1. Ana Sayfa
 2. Aşk Büyüleri

Adet Kanı Büyüsü


20

Adet Kanı Büyüsü

Bağlama büyüleri arasında çok önemli bir yeri olan ve en kesin yöntem olarak belirtilen adet kanı büyüsü ile ilgili merak ettiğiniz her şey, yazımızın devamında sizlerle buluşturuluyor.

Bir kişiyi bağlamak için kullanılan ve en kesin büyü şeklidir. Bu büyü günümüzde ‘kara büyü’ grubunda bulunan büyüdür ve uygulandıktan sonra büyü yapılan kişinin iradesine diret olarak etki eder. Bununla birlikte his ve düşünceleri de anında değişiklik gösterir.

Kadınlar tarafından erkeklere yapılan bir büyü şeklidir. Erkeği bu şekilde kendine bağlayan bu büyü ayrıca erkeği beraber olduğu kadından da tamamen ayırabilmektedir. Bu anlamda kadınlar özellikle de evli ya da bekâr olmasına bakılmaksızın erkekler için bu büyüyü kullanır. Birçok ailenin bu büyü yüzünden dağıldığı da günümüzde bilinmektedir.

Adet Kanı Büyüsü
Adet Kanı Büyüsü

olarak da bilinen bu uygulamada kadının regl kanı kullanılır. Daha doğrusu; büyü yapan kişinin vücuduna ait bir parçanın, büyü uygulanacak kişiye içirilmesi ya da yedirilmesi prensibine dayanır. Bu büyüde adet kanının kullanılmasının nedeni ise; kadını dişiliğine ait en önemli özellikleri barındırdığı içindir. Kadına ait başka hiçbir şey bu kadar net sonuçlar vermez.

Adet Kanı Büyüsü Nasıl Yapılır?

Günümüzde bu büyü daha çok erkeğe bu kanın içirilmesi şeklinde düşünülür. Fakat bu şekilde uygulanmaz. Adet kanını içirmek ya da yedirmek en son uygulamadır. Bu büyüyü yapanlar ilk olarak adet kanıyla bir takım çalışmalar yapar ve daha sonra uygulamaya geçilir.

Adet kanı büyüsünün etkileri ilk olarak bilinmeli ve kime yapılacağının da farkına varılmalıdır. Sadece bağlanmak istenen kişiye yedirildiğinde ya da içirildiğinde etki edecektir. Gerekli uygulamalar yapılır ve bu kanı sadece bağlanmak istenen kişiye ulaştırtarak onun iradesine sahip olunur. Bu büyüler için kişiye özel olarak içirme veya yedirme zamanları bulunuyor. Bu yüzden dikkat edilmesi gerekir.

Sevgilisinin ya da eşinin adet kanıyla hızlı bir şekilde bu büyünün yapıldığı inancı yanlıştır. Böyle bir durum olsaydı her kadın bu işlemi yapar ve erkeği kendisine bağlardır. Bu konuda birçok uygulama mevcuttur. Adet kanı büyüsü hem şiddetli hem de en etkili büyülerden biridir. Adet kanı üzerine okunacak sure ve ayetler daha sonra ciddi sıkıntıları da meydana getirebilmektedir.

 • İlk olarak 1 çay kaşımı miktarı adet kanı alınır. Bu kan regl başlangıcında ya da sonunda alınabilir. Daha sonra 1 çay bardağı temiz su alınır ve 1 adet büyüyü yaptıran kişiye ait saç teli.
 • Temiz suyu ve 1 adet saç telini ve regl kanını bir araya getirerek aşağıdaki tılsımlar söylenmelidir;
 • Adet kanı büyüsü Bana açılın bana Şu evrenin tütsüsü Dağılın dört bir yana
 • Karanlık bahtım artık Sizinle aydınlansın Saç teli, su ve kanım Birlikte mayalansın
 • İşte geldim huzura İsrail üfle sura Artık bakma kusura Gönlümde şifalansın.

Bu tılsımlı kelimeleri 2 kez malzemelere okumanız gerekmektedir. Daha sonra saç telinin su içinde en dibe batmasını beklemelisiniz. Eğer bu saç teli en dibe kadar inmediyse tekrar denenmekte fayda var.

Deneyimli medyumların farklı ayet ve dualar ile de yapacağı adet kanı büyüsü kısa sürede etkili sonuçlar vermektedir. Erkek, adet kanını vücuduna aldığı an değişiklikler başlayacaktır. Günümüzde hala adet kanını kahve ya da çaya ekleyerek erkeğe içirenler bulunur. Bu şekilde bir durum olsaydı toplumdaki tüm geçimsizlikler sonlanmış olurdu. Çok etkili aşk büyüsü başlıklı videomuzu izlemek için tıklayınız.

Adet Kanı Büyüsü Nasıl Bozulur?

Yapımı uzmanlık gerektiren bu büyü çeşidinden büyünün tamamen bozulması da özel beceri isteyecektir. Belirli bir seviyeye ulaşmış kişilerin adet kanı büyüsü bozma konusundaki deneyimi yeterli olmayabilir. Doğrudan cinlerin görevlendirildiği bu büyünün bozulma süreci ciddi anlamda uzmanlık gerektiriyor.

Oldukça farklı tetkikler uygulanarak cinlerin büyünün dışına çıkarılması sağlanır. Biraz uzun bir süreci kapsayabilecek bu durum karşısında dualar, özel çalışmalar ve ayet-i kerimeler de bozulur. Günümüzde adet kanı büyüsü bozma yeterliliğine sahip olan kişi sayısı da oldukça azdır ve gerekli araştırmalar yapıldıktan sonra uygulamaya geçilebilir.

Adet Kanı Büyüleri Etkileri ve Belirtileri

Kısa sürede çok etkili sonuçlar alabileceğiniz bir büyü çeşidi olan adet kanı büyüleri ile adet kanının erkeğin vücuduna girmesinden hemen sonra değişiklikler başlamaktadır. Bu değişikliğin kişiler üzerinde etkisini göstermesi biraz da kişinin yapısına bağlıdır ve birkaç hafta sonra da etkisini gösterebilmektedir.

Adet kanı büyüsü uygulanmış erkek, büyüyü yaptıran kişiye karşı şiddetli bir değişiklikle bağlanmaya başlayacaktır. Erkeğin gözü artık büyülendiği için kadınından başka hiç kimseyi görmeyecek hale gelir. Sürekli onunla olmak ister. Kendisine söylenen sözün dışına çıkmaz. Yani kadın ne isterse erkek de onu yapar. Bir başka değişle erkeğin tüm ipleri artık kadının elindedir.

Adet kanının sahibi hakkında söylenen sözler ya da olumsuz düşüncelere erkek itibar etmez ve büyünün etkisiyle her şeyi normal olarak görmektedir. Bu yüzden de çok sıkı bir bağ kurulur.

Bunların yanında; eşinize başka bir kadın tarafından yapılmış olan bir adet kanı büyüsü var ise eşiniz sizden olabildiğince uzaklaşacak ve bir süre sonra ayrılmayı düşünecektir. Genel olarak kadınlar ilk etapta bu değişikliği fark etmeyebilir. Erkeğin soğuduğunu belirtmesiyle birlikte bazı şüpheler artık duyulabilir.

Eşinden ayrılarak boşanmak zorunda kalan birçok kişinin örneği de günümüzde mevcuttur. Büyü fark edildikten sonra bozulmadığı sürece bu ayrılık devam eder ve bir yuva tamamen yıkılmış olur.

Bazı deneyimli medyumların uyguladığı adet kanı büyüsü 24 saat içerisinde etkisini göstermektedir. Bu duruma inanamayan kişiler için muhteşem bir bağlama büyüsü metodu kullanılmaktadır.

Kadının hayız günü başlangıcındaki ilk kan ile yapılan bu büyü oldukça etkilidir. Evli kadının kocasına yapılan bu büyüyü bozması için kendi adet kanını son damlalarını içirebilir ve yine bir takım uygulamalar eşliğinde büyüyü bozabilir.

Sıcak ve soğuk şekillerde yapılabilen bu büyünün etkisinin çok kısa sürede görülmesi, büyünün önemini de bizlere vurguluyor. Bu yüzden büyü uygulanmadan önce tekrar düşünülmesi gerekecektir. Çünkü büyü yapıldıktan sonra hemen etkisini gösterir ve erkeği kadına sımsıkı bağlar.

Papaz büyüsü olarak da adlandırılan bu büyü bozulmadığı sürece ömür boyu kalıcıdır. Bu yüzden bir erkeği bağlamak için sadece ‘adet kanı büyüsü’ yöntemine başvurmanız yeterli olacaktır. Son zamanların en çok kullanılan ve en kısa sürede sonuç veren büyülerinden olduğu için de tercih edilmektedir.

Bu büyünün ayrıca kolay bir şekilde çözülemeyeceği ve başkaları tarafından da kolay fark edilemeyeceği belirtiliyor. Kısmen doğru olan bu bilgi aslında bozulamayacak şekillerde de yapılabilmektedir.

Böyle bir sıkıntıdan şüphe duyulması durumunda işini bilen ve deneyimli bir medyumdan destek almanız önemlidir. Gerekli bakımlar sağlandıktan sonra büyünün var olduğu ispatlanırsa medyum hızlı bir şekilde işlemlere başlar ve büyüye maruz kalan kişi üzerinde başarılı bir şekilde büyüyü bozabilmektedir.

Benzer konu olan En Etkili Sevdiğini Kendine Aşık Etme Büyüsü ve Duaları konusuna göz atın.

Yorum Yap

Yorumlar (20)

 1. Merhaba benim eşime annesi tarafından adet kanı büyüsü yapıldığını düşünüyorum. Belirtileri birebir aynı uyuyor geceleri sürekli rüyalanıyor. Benden uzak duruyor 8yıllık evliliğimiz böyle geçti ben bu büyüyü bozdurmak istiyorum nasıl bozdurabilirim lütfen yardımcı olun eşimin sürekli rüyalanması sinirlerimi bozdu bunalımlardayım yardımcı olun lütfen

  • 6 sene önce

   Merhaba,

   Bu büyüyü kendinizin bozması oldukça zordur. Bozum aşamalarının uzman olan bir hoca ya da medyum tarafından yapılması daha net sonuçlar elde etmenize olanak sağlar. Bunun içinde konusunda uzman bir hocadan bozum için yardım almanız daha iyi olacaktır. Kendiniz bozmaya çalışırsanız olmadık sonuçlar ile karşılaşma gibi bir riskte bulunmaktadır.

 2. Benim eşim beni dinlemiyor neyapacagiz lasim

 3. Sevgilim evlenmek istiyo ama soguk

 4. Menim kocamin annesi bizi ayirmaq istiyor nasil yardimci ola bilirsiniz

 5. benim esim baska bir kadina asik yardimci olursaniz sevinirim

 6. Peki bunu yapmanın bir günahı varmıdır

  • Büyü işlemleri kesinlikle yapılmamaktadır. Haram ve şirk olan pis işler arasında yer alır. Tavsiyemiz dualar üzerine yapılan rahmani uygulamalardır. Detaylı bilgi almak için gönül rahatlığı ile iletişim kurabilirsiniz.

   • Başarılı hocalardan diyebilirim. Oldukça bilgin alim kimse kafamdaki tüm soru işaretlerini bitirdi resmen öyle güzel örnekler verdi ki beni çok inanılmaz aydınlattı hocamız:)

 7. büyü değil ama celbi yaptırmak için bavurdum yasin beye ilk okuma 15 gün sonra demişti ve o gün gelince Daha okurken etki etti ve yazdı :)

 8. Adet kanı büyüsünü uzun yıllardır duymuştum. Çok tehlikeli bir büyü… Bu büyüden korunmak için herhangi bir dua var mıdır hocam? Çevrem çok kötü ve korkuyorum.

 9. Adet kanı büyüsü yapmak istiyorum daha aydınlatıcı olabilirmisiniz

 10. Bu büyüyü bozma işlemi çok zormuş hocam uzun sürüyomus bu süreç içerisinde inssna zararı nedir bi söyler misiniz

 11. Bunun bana yapıldığını düşündüm nasıl düşündüm hiç bir fikre sahip değilim işin korkunç yani esim değil başka birisi tarafından yapılması olmasiydi hocayla görüşünce bu durumu düzeltebilecegini söyledi söylemekle kalmadi duzelttise artık gördüm şeyler yok artık hisler rüyalar çok iğrenç ti hocam sizden Allah razı olsun

 12. Mrb . Benim ailemden birine yapilmis bu büyü komsumuz tarafindan kişi normalde evine esine çok sagdik . Ailesiyle çok ilgili . Aranip bulunmayan cinsten diyebiliriz cocuklari eşi okadr mutlu ki herkes kiskaniyordu. Yan komsu cekememezligi .nasıl yaptirlr ettiler bilmiyorum .adet kanıni sekere atip çayına atmislar . Aile bi anda sallanmaya başladı . Gittigimiz her hoca büyü olarak nitelendirdi sonuç vermedi . Biz kendimiz sora sora hocayi bulduk o da yapılan bisey olduğunu soyledi sonucu hemen değil saglam bi sekilde elde etmek istiyorsanız biraz zamn alır dedi bunun üzerine kabul ettik . Bozuldugunu düşünüyoruz çünkü eskisinden de daha iyi bi aile ortamimiz var şükürler olsun .

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir