1. Anasayfa
 2. Para ve Şans Büyüleri

Acil Para Bulma Duaları


1

Acil Para Bulma Duaları – Zenginlik ve Bereket Duaları

Para, rızk ve bereket için insanlar tarafından dualar sık şekilde okunarak kullanılır. kalbiniz temiz bir şekilde bu duaları okuduğunuzda kazançlı çıkarsınız.

Acil para bulma büyüsü ya da rızık gelmesi için okunan dualar sık şekilde yapılır. Bu duaların doğru şekilde okunması ve büyülerin en doğru şekilde yapılması önemlidir. Acil para bulma büyüsü bu şekilde en doğru şekilde tutacaktır. Duaların etkisi oldukça büyüktür. Teslimiyet ve inanç dâhilinde okunacak olan dualar mutlaka kabul edilir. İnanç içinde okunacak olan dualar ile hiç ummadığınız anda yaşamınıza maddi anlamda ek katkılar girmeye başlar. Aşağıda bulunan dualar doğru bir şekilde

Acil Para Bulma Duaları
Acil Para Bulma Duaları

ve inançlı bir şekilde okunduğunda Allah maddi anlamda birçok kapıyı bizler için aralar. İyi niyetli olan kişiler her daim rızık, bereket, bolluk ve para konusunda kazançlı çıkar.

 

Rızkın artması adına ve acil para duası içinde okunacak olanlar;

resim-1448

Bu dua rızık artması için okunur. Rızık artması duaları arasında en popüler olanı ve en çok okunanıdır. Acil para getiren dua olarak da bilinir. Bunun için doğru şekilde okunmalıdır. Acil para getirme duası gün içinde 15 kez okunmalıdır.

 • Allahü latifün bi ibadetihi yerzukü men yeşâü ve hüve kaviyyün aziz. Bu dua için herhangi bir okunma saati bulunmaz. Her daim okunabilmektedir. Acil para getirmek için okunacak olan dua mutlaka içten ve iyi niyet ile okunmalıdır.
 • Bolluk, bereketlik ve yaşam boyunca bolca rızık sahibi olunması için; Ya Gani, Ya Kavi, Ya Vehhab, Ya Kerim, Ya Rezzak , Ya Fettah , Ya Zettavli esmaları okunmalıdır. Bu esmalar acil para ve acil rızık için okunur. Bunun için de iyi niyetle ve temiz kalple okunmalıdır. Belli bir sayısı ve adeti olmadığı için acil para duaları her daim okunur.

Rızık ve Para İçin Amenerrasulü Duası

Amenerresulü duası insanlar tarafından bilinen ve gün içinde sık şekilde okunan bir duadır. İnsanları koruyan, sırlarının saklanmasına yardımcı olan özel ve güzel dua zenginlik içinde okunur. İnsanlar yaşadığı fakirlik, iş sorunu ve başarı sorunlarında da bu dua okunmalıdır.  Amenerrulü duasının okunuşu;

 

resim-1449

Amenerrulü duasının zenginlik, bol rızık ve bereket için uygulanması gerekir. Bu uygulama aşamasında;

 • Amenerrulü duasının bu uygulama neticesinde okumak için ilk olarak güzel bir şekilde abdest alınmalıdır. Abdest alma aşamasında da niyetiniz ve kalbinizin temiz olması önemlidir.
 • Uygulama için ilk olarak besmele çekmek gerekir.
 • Besleme ardından mutlaka okunabildiği kadar Amenerrulü duası okunmalıdır.

  Acil Para Bulma Duaları
  Acil Para Bulma Duaları

 • Uygulama aşamasında 41 kez daha az okunmamasına dikkat edilmelidir.
 • Ertesi gün tekrardan abdest alınmalı, temiz kalp ve iyi niyet çerçevesinde tekrardan okunmalıdır.
 • Ertesi gün yine 41 defadan olmamak kaydıyla okunabildiği kadar okunmalıdır.
 • İyi niyet ve temiz bir şekilde alınan abdest ile okunan bu dua her gün okunmaya devam edilir. Zaten birkaç gün geçtikten sonra yaşamınızda var olan maddi ve manevi değişiklikleri hemen fark edebilirsiniz.
 • Bazı âlimler bu uygulamanın yedi gün boyunca okunmasını tavsiye eder. Buna rağmen birkaç gün içinde hayatta değişiklikler meydana gelir.
 • Duanın okunmasında önemli olan teslimiyet ve şüphe olmadan inanmaktır. Hatta eski dönemler de bu duaya inansanız da inanamasanız da hayata güzel şeyler kattığı söylenmektedir.
İlginizi Çekebilir

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorumlar (1)

 1. 7 ay önce

  Bir komşuma yüklü miktarda borç vermiştim senelerce alamadım ne zmanki yasin hocaya denk geldim bu sorunum kısa zamanda çözüldü yasin hocaya denk gelmeseydim yıllarca da alamazdım hatta üzerine bile kona bilirdi babasını sevdiğim ve saygı duydugum için çok aşırı üstelemedim bu şekilde olması insana ilişkilerine zarar verior ki benimde ihtiyacım olmuştu . hocama evdeki herkes dua ediyor bizi büyük bir zulumdan kurtardı desem yalan olmaz Allah böylr hocaların sayısını artırsın rabbim bin kez kendisinden razı olsun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir