0

3 Harflilerin Musallat Olma Belirtileri

3 Harflilerin Musallat Olma Belirtileri : Halk arasında cinlerin adları anıldığında çağrıldığına inanılmaktadır. Bu nedenle, üç harfli olarak da anılmaktadır. Ruhani varlıklar olan cinleri, insanların bazı hal ve hareketleri çekebilmektedir. Korku ve öfke gibi hisler, nefsin isteklerine aşırı düşkünlük cinlerin keyif aldığı hislerdendir. Cinler bu gibi hisler ve hareketleri açık kapı gibi kullanıp kişilere musallat olabilmektedir. Cin musallat olan kişilerin hal ve hareketlerinde, halet-i ruhiyesinde birtakım değişiklikler meydana gelir. 3 harflilerin musallat olma belirtileri kişiden kişiye değişiklik gösterebilmektedir.

3 Harflilerin Musallat Olma Belirtileri
3 Harflilerin Musallat Olma Belirtileri

Kişilere musallat olan cinlerden, Kur’an-ı Kerim’de yer alan ayet ve dualar ile kurtulmak mümkündür. Musallat olan cinin çıkarma işleminin, ilim sahibi bir hoca tarafından yapılması iz bırakmaması açısından çok önemlidir.

Cin Musallat Olan Kişi Nasıl Davranır?

Cin musallat olan kişiler karakterine uymayan daha önce yapmadıkları hareketler sergileyebilir. Bazı ileri durumlarda, insanlar arasında tıbben açıklanamayan sara nöbetleri geçirenler de görülmüştür.

Cin musallat olmuş kişilerden en çok görülen belirtiler şunlardır:

 • Sürekli korkulu rüyalar görmek,
 • Yüksek bir yerden düşüyormuş hissiyatına sahip olmak,
 • Issız yerlerden geçerken tuhaf fısıltılar duymak,
 • Gaipten gelen bir sesin çağırdığını duymak,
 • Yalnız kalma isteğinin artması,
 • Banyoda ve tuvalette uzun süre durmak,
 • Banyo yaparken bir kişi ile konuşma isteği hissetmek,
 • Vücutta herhangi bir uzuvda karıncalanma hissetmek

Çevrenizde benzer davranışlar sergileyen kimseler varsa yüksek ihtimal cin musallatına maruz kalmış demektir. Musallat olan cinden kurtulmak ve feraha ermek için ilim sahibi bir medyum hocadan destek alabilirsiniz.

Cinler Musallat Oldukları Kişiyi Nasıl Etkiler?, 3 Harflilerin Musallat Olma Belirtileri

Cinler, insanlara özellikle yalnız kaldıkları anlarda yaklaşmayı denerler. Çünkü insan, en çok da yalnız kaldığında savunmasızdır. Yalnız olan kişinin zihni, üç harfliler tarafından daha kolay aldatılabilecek şekildedir. İç ses gibi yaklaşarak insanı günaha teşvik ederler.

Bazı insanlar hayatlarında yaşadıkları ani negatif değişimleri sadece büyüye yorarlar. Halbuki bu gibi durumların sebebi sadece büyüler değildir. Cinler de insan hayatında böyle durumlara sebep olurlar. Cinlerin kişiye musallat olabilmesi için büyü yapılmasına ihtiyaç yoktur. Cin musallatı insanların hayatında hem ruhani hem de fiziki olumsuzluklara neden olmaktadır. İlim sahibi medyum hocalara bakım yaptırarak size cin musallat olup olmadığını ve nasıl bir cinin musallat olduğunu öğrenebilirsiniz. Cinlerin musallat olmasının nedeni başlıklı videomuzu izlemeyi unutmayınız.

Evde Cin Belirtileri

Bazı insanlar aileleriyle beraber yaşadıkları evlerde üç harfli olup olmadığını merak ederler. Bir kişinin bulunduğu yerde cin olup olmadığını anlayabilmesinde dikkat edebileceği çok açık emareler vardır. Bu emareler arasında şunları sayabiliriz:

 • Evin içinde bir anlık karartılar geçiyorsa,
 • Bir noktaya baktığınızda diğer noktalardaki hareketlilik dikkatinizi çekiyorsa,
 • Kulağınıza fısıltı şeklinde sesler geliyorsa,
 • Biri nefes alıp veriyormuş gibi geliyorsa,
 • Evinizin duvarları simetrisini kaybettiyse,
 • Duvarlarda çizik gibi şekiller görüyorsanız.

Evinizde bu gibi durumlar fark ediyorsanız o ortamda bir cinin var olduğunu söylemek mümkündür. Cin musallat olmuş evlerde odadan odaya geçerken izleniyormuş hissi hakimdir. Geceleri bir türlü uykuya dalamamak bu evlerde en çok görülen belirtilerdendir. Ayrıca ruh çağırma ve cinler konusunda daha fazla bilgi almak isterseniz bu kategorimiz sizlere göre.

İlginizi Çekebilir

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir