyüktür. Bu sebeple 21 günde aşk duası tesiri güçlü bir dua olacaktır, özellikle yukarıdaki önerilere uyularak dini bütün, mertebesi iyi bir hocadan yardım alınarak hazırlanmışsa kulun tüm dileğini diline dökecektir. Bu duayı okurken tesirinin güçlü olması adına kalbinize gelen hiçbir vesveseye kulak vermemelisiniz.

Gerek şeytan, gerekse sizi sınamak adına Allah, 21 günde aşk duası süresi dolana kadar vazgeçmeniz adına size çeşitli vesveseler gönderir. Bu aslında o ilişkiyi gerçekten isteyip istemediğinizin de ölçüsü olacaktır. Pes etmeyin ve inancınızı kaybetmeyin Medyum Yasin hoca, büyüler ve vefk uygulamalarında olduğu gibi kişiye özel dualar hazırlamada da profesyonel danışmanlık hizmeti verir.

Birliktelik için en uygun ayetler ve zikirler seçilerek hazırlanan bu dua rahmanî bir çalışmadır ve kesinlikle günah değildir. Arzu ederseniz güvenilir medyum Yasin hoca sayesinde güvence altına alınabilir. Bu sayede partnere yapılacak kişisel bakımla, eğer partnerin üzerinde işlem varsa onu da bozdurabilirsiniz. Unutmayın, ruhanî varlık etkisinde olan kişiye 21 günde tesirli aşk duası okunmuş olsa bile ruhanî, etki görmenize izin vermeyecektir. Bu nedenle işlemi bozmadan duaya başlamamalısınız.

İlginizi Çekebilir

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir