web analytics
Aşk Büyüleri

Adet Kanı Büyüsü

Adet kanı büyüsü yapılışı, bozması ve belirtileri

Adet Kanı Büyüsü

Bağlama büyüleri arasında çok önemli bir yeri olan ve en kesin yöntem olarak belirtilen adet kanı büyüsü ile ilgili merak ettiğiniz her şey, yazımızın devamında sizlerle buluşturuluyor.

Bir kişiyi bağlamak için kullanılan ve en kesin büyü şeklidir. Bu büyü günümüzde ‘kara büyü’ grubunda bulunan büyüdür ve uygulandıktan sonra büyü yapılan kişinin iradesine diret olarak etki eder. Bununla birlikte his ve düşünceleri de anında değişiklik gösterir.

Kadınlar tarafından erkeklere yapılan bir büyü şeklidir. Erkeği bu şekilde kendine bağlayan bu büyü ayrıca erkeği beraber olduğu kadından da tamamen ayırabilmektedir. Bu anlamda kadınlar özellikle de evli ya da bekâr olmasına bakılmaksızın erkekler için bu büyüyü kullanır. Birçok ailenin bu büyü yüzünden dağıldığı da günümüzde bilinmektedir.

Adet Kani Buyusu 300x300 - Adet Kanı Büyüsü
Adet Kanı Büyüsü

olarak da bilinen bu uygulamada kadının regl kanı kullanılır. Daha doğrusu; büyü yapan kişinin vücuduna ait bir parçanın, büyü uygulanacak kişiye içirilmesi ya da yedirilmesi prensibine dayanır. Bu büyüde adet kanının kullanılmasının nedeni ise; kadını dişiliğine ait en önemli özellikleri barındırdığı içindir. Kadına ait başka hiçbir şey bu kadar net sonuçlar vermez.

Adet Kanı Büyüsü Nasıl Yapılır?

Günümüzde bu büyü daha çok erkeğe bu kanın içirilmesi şeklinde düşünülür. Fakat bu şekilde uygulanmaz. Adet kanını içirmek ya da yedirmek en son uygulamadır. Bu büyüyü yapanlar ilk olarak adet kanıyla bir takım çalışmalar yapar ve daha sonra uygulamaya geçilir.

Adet kanı büyüsünün etkileri ilk olarak bilinmeli ve kime yapılacağının da farkına varılmalıdır. Sadece bağlanmak istenen kişiye yedirildiğinde ya da içirildiğinde etki edecektir. Gerekli uygulamalar yapılır ve bu kanı sadece bağlanmak istenen kişiye ulaştırtarak onun iradesine sahip olunur. Bu büyüler için kişiye özel olarak içirme veya yedirme zamanları bulunuyor. Bu yüzden dikkat edilmesi gerekir.

Sevgilisinin ya da eşinin adet kanıyla hızlı bir şekilde bu büyünün yapıldığı inancı yanlıştır. Böyle bir durum olsaydı her kadın bu işlemi yapar ve erkeği kendisine bağlardır. Bu konuda birçok uygulama mevcuttur. Adet kanı büyüsü hem şiddetli hem de en etkili büyülerden biridir. Adet kanı üzerine okunacak sure ve ayetler daha sonra ciddi sıkıntıları da meydana getirebilmektedir.

  • İlk olarak 1 çay kaşımı miktarı adet kanı alınır. Bu kan regl başlangıcında ya da sonunda alınabilir. Daha sonra 1 çay bardağı temiz su alınır ve 1 adet büyüyü yaptıran kişiye ait saç teli.
  • Temiz suyu ve 1 adet saç telini ve regl kanını bir araya getirerek aşağıdaki tılsımlar söylenmelidir;
  • Adet kanı büyüsü Bana açılın bana Şu evrenin tütsüsü Dağılın dört bir yana
  • Karanlık bahtım artık Sizinle aydınlansın Saç teli, su ve kanım Birlikte mayalansın
  • İşte geldim huzura İsrail üfle sura Artık bakma kusura Gönlümde şifalansın.
Okumalısın
Kurşun Büyüsü

Bu tılsımlı kelimeleri 2 kez malzemelere okumanız gerekmektedir. Daha sonra saç telinin su içinde en dibe batmasını beklemelisiniz. Eğer bu saç teli en dibe kadar inmediyse tekrar denenmekte fayda var.

Deneyimli medyumların farklı ayet ve dualar ile de yapacağı adet kanı büyüsü kısa sürede etkili sonuçlar vermektedir. Erkek, adet kanını vücuduna aldığı an değişiklikler başlayacaktır. Günümüzde hala adet kanını kahve ya da çaya ekleyerek erkeğe içirenler bulunur. Bu şekilde bir durum olsaydı toplumdaki tüm geçimsizlikler sonlanmış olurdu. Çok etkili aşk büyüsü başlıklı videomuzu izlemek için tıklayınız.

Adet Kanı Büyüsü Nasıl Bozulur?

Yapımı uzmanlık gerektiren bu büyü çeşidinden büyünün tamamen bozulması da özel beceri isteyecektir. Belirli bir seviyeye ulaşmış kişilerin adet kanı büyüsü bozma konusundaki deneyimi yeterli olmayabilir. Doğrudan cinlerin görevlendirildiği bu büyünün bozulma süreci ciddi anlamda uzmanlık gerektiriyor.

Oldukça farklı tetkikler uygulanarak cinlerin büyünün dışına çıkarılması sağlanır. Biraz uzun bir süreci kapsayabilecek bu durum karşısında dualar, özel çalışmalar ve ayet-i kerimeler de bozulur. Günümüzde adet kanı büyüsü bozma yeterliliğine sahip olan kişi sayısı da oldukça azdır ve gerekli araştırmalar yapıldıktan sonra uygulamaya geçilebilir.

Adet Kanı Büyüleri Etkileri ve Belirtileri

Kısa sürede çok etkili sonuçlar alabileceğiniz bir büyü çeşidi olan adet kanı büyüleri ile adet kanının erkeğin vücuduna girmesinden hemen sonra değişiklikler başlamaktadır. Bu değişikliğin kişiler üzerinde etkisini göstermesi biraz da kişinin yapısına bağlıdır ve birkaç hafta sonra da etkisini gösterebilmektedir.

Adet kanı büyüsü uygulanmış erkek, büyüyü yaptıran kişiye karşı şiddetli bir değişiklikle bağlanmaya başlayacaktır. Erkeğin gözü artık büyülendiği için kadınından başka hiç kimseyi görmeyecek hale gelir. Sürekli onunla olmak ister. Kendisine söylenen sözün dışına çıkmaz. Yani kadın ne isterse erkek de onu yapar. Bir başka değişle erkeğin tüm ipleri artık kadının elindedir.

Adet kanının sahibi hakkında söylenen sözler ya da olumsuz düşüncelere erkek itibar etmez ve büyünün etkisiyle her şeyi normal olarak görmektedir. Bu yüzden de çok sıkı bir bağ kurulur.

Bunların yanında; eşinize başka bir kadın tarafından yapılmış olan bir adet kanı büyüsü var ise eşiniz sizden olabildiğince uzaklaşacak ve bir süre sonra ayrılmayı düşünecektir. Genel olarak kadınlar ilk etapta bu değişikliği fark etmeyebilir. Erkeğin soğuduğunu belirtmesiyle birlikte bazı şüpheler artık duyulabilir.

Okumalısın
Aşk Büyüsü Hazırlanışı

Eşinden ayrılarak boşanmak zorunda kalan birçok kişinin örneği de günümüzde mevcuttur. Büyü fark edildikten sonra bozulmadığı sürece bu ayrılık devam eder ve bir yuva tamamen yıkılmış olur.

Bazı deneyimli medyumların uyguladığı adet kanı büyüsü 24 saat içerisinde etkisini göstermektedir. Bu duruma inanamayan kişiler için muhteşem bir bağlama büyüsü metodu kullanılmaktadır.

Kadının hayız günü başlangıcındaki ilk kan ile yapılan bu büyü oldukça etkilidir. Evli kadının kocasına yapılan bu büyüyü bozması için kendi adet kanını son damlalarını içirebilir ve yine bir takım uygulamalar eşliğinde büyüyü bozabilir.

Sıcak ve soğuk şekillerde yapılabilen bu büyünün etkisinin çok kısa sürede görülmesi, büyünün önemini de bizlere vurguluyor. Bu yüzden büyü uygulanmadan önce tekrar düşünülmesi gerekecektir. Çünkü büyü yapıldıktan sonra hemen etkisini gösterir ve erkeği kadına sımsıkı bağlar.

Papaz büyüsü olarak da adlandırılan bu büyü bozulmadığı sürece ömür boyu kalıcıdır. Bu yüzden bir erkeği bağlamak için sadece ‘adet kanı büyüsü’ yöntemine başvurmanız yeterli olacaktır. Son zamanların en çok kullanılan ve en kısa sürede sonuç veren büyülerinden olduğu için de tercih edilmektedir.

Bu büyünün ayrıca kolay bir şekilde çözülemeyeceği ve başkaları tarafından da kolay fark edilemeyeceği belirtiliyor. Kısmen doğru olan bu bilgi aslında bozulamayacak şekillerde de yapılabilmektedir.

Böyle bir sıkıntıdan şüphe duyulması durumunda işini bilen ve deneyimli bir medyumdan destek almanız önemlidir. Gerekli bakımlar sağlandıktan sonra büyünün var olduğu ispatlanırsa medyum hızlı bir şekilde işlemlere başlar ve büyüye maruz kalan kişi üzerinde başarılı bir şekilde büyüyü bozabilmektedir.

Benzer konu olan En Etkili Sevdiğini Kendine Aşık Etme Büyüsü ve Duaları konusuna göz atın.

votes
Article Rating
Etiketler

Whatsapp Canlı Destek

Hocamıza 7/24 Whatsapp üzerinden ulaşarak sorularınızı sorabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Subscribe
Bildir
guest
14 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
zeynep
zeynep

Merhaba benim eşime annesi tarafından adet kanı büyüsü yapıldığını düşünüyorum. Belirtileri birebir aynı uyuyor geceleri sürekli rüyalanıyor. Benden uzak duruyor 8yıllık evliliğimiz böyle geçti ben bu büyüyü bozdurmak istiyorum nasıl bozdurabilirim lütfen yardımcı olun eşimin sürekli rüyalanması sinirlerimi bozdu bunalımlardayım yardımcı olun lütfen

Dilek Karabacak
Dilek Karabacak
Reply to  zeynep

Merhaba,

Bu büyüyü kendinizin bozması oldukça zordur. Bozum aşamalarının uzman olan bir hoca ya da medyum tarafından yapılması daha net sonuçlar elde etmenize olanak sağlar. Bunun içinde konusunda uzman bir hocadan bozum için yardım almanız daha iyi olacaktır. Kendiniz bozmaya çalışırsanız olmadık sonuçlar ile karşılaşma gibi bir riskte bulunmaktadır.

Hatce
Hatce

Benim eşim beni dinlemiyor neyapacagiz lasim

Firdes
Firdes

Sevgilim evlenmek istiyo ama soguk

Midi
Midi
Reply to  Firdes

Derdin ne ozaman

Gunay
Gunay

Menim kocamin annesi bizi ayirmaq istiyor nasil yardimci ola bilirsiniz

derya
derya

benim esim baska bir kadina asik yardimci olursaniz sevinirim

Çigdem
Çigdem

Peki bunu yapmanın bir günahı varmıdır

Çiçek
Çiçek

büyü değil ama celbi yaptırmak için bavurdum yasin beye ilk okuma 15 gün sonra demişti ve o gün gelince Daha okurken etki etti ve yazdı 🙂

Başa dön tuşu
Kapalı
Uzaktan Soğutma Duası Nasıl Yapılır - Sevgiliyi Kendine Bağlama Duası - Bağlama Büyüsü - Çabuk Tutan Bağlama Duası - Kocam Benden Ayrılsın İstiyorum