1. Ana Sayfa
 2. Geri Getirme Büyüsü

3 Günde Geri Getirme Büyüsü


0

3 Günde Geri Getirme Büyüsü

3 Günde Geri Getirme Büyüsü
3 Günde Geri Getirme Büyüsü

Büyüler insanların eski dönemlerden beri işlerini kolaylaştırmak için kullandıkları bir yöntemdir. Bunun dışında bazı büyüler yaşanacak olayların günlerinin kısaltması için kullanılır. Büyünün tanımını kısaca bir insanın etkisini altına almak istediği insanı bir uzman yardımı ile metafizik varlıklar kullanarak etkilemesine denir.

Bu uzmanlar işinde başarılı uzmanlar ise büyülerin tutmama ihtimali son derece az olacaktır. Büyüler nadir durumlarda tutmaz. Bu durumların başında kişinin üzerinde koruyucu muska olmasıdır. Bu muskalarda insanları koruyan bir enerji çemberi vardır. Sizin yaptırmış olduğunuz büyü bu enerji kalkanını aşmakta zorlanabilir.

Bu noktada tesirli büyülere başvurmak gerekir. 3 günde geri getirme büyüsü bunun başında gelir. Son derece etkili olan büyü büyü sayesinde 24 saat ve 3 gün içinde büyü yaptırılan kişi size bağlılık duyacaktır. Bu bağlılık büyü bozulmaması durumunda sonsuza kadar devam edecektir.

Geri Getirme Büyüleri Nelerdir?

3 Günde Geri Getirme Büyüsü
3 Günde Geri Getirme Büyüsü

Geri getirme büyüleri özellikle giden sevgiliyi veya eşi geri getirmek için tercih edilen bir büyü çeşididir. Bu büyüler beyaz büyüler arasında gösterilir. Büyüler kara büyü ve beyaz büyü olarak ayrılır.

Bağlama büyüleri, aşk büyüleri genelde beyaz büyü sınıfına girse de kişinin hangi durumda bu büyüyü yaptırdığını bu sınıfı değiştirebilir. 3 günde geri getirme büyülerini bağlama büyüleri, aşk büyüleri olarak iki ana başlık altında incelemek mümkündür.

En çok tercih edilen büyüler şu şekilde olmaktadır;

 • Adet kanı ile bağlama büyüsü ( bu büyüyü bir kadın bir erkeğe yaptırabilir en çok bilinen büyü adet kanı büyüsüdür)
 • Kaşık büyüsü ( bu büyü kaşıklar iç içe bakması halinde kişileri birbirine bağlamak için, tam dersi yönde bağlanması halinde ise ayırmak için kullanılır)
 • Karabiber büyüsü
 • Papaz büyüsü ( son derece etkili olan bir bağlama büyüsüdür. Yapımı son derece zordur. Yapıldığı zaman bozulması için işinin ehli bir uzman gerekir)
 • Bağırsak büyüsü ( yapılması en zor büyüler sınıfına giren büyülerdendir. Her büyücü veya medyum bunu yapamaz. Bu büyünün tutmama oranı oldukça küçük bir ihtimaldir)
 • Fotoğraf ile bağlama büyüsü ( bu büyüleri internet üzerinde gördüğümüz fotoğrafın üstüne üç kere adınızı yazın tarzında bir işlem değildir. Bunlar fotoğraflara tılsımlı sözler söylenerek, ayrıca bazı sözler yazılarak ki bu yazım dili Arapça, Farsça ve İbranicedir kişiyi geri döndürmek üzere yapılan büyüye verilen addır)

3 günde geri getirme büyüsü kategorisinde en bilindik olan diğer bir büyü cebr büyüsüdür. Cebr büyüleri dualar ile desteklenen büyülerdir. Bu sayede etkisi daha hızlı olur. 3 günde etkisi etmesi en yüksek büyüler arasındadır.

Geri Getirme Büyüsü Belirtileri Nelerdir?

Geri Getirme Buyusu Belirtileri Nelerdir Geri getirme büyülerinde belirli bir standart vardır. Bu da kişilerin üzerinde aniden gelişen duygu değişimleridir. Kişinin kendisinin değil fakat yakın çevresinin hal ve hareketlerinden kolayca bir terslik olduğunu düşündüren büyüler mevcuttur.

Sizi terk eden kişinin aniden size duyduğu sonsuz aşk ve bağlılık kişilerin dikkatini çekecektir. Bunun dışında büyülerin belirtilerini iki kategoride incelersek birincisi fiziksel değişimlerdir.

Bu değişimler şu şekilde olmaktadır;

 • Uykusuzluk
 • İştahsızlık
 • Kilo kaybı, gözlerde kızarıklık ve morarma
 • Şiddete eğilimli yapı
 • Kişisel bakımına dikkat edememe
 • Karanlık ortamda bulunma isteği
 • Büyü yapılan kişinin yanında bulunma isteği
 • Sosyal çevresinden uzaklaşma ve büyü yapılan kişiye yakınlık

Bunun dışında psikolojik belirtileri şu şekilde olacaktır;

 • Kabuslar görme ( bu kabuslar genelde gölgeler, siyah köpekler, sesler, bazen birebir görülen metafizik varlıklardır)
 • Gün içinde sürekli büyü yaptıran kişiyi düşünme, onun sesini ve görüntüsünü aklınızdan çıkaramama

3 günde geri getirme büyüsü etkileri ortalama bu şekilde olacaktır. Burada dikkat edilmesi gereken her büyüde kullanılan materyallerin farklılığı büyü belirtisinde farklılık sağlayacaktır. Mum ile yapılan bağlama büyüsü ile bağırsak büyüsü arasında farklar olacaktır. Büyüyü yapan uzman size büyüyü yaptıran kişinin yaşayacağı bazı durumları dilediğiniz taktirde söyleyecektir.

Bunun dışında sizin de büyüden etkilenme durumunuz olabilir büyüyü yapan kişiye bu konuda bilgi almak istediğinizi ve gerekirse etkilerini azaltmak için ne gibi yardımlar alacağınızı sormakta fayda olacaktır. Geri getirme büyüsü bozulmadığı taktirde sonsuza kadar bu bağlılık devam edecektir.

Yorum Yap