1. Ana Sayfa
 2. Aşık Etme Büyüleri

Adet Kanı Büyüsü Nedir? 2022


1

Yalnızca kadınların yaptırabildiği adet kanı büyüsü çok güçlü etkileri olan bir büyüdür. Yapılması ve bozulması tahmin edilemeyecek kadar zor ve çirkin ritüellerden geçirilen bu işlemde, özet olarak karşı tarafın size Tanrı gibi tapmaya varacak bir boyutta aşık olmasını sağlarsınız. Büyünün birtakım incelikleri vardır ve ak ya da kara büyü olarak tanımlanması bu ince ayırıcı farkla söylenebilir. Şöyle ki, eğer adet kanı büyüsü ile aşık etme yapılan bir kişi evli ya da hazırda devam eden birlikteliği varsa, yuva yıkılmasına vesile olunduğundan bu büyüde kara niyetten söz edilecektir.

            Bu büyünün dönüşü yoktur. Birine bu uygulamayı yapıp ortada bırakmayı planlayan hanımlar bilmelidir ki o insanın aşkından intiharına bile vesile olabilirler.

Adet Kanı Büyüsü Nasıl Yapılır?

Öncelikle regl kanı ile aşık etme büyüsü yapılmak istenen kişinin bir beraberliği olup olmaması büyük önem taşır. Çünkü partnerin hayatında kimse yoksa adet gününün ilk birkaç damlası, eğer birisi varsa son birkaç damlası büyü malzemesi olarak kullanılır. Bu işlem hem riskli hem de aşırı pis bir şekilde yapıldığından medyumlar en son çare olarak seçerler. Bir kişiye adet kanı büyüsü yapılışı için takribî şu adımlar gerekir:

 • İlimler arası büyü ritüeli farkından bahsedelim: Kadının adet kanı, erkeğin resminin üzerine koyulur. Alternatif olarak kanın ve resmin suda ortak çözünmesi sağlanır. Hangisinin kullanılacağını medyum belirleyecektir.
 • Partnerlerin anne adı, doğum günü ve kendi adlarının da olduğu tılsımlı sözcükler destekli bir dua okunur. Bu duanın okunması 7 gün devam edecektir.
 • Kanlı resim çok sapa bir yere gömülür, ya da kan ve resmin çözündürülmesi sağlanan büyülü su ile kuru bir meyve ağacı sulanır.
 • Medyumun kullandığı ilim kitaplarındaki diğer ritüeller tamamlanır. Bazı ruhanî ilimler kitaplarında adet kanının erkeğin yemeğine eklendiği yazılıyor. Ancak hangi yolun gerektiğine danıştığınız medyum hoca karar vermelidir.

Gördüğünüz gibi çok etkili adet kanı büyüsü ritüeli kendi içinde minimal farklılıklarla ayrılır. Bu ayrılık durum ve elde edilmek istenen sonuçla alakalıdır. Medyum ile süreç başlatmadan önce bilmesi gereken tüm verileri net bir şekilde ona aktarmanız, sizin için doğru yolu seçmesi adına anlamlıdır.

Adet Kanı Büyüsü Belirtileri, Tutma Süresi

Karar alıp uygulama başlatan herkesin ilk merak ettiği şey hakkında adet kanı büyüsü tutma süresi diyebiliriz. Bu büyünün 72 saat kadar kısa bir süre etki ettiği bilinir. Bazı ekstrem durumlarda, partnerin iradesi veya kanallarının kapalı olması gibi, sürecin 7 güne kadar uzaması normaldir.

Büyü yapanlar için tutup tutmadığını anlamak ya da bu büyüye bir yakınının maruz kaldığından şüphe edenlere yardımcı olmak adına, adet kanı büyüsü belirtileri için şunları kaydedebiliriz:

 • Büyü yapılan kişinin gözleri, yaptıran dışında herkese kör olur.
 • Eğer ayırma konulu bir işlem varsa bir anda eşten / sevgiliden tiksinmek ve ona dokununca bile büyü yaptırana ihanet ettiğini hissetme yaşanır. Adet kanı büyüsü ile aşık edildiği kişi dışında kimseye en ufak bir cinsel ilgi duyamaz.
 • Uyku dengesizlikleri ve yeme dengesizlikleri görülür
 • Kimi zaman dikkat ve odaklanma sorunları yaşanır.
 • Aileye, ailede büyü yaptıran kişiye karşı düşman olan herkese yüksek oranda bir kin gütme görülür.
 • Zaman zaman halüsinasyon görülür

Bu belirtiler, adet kanı büyüsü belirtileri olarak karşımıza çıkar. Bu tür bulgular yaşıyorsanız asla hafife almamalısınız.

Adet Kanı Büyüsü Nasıl Bozulur?

Büyü bozma konusunda yeterli bir medyumdan adet kanı büyüsü bozdurma işlemi

Talep etmelisiniz. Zor ve stresli bir süreç olduğu için bu işleme sabretmek zorundasınız. Genelde erkek evlat annelerinin fark edip bozdurdukları bu işlemde, büyü etkisinde kalan kişinin kendi iradesini gösteremediğini ve ona yardım etmek zorunda olduğunuzu bilerek hocaya yalnızca siz katkı sağlayabilirsiniz.

            Bütün ayrıntıları ile büyü yapımı ya da bozumu dendiğinde akla ilk gelen isim Yasin hoca, adet kanı büyüsü işlemleri için de hiç çekinmeden danışabileceğiniz bir medyumdur. Sizden istediği bilgileri ve malzemeleri onun için temin ettikten sonra arzu ettiğiniz sonuç için saat saymanız yeterlidir. Medyum Yasin hoca, olmayacak bir işlemin altına el atmaz ve danışanına en alternatif yolu göstererek en kısa yoldan sonuca varmasını planlar.

İlginizi Çekebilir

Yorum Yap

Yorumlar (1)

 1. 3 ay önce

  selam benim arkadşımın babası ailesine çok düşkündü komşuları onların aralarında sevgiyi muhabbeti o kadar çok kıskanmış ki misafir oldukları zaman adama bu iğrenç büyüyü yaptımış arkadşım annesi babası ayrılacak diye çok korkuyordu ve hep aglıyordu bu büyüyü bozmak çok hocayla görüştük kimse tabi gerçek anlamda yardımcı olmadı sürekli kandırıldı takmıştı bozduracaktı bu pisliği netten aramaya karar vrdik burdan da çok hocayla görüştü herkes kem küm yaptı sordugu seylere bu sayfaya denk geldik hoca en ayrıntısına kadar anlattı burda kara kıldık herkes para almanın peşinde burdaki hoca işin hakkıyla yapmanın dedik ve yardımcı olmasını istedik yapilan işlemler uzun sürdü sonucu daha iyi olmaz denilecek türdendi babası evlerini sattı başka birden ev aldı oraya gidip benim aileme zarar veremezsin ben eşime aşıgım yaptıklarında nasıl olsa tutmuyor diye söylenip geri evine dönmüş arkadaşım çok mutlu yasin hoca bizim verdiğim en iyi karar oldu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir