1. Anasayfa
  2. Aşık Etme Duaları

Anne İsmi ile Aşık Etme Duası 2022


0

 Anne ismi ile aşık etme duası aşk adına yapılan dualar arasında en çok tercih edilenlerdendir. Eminiz aşkın gücüne inanmayan yoktur. O öylesine bambaşka bir duygudur ki, uğruna en zor şeyler bile kolay gelebilir. Aşık olan kişi karşılıklı bir aşk yaşıyorsa dünyanın en mutlu insanıdır. Ancak bu yüce duyguya karşılık bulamadığında yıkılır. Zamanla bu durum öyle bir hal alır ki, kişi çareyi büyü ve dualarda aramaya başlar. Anne ismi ile aşık etme duası da bunlardan bir tanesidir.

 Aşık Etme Duası Nedir?

Anne ismi ile aşık etme duası büyüye oranla çok daha az bilgiyle uygulanabilen bir işlemdir. Özellikle aşkına karşılık alamayan kişilerce sık tercih edilen duanın günümüzde sıklıkla araştırıldığı görülüyor. Aşık olunan kişinin annesinin adı bilindiğinde kolaylıkla işleme başlanabilen dua kesinlikle işinin ehli bir hocadan yardım alınarak yapılmalıdır. Burada emin olunması gereken tek şey karşı tarafa gerçekten aşık olup olunmadığıdır. En etkili anne adıyla aşık etme duası tamamlandıktan sonra karşı taraf size sonsuz bir aşkla bağlanacağından hayatı tamamen sizin üzerinize tasarlanmış olur. Bu nedenle karşı tarafın duygularıyla oynamamak adına işlemden önce onu gerçekten sevdiğinize emin olmanız ikiniz için de en doğrusu olacaktır.

Bu Aşık Etme Duasının Okunuşu

Dua okunuşları her medyum için farklılık gösterebilir. Bu nedenle nasıl okunur sorusuna net bir yanıt vermek mümkün değildir. Bu gün araştırdığınızda anne ismi ile aşık etme duası okunuşu her sitede farklı saatler ve sayılarda görülüyor. Duanın okunuş süresinin, ne kadar okunması gerektiğinin belirlenmesi için belli faktörler vardır. İşlem yaptırdığınız hoca yaşadığınız olaya, karşı tarafın hayatında birinin olup olmadığına, akrabalık durumunuza vb. bakarak duanın nasıl ve ne kadar sürede okunacağına karar verir bu yüzden olay örgüsü, yaşananlar hocaya açıkça anlatılmalıdır. Duayı okuma sayısı uzun süreli durumlarda etkili olması adına daha fazla olabilir. Bir diğer seçenek olarak medyum okuma sürecini uzatabilir. Burada belirtilmesi gereken en önemli husus ise büyülerle karşılaştırıldığında duaların tutmama ihtimali vardır.

Anne İsmi ile Aşık Etme Duası 2022
Anne İsmi ile Aşık Etme Duası 2022

Bu Duanın Etkisinin Belirtileri

Büyülerde olduğu gibi dualarda da öteki alemle iletişime geçilir. Bu nedenle bizim dünyamızdan olmayanların yardımıyla tutacak anne ismi ile aşık etme duası bakıldığında aşk büyüleriyle benzer belirtiler gösterir. Belirtilere göz atacak olursak;

  • Dua etkisindeki kişi karşı tarafa daha önce bir şey hissetmemesine rağmen başlarda ondan etkilenmeye başlar. Süreç dua okundukça aşka dönüşür.
  • Sık sık karşılaşmak için planlar kurar. Onu görebilmek hayatındaki her şeyin üstündedir.
  • Yanında olmasa da baktığı her yerde onu görür. Kişi böyle bir aşkı hiç yaşamadığına emindir.
  • O an hayatında biri varsa dahi mantıklı düşünemez. Tek düşündüğü duayı okutan kişidir. Bu yüzden sonunu düşünmeden hareket eder. Evliyse boşanır; sevgilisi varsa terk eder.
  • Kişide ara ara görülen şiddetli baş ağrıları duanın tesir göstermeye başladığına en büyük kanıtlardandır.
  • Çok etkili anne adıyla aşık etme duası kişide ani öfke patlamaları, durup dururken ağlama nöbetleri belirtileri gösterebilir. Aynı şekilde bir anda şiddetli gülme krizi yaşayabilir. Bir nevi duygu durum bozukluğudur.

Bu Aşık Etme Duası Günah mı?

Bu durum niyete göre değişiklik gösterir. Kişi duayı eşini eve yeniden bağlama, kendisine tekrar aşık etme amacıyla da yaptırabilir. Böyle durumlarda kendi helalini yeniden kendine bağlamak için yaptırdığından herhangi bir günahı yoktur. Ancak anne adıyla aşık etme amacı evli bir kişiyi eşinden ayırmak, sizi sevmeyen kişiyi bu yolla kendinize bağlamak gibi niyetlerle yapıyorsanız elbette ki bu dua da büyü gibi günahtır.

Anne İsmi İle Aşık Etme Duası Nasıl Bozulur?

Duanın okunuşu, kaç kez okunacağı gibi konularda bir hocadan yardın alınması gerektiği gibi bu konuda da asla kendi başınıza hareket etmemelisiniz. Bozmak için gereken dualar, yapılacak ritüeller ancak işinde deneyim sahibi bir güvenilir medyum hocadan yardım alınarak sağlanabilir. Kendi başına internet üzerinden okunarak uygulanan bozma duaları hiçbir işe yaramayacağı gibi durumu daha da işin içinden çıkılmaz bir hale getirebilir. Bu işin şakası yoktur. Öncelikle çalışacağınız medyumu iyice araştırmanız; eğer ilmi bilgisinin yüksek olduğuna inanıyorsanız anne adıyla aşık etme duası süreci tamamlanana kadar söyledikleri dışında bir şey yapmamanızı öneriyoruz.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir