1. Anasayfa
 2. Aşık Etme Büyüleri

Aşık Etme Büyüsü Nasıl Yapılır? 2022


0

Başarısız olduğumuzda yapılacak 2 şey vardır. Ya pes etmek ya da çok etkili aşık etme büyüsü yaptırmaktır. Aşk öyle özel bir duygudur ki, hayallerimizde, rüyalarımızda olanın sadece bize ait olmasını isteriz. Tabi bunun için de yapılması gereken her şeyi yaparız. Eğer karşı tarafı yeteri kadar seviyorsak pes etmek asla kabul edilemez. Bu nedenle son çare olarak başvurulacak aşık etme büyüsünün gerek Hüddam gerekse Havas biliminde çok sayıda türü olduğu bilinir. Bu noktada kişiye büyü yaptırmadan önce yaptıracak kişinin bunu isteyip istemediğinden emin olması gerekir. Büyünün tutması sonucunda tesir altındaki kişi karşı tarafa geri dönüşü ancak büyüyü bozmak olacak şekilde deli divane aşık olur. Bu nedenle kişiyi yeteri kadar sevdiğinize emin olmadan böyle bir riske girmemenizi tavsiye ediyoruz.

Aşık Etme Büyüsü Nasıl Yapılır?

Bu noktada öncelikli olarak bilinmesi gereken internette karşımıza çıkan aşk büyülerinin gereksiz olduğudur. Bu konuda ilmi bilgisi yeterli olmayan hiç kimse kendi kendine birini kendine aşık edemez. Mutlaka işinin ehli bir hocadan yardım alınması gerekir. Yukarıda birbirinden farklı pek çok aşık etme büyüsü olduğundan bahsetmiştik. Dolayısıyla her türün yapılışı birbirinden farklıdır. Burada hepsini tek tek anlatmak elbette ki imkansız ancak kısaca özetlemeye çalışalım:

 • Büyüyü yapmak için 2 tarafın resmi, kişisel bir eşyası gibi materyallere ihtiyaç duyulur.
 • Yine kişiden her büyü için farklılık gösterecek şekilde safran, buhur, benzoin, kırmızı gül, lavanta gibi bitkilerin yanında saç, tırnak gibi malzemeler de istenebilir.
 • İlim sahibi kişiler büyü yapma esnasında okumalar yaparken büyü yaptıran kişiye de belli okumalar verebilir. Bu duaların inanarak ve tek bir harfi bile atlanmadan okunması gerekir. Yapılan en ufak bir yanlış büyünün tutmamasına ya da kötü sonuçlar doğurmasına neden olabilir.
 • İlmi gücü yüksek hocalar büyüyü yapım aşamasında ruhani varlıklarla iletişim kurabilmek için karanlık bir oda kullanırlar. Aydınlık bir ortamda öteki alemden varlıklarla iletişime geçilemez. Bu nedenle büyü yapmak da imkansızlaşır.

Aşık Etme Büyüsü Belirtileri

aşık etme büyüsü
aşık etme büyüsü

En etkili aşık etme büyüsü yaptırılan kişide aşağıdaki belirtileri görmek mümkündür. Eğer siz de kendinizde ya da çevrenizdeki birinde bu belirtilerin birkaçına rastlıyorsanız vakit kaybetmeden işinin ehli bir medyuma başvurmanızı öneriyoruz.

 • Büyüye maruz kalan kişi gece gündüz sürekli büyü yaptıran kişiyi karşısında görür. Bir anda ona karşı tarif edilemez bir sevgi beslemeye başlar.
 • Büyüye maruz kalan kişinin hayatında biri varsa onu umursamaz. İlişkiyi bitirmenin yanında ona bile sürekli aşık olduğu kişiden bahsedebilir.
 • Onu görmek için akla gelip gelemeyecek her şeyi yapar. Öyle ki karşı çıkan ailesi dahi olsa tek kalemde silebilir.
 • Karşı taraf için ölmeyi, öldürmeyi ve asla yapmam dediği daha pek çok şeyi göze alır.
 • Kişide aşırı sinir, halsizlik, mide bulantıları, sert baş ağrıları gibi belirtilere sık sık rastlanır.
 • Kişi büyü yaptıran tarafından terk edilirse gözünü kırpmadan kendini öldürür.

Aşık Etme Büyüsü Ne Kadar Sürede Tutar?

Büyünün tutma süreci olayın yaşanma sürecine göre değişiklik gösterecektir. Eğer olay kısa süredir yaşanıyorsa yaptırılan büyü çok daha çabuk etki göstermeye başlar. Ancak kişi yıllarca uğraşılmasına rağmen bir türlü aşık edilemiyorsa okunacak duaların, yapılacak işlemlerin daha fazla olmasıyla doğru orantılı olarak süreç de uzayacaktır. Aşık etme büyüsü çalışmasına başladığınız medyum yeteri kadar güvenilirse size çalışmaya başlamadan önce tahmini bir büyü tutma süreci verir. Bu süre içerisinde büyü tutar. Burada size düşen acele etmemek ve hocanın size verdiği görevleri eksiksiz olarak yapmaktır.

Aşık Etme Büyüsü Nasıl Bozulur?

Elbette ki çok etkili aşık etme büyüsü bozdurmak için de yaptırırken olduğu gibi bir medyum yardımı gerekir. Bu nedenle önce iyice araştırmak; her medyum adı altında çalışan kişiye güvenmemek gerekir. Bu süreç zahmetli ve yorucudur. Bu nedenle sakin ve sabırlı olmak en önemli kriterlerdendir. Büyüyü yaptıran kişi tespit edildikten sonra çoğunlukla yine onun bir eşyasıyla büyüyü bozmak mümkündür. Tabi yine okunacak dualar, yapılacak tılsımlar süreç dahilindedir. Genellikle kişi büyü etkisindeyken karşı taraftan ayrılmak istemez ancak büyünün etkisinden tamamen kurtulduğunda eski mutlu hayatına yeniden kavuşacak; dolayısıyla kendisini kurtaran kişi ya da kişilere minnet duyacaktır.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir