1. Anasayfa
  2. Büyüler

40 Düğüm Büyüsü Bozma


0

40 düğüm büyüsü bozma işlemi uzman kişiler tarafından yapılmalıdır. Bu büyü birbirine bağlama amaçlı yapılan bir büyüdür. Büyünün etkisinde olan kişide, kendini seven ve ilgi gösteren kişiye geri dönme ve aşk duyma gibi sonuçların olduğu aktarılmaktadır.  Bu büyünün etkisinin oldukça güçlü olduğu söylenir. Kırk düğüm büyüsü, eski bir büyü olup genellikle insanların hayatlarındaki aşk ve dostluk ayrılıklarında talep gören bir büyü olarak ortaya çıkmaktadır. Büyünün etkisinin kısa zamanda ortaya çıktığı iddia edilmektedir.

Diğer bir paylaşım ise bu büyüyü herkesin yapamadığı ve ender kişilerin bu büyüyü yapma kabiliyeti ve bilgisinde olduğudur. Birçok çeşit büyü içinde bu büyü özel bir yer alır. Sayılı medyumların yapabildiği iddia edilmektedir.  Yapılması kadar bozulması da oldukça meşakkatli bir büyü olduğu medyumlar tarafından belirtilmektedir.

Bu büyüyü bozma konusunda değişik iddia ve paylaşımlar bulunmaktadır. Her ne kadar doğruluğu tam olarak netleştirilememesi de zor bir büyü olduğu belirtilmektedir. Büyü kötü amaçlı olmasa da her büyüde olabildiği gibi kötüye kullanım söz konusu olabilmektedir. Bu yüzden büyüyü bozma ihtiyacı oluşabilmektedir.

40 Düğüm Büyüsü Bozma
40 Düğüm Büyüsü Bozma

40 Düğüm Büyüsü Nedir?

Kırk düğüm büyüsü en çok aranan konulardan biri olarak öne çıkmaktadır. Öncelikle konunun ne olduğu önem taşımaktadır. Sevilen bir kişinin geri tepki vermemesi  gibi bir durum mu vardır? Yoksa çok sevilen bir arkadaş veya dost ile  bozulan ilişki mi düzeltilmek istenmektedir? Medyuma gidilerek talep tam anlamı ile aktarılmalıdır. Bunun ardından ise medyum bir yol haritası çizer.

Amaç bozulan ilişkileri düzeltmek, gönül ilişkilerinde çare bulmak, küsen akraba veya dostları barıştırmak, aşıkları bir araya getirmektir. 40 Düğüm Büyüsü Bozma amacına istinaden ak büyü olarak tanımlanabilir. Kendisinden soğuyan sevgilisi veya eşini yeniden kendine döndürme amacı genellikle yoğun bir şekilde taleplerin nedenini oluşturur. Bozulan ortaklıklar ve benzeri olumsuz etkilenen ticari ilişkilerde de bu büyüye sarılanların sayısı azımsanmayacak derecede yüksektir.

40 Düğüm Büyüsü Bozma alt ve yan türleri de mevcuttur. Ancak en bilinen ve etkili olduğu söylenen büyü kırk düğüm büyüsü olmaktadır. Medyum Yasin Hoca bu konuda özel hocalardan biridir.

40 Düğüm Büyüsü Nasıl Yapılır?

 

40 düğüm büyüsü yapılışı internette üzerine yoğun araştırma yapılan bir konudur. Bu büyüyü herkesin yapamadığı söylenmektedir. Medyum Yasin Hoca bu özel büyüyü yapabilen ender hocalardan biri olarak ünlenmiştir. Bu büyünün değişik şekilde yapılış yöntemleri bulunmaktadır.

Bunlardan bazılarında ip kullanılır. Çeşitli malzemeler ile ip düğüm haline getirilip, dua ve tılsımlı sözlerle kuvvetlendirilir. Sonrasında bu ip, hedefin bulunduğu yaşam alanına saklanır. Diğer bir şekilde ise kıyafetinin içine yerleştirilmektedir. Tek bir yapılış şekli bulunmamakla beraber medyumun bilgi ve tarzına göre değişik haller alabilmektedir.

Medyum Yasin Hoca bu konuda pek çok büyü yapmıştır. Derman arayanların taleplerine çözüm bulmaktadır. Bu büyüyü yaparken de aslında kendisine başvuran kişinin anlattıklarından hareketle uygulanması kolay bir reçete oluşturmaya çalıştırmaktadır. Düğüm ismini almasının düğümlenmiş gibi bir daha ayrılmayacak şekilde bir kişiye diğerine bağlamak için yapılmasına yorumlanır. Dolaylı olarak ip kullanılmasının nedeni de bağlama büyüsü ve 40 Düğüm Büyüsü Bozma olmasındandır.

40 Düğüm Büyüsü Belirtileri Nelerdir?

 

40 düğüm büyüsü bozma etkileri yoğun bir şekilde sorulan sorulardandır. Bunun ile alakalı çeşitli kaynaklarda bilgi bulunsa da en doğru bilgiyi Medyum Yasin Hoca’nın  verdiği bilinmektedir. Unutulmamalıdır ki medyum olduğunu söyleyen herkese inanmak ve çizdikleri yoldan ilerlemek ciddi yanılgılara sebebiyet verebilmektedir. Genel olarak belirtiler ise maddelemek gerektiğinde şu şekildedir;

  • Ayrılmak istenen kişiye karşı bir anda gelen yumuşuma duygusu ve hissi
  • Kavga edilen bir arkadaşa karşı pişmanlık duyma ve geri arama isteği
  • Kendine büyük bir kötülük yaptığı için sildiği sevgiliye bir anda aşık olma hissi
  • Ağza alınmayacak kelimeler ederek bozulan ortaklığa bir anda geri dönme isteği
  • Evlatlıktan reddedilen çocuğa bir anda sevgi duyma ve görme isteği

40 Düğüm Büyüsü Nasıl Bozulur?

Kırık düğüm büyüsü bozma konusu oldukça özel bir konudur. Her büyü bozma işlemi zordur ve uzmanlık ile özel melekeler ister. Aslında hem büyü yapabilen hem de büyü bozabilen hocaların sayısı da çok azdır. Medyum Yasin Hoca büyü konusunda bilinen ve her ne kadar kendini çok öne çıkarmamaya çalışsa da ağızdan ağıza ünlenmiş bir kişidir. Bu büyü türünde de büyüyü bozabildiği belirtilmektedir.

Her ne kadar bir araya getirme amaçlı iyi niyetli büyü gibi görünse de, sonuçta karşı tarafın bilinçli olarak değil büyü aracılığı ile geri döndüğü veya barıştığı bir  durumdur. Bu nedenle büyüyü tespit edip hemen bozmak gerekebilir.  Öncelikle hocanın büyüyü tespit etmesi gerekir. Bunun ardından da bozmak için çalışması lazımdır.

Bozmak için yine ip kullanıldığı ve dua ile destekli bir şekilde ilerlendiği bilinmektedir. Güvenilir medyum Yasin Hoca bu konuda yetkin bir isim olarak, bozduğu büyülerde ne şekilde ilerlediğini halk ile paylaşmamaktadır. Farklı yöntemler izlediği bilinmektedir. Farklı malzemeler ve eşyalar kullandığı söylenir. Fakat burada en önemli konu aslında büyüyü pekiştirdiği, manevi yani soyut şeyler ile kurduğu güçlü iletişimdir.  Kendisine başvuranlara şeffaf bir şekilde yol gösterici olurken, bazı bilgileri de kötü niyetli kişilerin veya kötü amaçlı medyumların önlem alması ya da kendisini engellemesi gibi nedenler ile gizli tutması son derece doğaldır.

İlginizi Çekebilir

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir