1. Anasayfa
 2. Aşk Duaları

Anında Kabul Olan Aşk Duası Ritüeli


0

Anında Kabul Olan Aşk Duası Ritüeli

Anında kabul olan aşk duası ritüeli, en geç 2 gün içerisinde etki gösteren ve uzun süre kalıcılığını koruyan duaları içerir. Cuma günü okuyunca tesiri daha da artan aşk duası ritüelleri; sevdiğiniz kişinin size deli gibi bağlanmasını ve sizden başka kimseyi düşünmemesini sağlamaktadır.

En etkili aşk duaları kullanılarak yapılan ritüel, aynı zamanda bir takım malzemelerin bir araya gelmesiyle tılsımlanır. Bu sayede de sevdiğiniz kişi sizi fark eder, ayrıysa barışmak ister ve geri döner. Aranızdaki aşk da bu şekilde yeniden alevlenir.

En Etkili Aşk Duaları Kime Okunur?

Anında Kabul Olan Aşk Duası Ritüeli
Anında Kabul Olan Aşk Duası Ritüeli

En etkili aşk duaları, istediğiniz herkese uygulanır. Fakat makbul olanı eski sevgili, platonik olunan kişi, eş ve sevilen kişiye okunmasıdır. Gerçekten kavuşmak ve beraber olmak istediğiniz kişi için okumanız gerekecektir. Platonik aşkların gerçek aşklara dönüşmesini sağlayan ritüel; erkek ya da kadınlar tarafından yapılmaya uygundur. Anında kabul olan aşk duası ritüeli, aşağıda sıraladığımız kişilere yapılabilir. Bu kişiler dışında yaptırmak istediğiniz biri varsa, hocamıza danışarak bilgi alabilirsiniz…

 1. Eski sevgiliye,
 2. Platonik aşka,
 3. Evlenmek istenilen kişiye,
 4. Eşe,
 5. Eski eşe,
 6. Sevilen kişiye,
 7. Yakınlık kurmayan sevgiliye,
 8. İlgisi azalan eşe,
 9. İlgisi azalan sevgiliye,
 10. Aşk derecesinde sevilen arkadaşa yapılabilmektedir.

Özellikle karşılık bulmayan aşklar için etkili olan ritüel, kadın ya da erkekler tarafından sevdikleri kişiyi kendilerine bağlamak için yapılabilir. İşlem sonucunda kısa süre içerisinde etki görünür ve ömür boyu sevgi, sadakat ve saygı çerçevesinde sürdürülür.

Karşılığı Olmayan Aşklar İçin Okunacak Dua

Karşılığı olmayan aşklar için dua okumak, çoğu zaman geçici de olsa etkilidir. Fakat uzun süre ya da ömür boyunca kişinin size aşık kalmasını istiyorsanız; mutlaka hocamızla iletişime geçmenizi tavsiye etmekteyiz. Anında kabul olan aşk duası ise şu şekildedir: “Senestedricühüm min haysü la Ya’Lemun.”

Her gece uyumadan önce okunan bu aşk duasının, 1 hafta boyunca tekrar edilmesinde fayda vardır. Her gece 600 kere okunan bu dua, 7. Gecenin sonunda etkisini mutlaka göstermiş olacaktır. Duayı etmeden önce mutlaka sevdiğinizin ismini söylemeli, niyetinizi dile getirmeli ve bu şekilde okumaya başlamalısınız.

1 Günde Tutan Aşk Duası

1 günde tutan aşk duası, kısa süre içerisinde tesir etmesiyle geçmişten günümüze kadar birçok kişi tarafından tercih edilmiştir. Anında sevdiğiniz kişi tarafından sevilmenizi sağlayacak olan bu aşk duası ritüeli, oldukça tesirlidir. Bu sebeple yapım aşamasında çok dikkatli olmak gerekir. İşinin ehli olan, ilim sahibi hocaların yapması makbuldür. Kendi başınıza yapmaya çalıştığınızda, istenmeyen sonuçlara ulaşabilirsiniz. Yanlış yaptığınız herhangi bir işlem sonucunda bir başkası size aşık olabilir ya da farklı varlıklar size musallat olabilir. Bu sebeple en doğrusu, bilgili bir hoca ya da medyumdan yardım almaktır.

100’de 100 Tutan Aşk Duası

100’de 100 Tutan Aşk Duası, kısa süre içerisinde yapılan kişiyi tesiri altına alan dualardan oluşur. Yaparken büyük bir enerji ve bilgi birikimi gerektirir. Zira yapım aşamasında kullanılan çeşitli materyaller ile farklı varlıklardan yardım alınarak yapılan işlemler; aynı zamanda çok tehlikelidir. Bu nedenle uzman olan bir hocadan yardım alınması şarttır. Kendi kendinize yapmaya çalıştığınızda büyük sorunlarla karşılaşabilirsiniz.

Hocamız, isteklerinize ve beklentilerinize uygun şekilde işlem yapar. Yapılan işlemler ise kesinlikle garantilidir. Anında kabul olan aşk duası ritüeli ile çok kısa süre içerisinde hem amacınıza ulaşırsınız, hem de sevdiğiniz insanla beraber olursunuz.

Anında Kabul Olan Aşk Duası Ritüeli Yapan Hocalar

Anında kabul olan aşk duası ritüeli yapan hocalar arasında en çok tercih edilen değerli hocamız, bugüne kadar binlerce aşığın derdine derman olmuştur. Sevenlerin kavuşmasını, beraber olmasını ve çok büyük bir kısmının evlenmesine vesile olan hocamız, aşk duaları ve çeşitli tılsımlarla işlemi tamamlamaktadır. Çok kısa süre içinde etki etmekte ve ömür boyu etkisi sürmektedir.

Anında Kabul Olan Aşk Duası Ritüeli Günah Mı?

Anında kabul olan aşk duası ritüeli günah değildir. Büyüler kara ve beyaz olarak ikiye ayrılır. Sevenlerin kavuşmasını sağlayan bu ritüel, beyaz büyüler arasındadır ve hayırlı işlerde kullanıldığı sürece günah değildir.

İlginizi Çekebilir

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir