1. Anasayfa
  2. Aşık Etme Duaları

Anne Adıyla Aşık Etme Duası 2022


1

Anne adıyla aşık etme duası oldukça hızlı etkisi görülen dualardan biridir. Dünya var olduğundan beri insanlıkla beraber gelen en büyük gerçeklerden biri aşktır. Karşılıksız aşklar yüzünden bir sürü büyü ve ritüel çeşitleri oluşturulmuştur. Bunlar arasında daha masumane yol arayan insanların tercih ettiği dua uygulamalarının varlığından da söz edebiliriz. Örnek vermek gerekirse anne adıyla aşık etme duası gibi, aslında bir ritüel sayılsa bile büyü gibi günahı olmayan bir işlemdir. Çünkü anne adıyla aşık etme duası anlamı itibariyle yaratıcıya övgüler dizer ve ondan, falanca kişi ile arasındaki muhabbet bağının kurulmasını talep eder.

Bu talep tamamen masum ve teslim olmuş bir taleptir. Allah, kulunun böylesi teslimiyetini kesinlikle kırmayacaktır. Peki bir büyü uygulaması neden dua yerine tercih edilir? Büyü yapımında işin içine ruhanî varlıklar girerler, dolayısıyla büyüde irade kontrolü vardır. Dua edilirken belki aylarca kişiyi bekleten o sonuca büyü sayesinde sayılı günler içerisinde ulaşılabilir. Ancak anne adıyla aşk duası en az bir büyü kadar hızlı etki ettiğinden çok tercih edilir.

Anne Adıyla Aşık Etme Duası
Anne Adıyla Aşık Etme Duası

Duanın Okunuş Şekli Nasıldır?

Medyumların ve hocaların ortak görüşleri anne adıyla aşık etme duası Arapça okunmalıdır konusunda fikir birliğindedir. Kutsal kitabımız Kuran Arapça indirilmiştir ve dua, ibadet ederken kitabımızın indirildiği dilde Allah ile iletişime geçmeliyiz. Peki Arapça bilmeyenler ne yapmalı?

İnternet sitelerinin pek çoğunda anne adıyla aşık etme duası anlamı ile beraber verilir. Ancak bunlar hem kişiye, kişinin ilişkisinin özel durumuna göre hazırlanmamış hem de eksik dualardır. Hiçbir medyum, bildiği ilimleri internete yüklemez. Çünkü muska, celp, vefk ya da dua yazmanın incelikleri insanlarla paylaşılacak olursa, bunlar gelecekte çok büyük sorunlara yol açabilir.

Böyle bir durumda kendi durumunuza uygun, anne adıyla aşık etme duası hazırlama amacıyla bir medyuma başvurabilirsiniz. Hoca, en güçlü aşk duaları arasından, Kuran ayetlerinden ve Allah’ın 99 isminden uygun olanlarını birleştirerek okumanız için güzel bir şekilde hazırlayacaktır. Söylenen sayıda, söylenen zamanda okuyarak sonucu beklemelisiniz. Bu şekilde Allah’a arzunuzdaki ısrarınızı bildirmiş olacaksınız.

Duanın Etkileri

Okunan her dua, insanların hayatları üzerinde etkiler bırakma kapasitesine sahiptir. Anne adıyla aşık etme duası anlamı itibariyle bu etkiye aşırı derecede yatkın bir duadır. Bu uygulamanın öznesi çift kişiliktir. Eğer hayırlı bir niyetle, o kişinin hayatında kimse yokken bu dua tercih ediliyorsa olumlu sonuçlar doğurur. Evli ya da bir beraberliği olan insanları elde etmek adına anne adıyla aşık etme duası çalışması yapılırsa, ya dua tutmayacak ya da duanın her iki kişinin hayrı gözetilmeden edilmesinden dolayı edene bir takım olumsuz dönütleri olacaktır. Bunlar:

  • Allah’ın emir ve yasaklarına karşı koyduğu için kişiye iç huzursuzluk
  • Uykusuzluk ve kötü rüyalar
  • Düşünceleri toparlayamama sorunları

Gibi etkiler olabilirler.

Anne Adıyla Aşık Etme Duası Günah mı?

Hiçbir dua, içinde Allah’a ya da peygamberlere bir şirk ifadesi barındırmadığı sürece günah kategorisine girmez. Anne adıyla aşık etme duası kabul olmuyorsa eğer, bu duanın günah olduğundan değildir. Ya doğru okunmadığından ya da o kişinin dua eden açısından hayırlı olmadığından kaynaklıdır. Kader çizgisinde yolu duayı eden kişiyle kesişmeyecekse, ne kadar dua edilirse edilsin, o iki kişinin birleşmesine Allah tarafından izin verilmez. Böyle çaresiz durumlarda ise bir medyum yardımıyla büyü ya da vefk gibi uygulamalar tercih edilmelidir. Bu uygulamaların kişi üzerinde vebal ve sorumluluk etkileri vardır, bunları bilerek bu işe girişilmesi yerinde olacaktır.

Anne Adıyla Aşık Etme Duası Yazan Medyum

Bir medyum hem büyü ve vefk gibi uzmanlık alanına uygun çalışmalar yapar hem de anne adıyla aşık etme duası benzeri dualar yazarak danışanlarına yardımcı olur. Güvenilir medyum, kişiyi en hayırlı yoldan sonuca ulaştırmakla mükelleftir. Dolayısıyla onun için en önemli şey danışanın refahı olmalıdır.

Medyum Yasin Hoca, yıllardır yaptığı çalışmalar ve güvenilir medyumluk hizmetleri ışığında kişiler için her türlü metafizik uygulama ve dua yazma çalışmalarını gerçekleştirebilir. İlim seviyesi yüksek olan hocamıza danıştığınız her konuda apaçık bir fikir beyanı bulabilirsiniz. Yazımızda bilgilendirmeye çalıştığımız anne adıyla aşık etme duası yazma çalışması hakkında daha detaylı sorular ve talepleriniz için güvenilir medyum olan hocamızın kendisine iletişim adreslerinden ulaşabilirsiniz.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorumlar (1)

  1. MERHABA BENİM SEVDİĞİM KADINA AŞIK ETME DUASI YAPTI HOCA YANIMDAN GÖRMEDEN GEÇEN KADIN BENİM FARKIMA VARIP KONUŞMAYA BAŞLADI AYNI YOL ÜZERİNDEN İŞE GİDİYORUZ HER SABAH AYNI YOLDAN BİR KEZ BİLE SELAM VERMEDİ BENDE CESARET EDİP BİR ŞEY DİYEMEDİM BU DUADAN SONRA KENDİSİ BENİ FARK ETTİ KAHVE SÖZÜ ALDIM SABHA AKŞAM AYNI SAATLERDE AYNI YOLDAYIZ KAHVE İÇTİĞİMZDE TEKRARDAN GÖRÜŞMEK İÇİN SÖZLEŞTİK OLDU BU İŞ HOCAM İLERİSİ İÇİN EVLİLİK GÖRÜYORUM SAGOLUN :)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir