1. Ana Sayfa
 2. Aşk Büyüleri

Adım Adım Aşk Büyüsü


1

Adım Adım Aşk Büyüsü

Büyü geçmişten günümüze kadar gelen, insanların isteklerine ulaşmasında destek olan etkili yöntemlerden birisidir. Büyü içerisinde yer alan kategorilerden en çok tercih edilen de aşk büyüleridir. Aşk Büyüsü yaptırmak isteyen ve istediğine ulaşmak isteyen kişilerin adım adım aşk büyüsünü yapmaları şarttır.

Çünkü aşk büyüleri kendi içerisinde birçok ritüeli de beraberinde getirir. Aşk büyülerinde en çok kullanılan malzemelerden bazıları aşağıdadır.

 • Fotoğraf / Resim
 • Kaşık
 • İp / Halat
 • Mum
 • Tuz
 • Nohut
 • Saç
 • Büyü Yapılacak Kişiye Ait Bir Eşya
 • Hayvan Organları (Beyin, Kalp, Ciğer vb)

Aşk büyüsünün başarılı olabilmesi için hangi büyünün seçileceğinden, büyüde kullanılacak malzemelere, okunacak dualara, tılsımlı sözlere kadar pek çok detay vardır.

Tüm detayların bilinmesi ve doğru yapılması imkansızdır. Özellikle de büyü yaparken söylenecek eksik ya da fazla bir kelime çok farklı sonuçlara da sebep olabilir. Bu nedenle büyü yaptırmak isteyen kişiler aşk büyüleri hakkında deneyimli bir medyuma başvurmalıdır.

Aşk Vefki
Aşk Vefki

Profesyonel Aşk Büyüsü

Aşk acısı çekmeye dur demek isteyen kişiler çareyi aşk büyüsünde bulur. Aşk büyülerini, internetten bulunan yalan ya da yanlış bilgilerle evde yaparak başarıya ulaşamazsınız. Evde yapmayı deneseniz bile büyü sonuç vermeyecek belki de daha kötü sonuçlar ortaya çıkacaktır.

Yaşanabilecek tüm aksiliklerin önüne geçmek için profesyonel aşk büyüsü hizmeti alınmalıdır. Profesyonel aşk büyüsü hizmeti alabilmek içinse aşk büyüsü konusunda deneyimli bir medyumla çalışılmalıdır. Aşk büyüsünde profesyonel bir hizmete başvurulmasının sebebi büyülerin kişiye özel olmasıdır.

Ek olarak büyü bir ilim olup; kendi içerisinde de birçok gizem barındırır. Farkında olmadan yapılan bir hata büyü yapmaya çalışan kişiyi felakete doğru sürükleyebilir. Tüm bunların önüne geçmekse profesyonel hizmet almakla mümkündür. Medyumlar büyü yaptırmak isteyen kişiye bilgi almak amacıyla bazı sorular sorar.

Sorular arasında büyü yapılması istenen kişinin adı-soyadı, doğum tarihi gibi bilgilerle birlikte büyüyü neden yaptırmak istediğini de sorar. Büyü yaptırmak isteyen kişi her soruya net, doğru ve eksiksiz yanıt vermek zorundadır.

En Özel Aşk Büyüsü

En özel aşk büyüsü yapılmadan önce büyü yaptıran kişi aşk büyüsünü yaptırmayı gerçekten isteyip, istemediğinin kararını vermedir. Bu kararı verebilmesi için kişinin cevaplaması gereken sorular arasında gerçekten bu kişiyi istiyor muyum, onunla bir gelecek düşünüyor muyum, aşk acısı çekmemin gerçek sebebi ne tarzında sorulardır.

Sorular büyü yaptırmak isteyen kişiye göre değişse de, amaç büyü yaptırılan kişiye gerçekten aşık olunup olunmadığının anlaşılmasıdır. Gerçek aşkı için büyü yaptırmak isteyenler ise medyumlar sayesinde isteklerine kavuşabilirler. Aşk büyüsünde birçok farklı aşama ve detay olsa da genel olarak iki ana aşama vardır. İlk aşamada medyum kendi üzerine düşen görevi yapar.

Medyumun görevleri arasında hangi aşk büyüsünün seçileceğinden, büyü sırasında okunacak dualara, tılsımlı sözlere kadar farklı konular vardır. İkinci aşamaysa büyü yaptıran kişinin sorumluluğunda olan kısımdır. Bu aşamada medyum yapılması gerekenleri büyü yaptıran kişiye anlatır.

Büyü yaptıran kişinin yapması gereken de medyumun anlattığı şekilde herhangi bir atlama ya da ekleme olmadan büyü süreci tamamlanır.

Adım Adım Aşk Büyüsü

Çok Özel Aşk Büyüleri

Çok özel aşk büyüleri kendi içerisinde bazı zorlukları barındırır. Bu büyülerin tercih edilme sebebi, büyü yaptıran kişinin anlattıklarıdır. Kişiye özel olarak yapılan büyüler de, büyü sürecindeki ritüeller büyü yaptırmak isteyen kişinin anlattıklarına ve ihtiyaçlarına göre medyum tarafından şekillendirilir.

Büyülerde amaç, büyü yaptıran kişinin sevdiğine ulaşmasıdır. Aşk büyüsü tamamlandıktan kısa bir süre sonra etkilerini göstermeye başlar.

 • Büyü yapılan kişi de ortaya çıkan ilk belirtiler genel olarak uykusuzluk ve içine kapanıklıktır.
 • Kişi sürekli olarak büyü yaptıran kişiyi düşünür ve büyü yaptıran kişinin sesini duymaya başlar.
 • İlk başlarda kendisine ne olduğuna anlam veremeyen kişi büyü yaptıran kişiyi görme arzusu duyar. Arzu o kadar şiddetlidir ki kişiyi görmese sanki dünyanın sonu gelecektir.
 • Büyü yaptıran kişiyle iletişim kurmaya çalışan büyü yapılan için önemli olan büyü yaptıran kişinin hayatında olmaktır. Bu nedenle de ne yapıp edip büyü yaptıran kişinin gönlünü alarak, aşkını kazanmaya çalışır.

Adım Adım Aşk Büyüleri

Adım adım aşk büyülerinin ortaya çıkmasında, büyü ilminin gücü ve zorlukları vardır. Aşk büyüsü yaptırmak isteyen kişiler, medyumdan destek alsalar bile zorlanırlar.

Çünkü büyü hiç bilmedikleri bir konuyla birlikte, zor ve uygulanması gereken adımlar da karışıktır. Danışanlarına en iyi şekilde destek olmak isteyen medyumlar da adım adım aşk büyülerini kullanırlar.

İlginizi Çekebilir

Yorum Yap

Yorumlar (1)

 1. 3 ay önce

  yasin hocam gerçekten adı gibi hakikatli bir medyum ve bana yapmış olduğu işlem hemen etkisini gösterdi ve sonuç verdi. Onunla gideni geri getirme büyüsü konusunda çalışma yaptım. Benden ayrılan ve benden nefret eden sevgilimi 9 gün gibi bir süre içerisinde bana geri getirdi. ALLAH senden razı olsun yasin hocam. Hocam ile çalışmak isterseniz kesinlikle tavsiye ederim. hem çok ilgili hemde cok bilgili diger medyumlarla sorun yaşadım yasin hocamla yaşamadım tek adresim yasin hoca bndan sonra .

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir