1. Anasayfa
  2. Dualar

7 Defne Yaprağı Duası


0

7 defne yaprağı duası çeşitli amaçlarla, birkaç farklı şekilde okunur. Bunlardan biri kişinin üzerindeki büyü ve büyü etkilerinden kurtulması amacıyladır, diğeri de hayatına bolluk ve bereketi çekmesi adına yapılır. Yalnızca dua okunmasıyla sorunsuz bir büyü bozma işlemi yapılamadığından, 7 defne yaprağı büyü bozma işleminde medyum desteğine de başvurulur. Ayrıca medyumlar, kişi üzerinde nazar ya da nazara benzer kötü enerjilerin varlığından dolayı da defne yaprağı kullanırlar.

Ritüellerin birbirlerinden farklı amaçları ve yapılış şekilleri vardır. Medyumlar, ilim bildiklerinden hangi ritüelin ne amaçla yapılabileceğini bilirler. Ana malzemenin adıyla anılıyor olsa da bir uygulamada salt bir malzeme kullanımı bulunmaz. Havass ve Hüddam ilmi kitaplarında detaylarıyla anlatılan çalışmalara normal danışanların ulaşmaları, ulaşsalar bile konuyla alakalı olarak aşılması gereken enerjilerle sorun yaşamadan kullanmaları olanaksızdır.

7 Defne Yaprağı  Duası Vedud

Defne yaprağı Vedud ismiyle zikir edilerek ve uygun ritüel takip edilerek yakılacak olursa kişinin Allah’tan beklediği iyilik ve güzelliklerin ihsan edilmesi sağlanacaktır. Aşk amacıyla yapılan bu uygulama bazı durumlarda başkaca dilekler için ve masumane beklentiler için de kullanılabilir. Tamamen masum ve günahsız bir uygulama olduğundan sıkça tercih edilir. Sınav kazanma, kısmet açma, sevilen kişinin kalbinde yer oluşturma gibi beklentilerle 7 defne yaprağı duası Vedud zikrinden yardım alınır. Bu zikir günde 3000 kez gibi bir yoğunlukta söylenmelidir.

Aşk adına yapılan defne yaprağı Ya Vedud zikri, kişinin partner kalbindeki yerini sağlamlaştıran ve ilişkiyi güçlü boyutlara taşıyan bir zikirdir. Özünde dinî maneviyatının gücüyle bilinen bu muhteşem uygulamayı yaparken profesyonel destek alarak dileğinizin kısa zamanda olmasını sağlayabilirsiniz.

7 defne yaprağı duası
7 defne yaprağı duası

7 Defne Yaprağı ve Ayetel Kürsi

7 defne yaprağı Ayetel Kürsi okumasıyla hem hane içi bereket, hane güvenliği gibi konular çözüme ulaştırılır hem de kişinin iç sıkıntılarından ve dünyalık sorunlarından kurtulması amaçlanır. Eğer doğru bir şekilde okumalar yapılırsa, eve büyü yapılmasının önüne de bu dua sistemiyle geçilerek, hane metafizik bir koruma kalkanı altına alınabilir. Geçmiş tarihte tütsü olarak da kullanılan 7 defne yaprağı Ayetel Kürsi okunarak desteklenirse, isteklerin kabulü için güçlü bir tılsım görevi görür. Kişi kaza ve beladan korunur, ruhanî dertleri ve metafizik musallatları kolayca atlatılır.

Ayrıca psikolojik stresi ve strese bağlı birçok hastalığı da Ayetel Kürsi ile beraber yakılan defne yaprağının rahatlatıcı etkisiyle koruyabiliriz. 7 Defne yaprağı duası Ayetel Kürsi ile çok kısa bir zamanda kişinin dileklerinin kabulünü destekler. Durumunuza uygun olarak kullanma sayınız ve okuma adetiniz, günlük rutininiz konusunda güvenilir bir medyum desteği almanızda fayda vardır.

Bereket İçin Yaprak

Defne yaprağı bereket ve bolluk açısından da kullanılır. Bir yere gömerek, cüzdanda taşıyarak ya da yakarak uygun niyet edişlerle evinize bolluğu çekebilirsiniz. Bu süreçte uygulamanın gücünü katlamak adına haram paralardan uzak durmalı ve işinizi Allah rızası adına yapmalısınız. Güvenilir, kendi çıkarları kadar karşısındakileri de düşünen tavırlar sergilerseniz, Allah bu metafizik güçten fazlasıyla faydalanmanıza yardım edecektir. Bunun yanında yanan defne yaprağı dumanı müthiş bir negatif enerji çözücüdür.

Bilinçaltınızda para ve kısmetler konusunda bloke olan alanlarınızın kötü enerjilerini 7 defne yaprağı duası ile temizleyebilir ve içinize şansı davet edebilirsiniz. Çalışma genel olarak yalnızca kişiyi değil, kişinin aile bireylerini ve yakın çevresini de kapsar. Ancak bu kapsamayı somutlamak adına kalbinizden o kişileri de niyet almanız, kümülatifin yararını gözetmeye çalışmanız mantıklı bir tutumdur. Uygun bir medyum desteğiyle yaptırılan bu ritüel, ardından gelebilecek değişimlerde sizleri muhteşem derecede şaşırtacaktır. Evrenin ve Allah’ın kudretini huzurla kucaklayınız.

Yaprak Yakmak ve Faydası

7 defne yaprağı yakmak, evi ve içindeki insanları kin ve düşmanlık duygularından arınmasını sağlar. Tütsü olarak nitelendirilen defne yaprağı büyü bozma ritüellerinde de sıkça kullanılır. Güzel kokusunun huzur verici etkisinden dolayı pek çok ak büyü çalışmasında da bu 7 defne yaprağı duası yakılarak istenen şeye niyet edilmesi ve diğer ritüellerin belirtilen sırada takip edilmesi öğütlenir. Yine de hangi amaçla defne yaprağı duası yapacak olursanız olun, hata yapmamak adına doğru ve güvenilir bir medyum bulmalısınız. Çalıştığınız güvenilir medyum hocaya bütün beklentilerinizi ve içinizdeki cevaplanmayı bekleyen sorularınızı soracak olursanız, o bunların hepsine önceden önlem alarak sizleri doğru bir biçimde yönlendirecektir.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir