1. Ana Sayfa
 2. Geri Getirme Duaları

Anında Geri Getirme Büyüsü 2022


0

Anında geri getirme büyüsü özellikle ilişkisini toparlamak isteyen kişilerin başvurduğu büyülerden biridir. Bir anda, daha kişi ne olduğunu bile anlayamadan çalan ayrılık çanlarının iki nedeni vardır. Bunlardan ilki partnerin o ilişkiye dair olan güzel hislerini kaybetmesi, ikincisi de partnerin iradesine hükmediliyor olması. Bu iki sebep için de kullanılan anında geri getirme büyüsü sayesinde ilişkinizi toparlamanız mümkündür.

Büyü uzman bir medyum tarafından uygulanırsa hiçbir pürüz çıkarmaz, çiftin duygularına esir olup gittiği sevgilisine dönmesini sağlar. Ancak burada dikkat edilmesi gereken şey, partnerin gidişinde metafizik bir etkinin var olup olmadığıdır.

Eğer böyle bir etki sayesinde sevdiğiniz kişi sizden uzaklaşıyorsa, medyum hoca anında gideni geri getirme büyüsü yapmadan önce bu metafizik oluşum sürecini def etmek zorundadır. Aksi halde kişi üzerindeki ruhanî etkiler çatışarak kişinin hayatına ya da yaşam doğrularına kast sonucunu doğurabilir.

Anında Geri Getirme Büyüsü 2022

Anında Geri Getirme Büyüsü Nasıl Yapılır?

En etkili geri getirme büyüsü için genellikle Semum kabilesinden olan ruhanîlerden yardım istenir. Bu kabile çok güçlü bir varlık kabilesidir. Bunlardan yardım alınarak irade kontrolü yapılırsa, gideni anında geri getirme çalışması giden hangi durumda olursa olsun sonuçlanır. Ancak ritüel uygulama şartları bir tık zorlayıcı ve gereken malzemelere okunması gereken şeyler de teferruatlıdır.

Gizli ilimleri konu alan kitaplarda anında geri getirme büyüsü yapılışı hakkında farklı şeyler vurgulanır. Bu, çiftin durumu ve sürecin doğru yorumlanmasıyla ilgili, seçilebilecek bir sürü yol olduğundandır. En genel hatlarıyla anında geri getirme büyüsü ayrılan sevgiliyi nasıl getirebilir, bakalım:

 • 41 tane karabiber tanesi alınır. Öğütülmemiş olmak zorundadır.
 • Bu karabiberlere ve partnerlerin çift olarak medyuma sunulan resimlerine, medyum belli başlı okumalar yaparak anında geri getirme büyüsü aşık etme işlemini başlatır.
 • Medyum okuduğu 41 kara biber tanesinden ve resimden birer tane daha kendisi için yapar
 • Bir 41 biber ve resim grubunu, okuma işlemlerinden sonra kişiye kargo ile yollar
 • Resimden oluşturulmuş muska ya da vefk benzeri şeyi kişi 41 gün üzerinden çıkarmamalı, regl olduğu için takamadığı zamanları gün sayısını sayarak regl sonrası telafi etmelidir.
 • Medyumun seçtiği saatte, kişi kendi evinde medyum da kendi başına, ayrı ayrı 41 kara bibere giden partnerin anne adı, kendi adı ve doğum tarihinin de içinde olduğu duayı okur.
 • Bu duada bazı zikir, tılsımlı sözler ve işi ruhanîye bıraktığını belirtir görevlendiriş cümleleri vardır.
 • Detay, her karabiber tanesine tek tek okunan bu dualar, okuma sırasında biber taneleri kişinin dudağının arasına alınarak yapılır.
 • İlk gün medyumun önceden okuduğu taneler okunup yakılırken, diğer günlerde yeni elde edilen tanelere aynısı uygulanır.
 • Medyumun anlattığı şekilde ritüelden sonra yakılmış halleri kalan karabiber taneleri, rüzgârın yeterli olduğu bir alandan bir Cuma gecesi rüzgâra savrulmalıdır.
 • Kişi rüzgâra savururken, medyum uygun bir şekilde kendi yanmış karabiber tanelerini, anında gideni geri getirme büyüsü tutsun diye, gömer.

Anında Geri Getirme Büyüsü Etkileri, Tutma Süresi

Bu işlemin tamamen bitmesinin ardından 24 saatte geri getirme çalışmasının sonucu alınacaktır. Etkileri itibariyle şunlardan bahsedebiliriz:

 • Büyüye başlanırken partner karşı tarafı rüyasında görmeye başlar
 • İçinde size karşı muhteşem bir enerji vardır
 • Aile ya da ilişkiye karşı arkadaşları hayatından dahi silebilir.

Gerçekten aşırı ciddi etkileri olan anında gideni geri döndürme büyüsü Semum kabilesi ruhanileri eşliğinde yapıldığından, bu ilişkide partnerin size köpek gibi aşık olduğunu görebilirsiniz.

Anında Geri Getirme Büyüsü Nasıl Bozulur?

Büyük sonuçlar veren sert bir işlem olan anında geri getirme büyüsü nasıl bozulur sorusuna en iyi yanıt güçlü bir medyumdur. Çünkü bu işlemde Ladün ilminin ince sırları uygulanır, anında gideni getirme büyüsü boşanan eşe bile yapılsa tutacak kadar sert etkileri barındırır. Bozumunda dualar, koruyucu tılsımlar, bazı büyüsel uygulamalar ve ilim çokça barındırılır. Her sorunda danışanının yanında olan ve derdine çözüm getiren güvenilir medyum Yasin hoca geri getirme büyüsü sıkıntılarında da çözümcü yaklaşımlarla çalışır.

Metafizik evreninde, bir medyum eliyle yapılan hiçbir büyünün bozulmama, sürekli korunma etkisi yoktur. Yalnızca anında gideni geri getirme büyüsü bozdurma sürecinde her türlü detaya hakim bir kişiyi bulmak meseledir. Medyumların ilimleri sayesinde yapamayacakları hiçbir iş bulunmaz. Bütün detaylarıyla güvenilir medyum Yasin hoca garantisiyle siz kıymetli danışanları için yapılabilir, sağlıklı bir şekilde de bozumu sağlanır.

İlginizi Çekebilir

Yorum Yap