12

41 Dikiş Büyüsü – Nedir, Nasıl Yapılır ve bozulur

Aşk hayatınızda aniden kötü giden bir şeyler varsa ya da psikolojiniz kötü bir enerjinin tesiri altındaysa 41 dikiş büyüsüne maruz kalmış olabilirsiniz.

41 Dikiş Büyüsü Nedir?

41 Dikiş Büyüsü
41 Dikiş Büyüsü

41 dikiş büyüsü, tarihi oldukça eski bir pratik olmakla birlikte, günümüzde hâlâ yapılmaktadır. İslam öncesi dönemde İbraniler tarafından yapılan bir büyüdür. Ancak zamanla havas ilminin bir parçası olmuş ve islam coğrafyasında daha yaygın bir büyü hâline gelmiştir. 41 dikiş büyüsü, “kara büyü” olarak kategorize edilen büyüler arasındadır. Büyü yapılan kişiye fiziksel ve ruhsal tahribat verir.

41 dikiş büyüsünün birçok etkisi olabilir. Eşlerin arasını bozma, maddi durumun kötüye gitmesini sağlama, iyileşmesi zor hastalıklar musallat etme, delirtme, iktidarsızlık yaratma gibi birçok farklı etkiye sahiptir. Hatta iyi bilen birisi yaptığında kişinin aklını yitirmesine ve cinayet işlemesine sebep olabilir. Oldukça tehlikeli bir büyüdür. Bu yüzden size 41 dikiş büyüsü yapıldığından şüpheleniyorsanız en kısa zamanda alanında uzman bir medyuma başvurmanız gerekir.

Fiziksel ya da psikolojik bir sorun yaşıyor olmanız, size büyü yapıldığı anlamına gelmeyebilir. Bunun için önce doktorlara ve psikologlara başvurmalısınız. Ancak ortada hiçbir sebep yokken öfke nöbetleri geçiriyor ve tedavilerden bir sonuç alamıyorsanız, size büyü yapılmış olma ihtimali yüksektir. Eğer 41 dikiş büyüsünün belirtileri söz konusuysa mutlaka bu konuda uzman birine başvurmanız gerekir. Bunun tesiri yüksek bir büyü olduğunu ve sizi kötü etkileyebileceğini unutmayınız.

41 Dikiş Büyüsü Nasıl Yapılır?

Siccin filmine de konu olan 41 dikiş büyüsü, yapımı oldukça zor bir büyüdür. Normalde bir büyünün tılsımlarında ya da ritüellerinde eksiklik olduğu zaman ortaya çıkacak sonuç büyünün tesirini göstermemesidir. Ancak 41 dikiş büyüsündeki en büyük yanlışlık, büyüyü yapan kişiye felaket getirebilir. Bu büyüyü yapmayı göze alan kişilerin 41 dikiş büyüsü nasıl yapılır konusunu iyi bilmeleri gerekir. Nitekim kara büyler her zaman tehlikelidir ve büyü yapan kişileri kötü etkileme riskleri yüksektir.

41 Dikiş Büyüsü
41 Dikiş Büyüsü

 

41 dikiş büyüsünü yapmak için, büyü yapılacak kişinin bir giysisi gerekir. Atlet, iç çamaşırı gibi bir giysinin kullanılması daha etkili olacaktır. Giysinin iç kısmına bir tılsım yazılır ve daha sonra giysi 41 dikiş ile dikilir. Bazı büyülerde 72 dikiş atılmaktadır. Bu ritüel uygulandıktan sonra büyü yapılan kişi tesir altına girecektir. Yapılmak istenen etkiye göre farklı bir tılsım hazırlanması gerekir.

41 dikiş büyüsü yapan kişinin aynı zamanda astroloji de bilmesi gerekir. Yıldızların konumu oldukça büyük bir önem taşır. Havas ilminde kara büyülerin yıldız haritasıyla ilişkisine dair ciddi birbilgi bulunmaktadır. Havas ilmi sahibi kişiler bu büyüyü yapabilir. Ancak her koşulda kötü enerjinin geri tepebileceğini hesaplamaları gerekir. Büyü yapan kişi ne kadar uzman olursa olsun, bu tür kara büyülerden uzak durmak faydalı olacaktır. 41 dikiş, büyü yapanı da yaptıranı da kötü etkileyebilecek büyüler arasında yer almaktadır.

41 Dikiş Büyüsü Nasıl Bozulur?

41 dikiş büyüsü yapılışı ve bozuluşu hemen hemen aynıdır. Belirtildiği gibi, büyüyü yapmak için kişinin kıyafetine yazılmış tılsımı 41 dikişle dikmek gerekir. Bozuluşu ise bunun tam tersidir. Tılsım yapılmış kıyafet bulunmalı, dikişler sökülmeli ve kıyafetin üzerine yapılmış tılsım temizlenmelidir. Eğer söz konusu kıyafet bulunamadıysa, aynı tılsım kişinin başka bir kıyafetine yazılarak önce 41 ya da 72 dikişle dikilmeli, daha sonra bu dikişler dua ve telkin ile tek tek sökülerek tılsım temizlenmelidir. Bu şekilde büyü tamamen def edilmiş olur.

Aşk bağlama ve muhabbet gibi konular için hazırlanan kişiye özel rahmani vefkler konusunda bilgi almak isterseniz 0546 484 3166 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

 

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorumlar (12)

 1. 7 sene önce

  Merhaba.iki seneye yakın oluyor bir ramazan günü,ortanca ablam eşi ile tartışıyor.o gün bugündür çok değiştiği gibi,psikolojisi de bitik durumda.sebepsiz ölüm korkusu ve intihar girişimi ve düşüncesi oluyor.Ablam ve eşi doktorluk psikolojik olduğunu düşünüyorlar.ben ise hocalık ve büyü yapıldığını sanıyorum.Bize nasıl yardımcı olursunuz.

  • 7 sene önce

   Yusuf bey merhaba,
   Sizin durumunuz tamamen psikolojik bir sıkıntıdır. Bunun için kısa süre içinde bir psikiyatriden yardım alabilirsiniz. Büyü bozma ile alakalı olarak yapılacak olan bir işlem bulunmamaktadır. Kurun da bulunan sureler ve esmalar ile kendinizi rahatlatabilirsiniz. Özellikle Felak ve Nas sureleri size yardımcı olur. Ayrıca içinizi rahatlatmak için aşağıda bulunan duaları da okumalısınız.
   Her gün sabah ile akşam 7 kez “Hasbiyallahü la ilahe illahü aleyhi tevekkeltü ve hüve Rabb-ül arşil azim” okuyan, dünya ve ahiret sıkıntısından kurtulur.)-
   La havle ve la kuvvete illa billah okumak, 99 derde devadır.
   Geçmiş Olsun

 2. Merhaba eşime karşı soğukluk hissediyorum ona tahammül edemiyorum birlikte olmak bana dokunmasını istemiyorum iki oğlumuz var konuşamıyoruz bile buyu sebep olabilir mi sizce

  • 7 sene önce

   Kader hanım merhaba,

   Eşinize karşı hissettiğiniz soğukluğun daha önce yaşananlardan olma ihtimali var mıdır? Aranızdaki sevginin bitmediğine inanıyorsanız ve eşinizi seviyorsanız eskiyi de geride bırakmalısınız. Eğer bu tarz bir birikim sizde mevcut değilse çevrenizde ve yakınınızda size büyü yapabilme ihtimali olan kişilerin olup olmadığını düşünmelisiniz. Bu ihtimal dâhilinde kendinizde büyü belirtilerinin olup olmadığına dikkat etmeniz gerekir.  Büyü belirtileri mevcut ise bozulması gerekir. Aksi durumda aileniz daha kötü durumlara düşecektir. Gerekirse eşiniz ile aranızı düzeltmek isterseniz sıcaklık büyüsü yaptırabilirsiniz.

 3. Bu yapılan annem üzerinde yapılmış babam ile ayrılık noktasındalar dediğiniz şeyler gelişti yani nasıl kurtuluruz ne yaparız da yardım ederseniz sevinirim.

  • 7 sene önce

   Aşağıda bulunan duayı her gün okursanız babanız annenize geri dönecek, bağlanacak ve ondan ayrılamayacaktır.

   Ve elkaytü aleyke mehabbeten minnî ve li tusnea ala aynî*

   Yühibbunehüm ke hubbillâh, vellezine amenî eşeddü hubben lillâh*

   Züyyine lînnâsi hubbüş şehevati minen “Senin Adın” nisâi vel benîne vel “ Sevgilinin Adı” kanâtiyril mükantarati minez-zehebi vel fiddati vel haylîl müsevve-meti vel en’âmi vel hars, zalike rnetaul hay-atid dünya, vallahü indehu husnül meâb*

   Kirâmen kâtibine ya’lemûne mâ tef-alûn*

   Allâhümmahrik ve heyyic kalbi ve akli fülan alâ hubbi fülan bil mehabbetil kaviyy-etî veşşedîdeti min ğayri mühletin bilâ ihtiyarin velev kâne fîhi hayran, bil aceli ve sür-ah*

 4. 5 sene önce

  İyi geceler benim esimle ilgili sikintilarim var 4 aydir ayriyiz aramiza sogukluk girdi 4 aylikta bebegimiz var bu konuyla ilgili sizden bir bilgi almak istiyorum mumkunse

 5. Kız kardeşim iyi değil evliliği bitmek üzere evine kendine hiç sahip çıkamıyor kendi. Annesi. Ablasına güvenmiyor tek başına kaldı adı Firdevs böyle olmasının sebebini merak ediyorum trsekkurler

 6. 9 ay birlikte olduğum erkek Arkadaşım dan 1 ay önce sebepsiz yere ayrıldım her yerden engelledi onun tekrar geri döndürme duası varmı bu konuda bana nasıl yardımcı olursunuz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir