1. Ana Sayfa
  2. Aşık Etme Duaları

Aşık Etme Duası 2022


0

 Aşık etme duası 2022, bir kişinin dayanılmaz sevgisi ve buna karşılık görememesinden kaynaklanan ıstırabı neticesinde başvurabileceği en kestirme yol olarak karşımıza çıkar. Bu dua en güçlü aşk tılsımlarıyla eş bir etkiye sahiptir. Medyum hocalar, gerek büyüsel işlemler gerekse dualar yazarak kişileri dertler ve ruhsal sıkıntılarından kurtaran ilim sahibi kimselerdir. Ancak bu kişilerce çok etkili aşık etme duası çalışmaları yapılabilir. Çünkü bu dualar bir kişi ve bir ilişkiye özel olarak oluşturulmalı, kümülatifin çıkarları yerine danışanın bireysel değer ve arzuları konu alınmalıdır.

Bu duaların oluşturulmasında Allah’ın 99 sıfatından uygun olanları seçilmeli, Kuran ayetlerinin konuyla alakalı olanları ve aşık olması beklenen kişilerin bilgilerine yer verilmelidir. Bütün bu dua çalışması, hazırlama süreci ciddi bir bilgi birikimi ve ilim gerektirir. Danışanları için aşık etme duası yazan medyum Yasin hoca, yılların verdiği deneyimle bu alanda çalışır.

Hocanın ifadesiyle; “Dualar, ruhanî büyüler kadar güçlü etkiler barındırırlar. Çünkü duada kişinin istikrarı, ısrarı ve kalbinden geçen iyilikler direk hedefe kanalize olur. Ancak duanın düzgün okunması ve sürekli verilen şekilde tekrarlanması özellikle aşık etme duası çalışmalarında en dikkat edilmesi gerekendir.”

Aşık Etme Duası Okunuşu

Telaffuz hatalarına pek izin vermeyen aşık etme duası okunuşu genelde zordur. Çünkü duada birçok ayet ve zikir yer alır. Okumalar esnasında harf hataları ve dikkatsizlik kaynaklı cümle atlamaları duanın geçerliliğini yitirir. Özellikle tutan aşk duası çalışmaları yapabilmek adına okunuşa gösterilen dikkat, duanın okunma zamanına da gösterilmelidir. Her ilişki durumu için çiftin Yıldızname hesabına göre uygun bir saat aralığı seçilir. Bu dua, hiç şaşmadan, medyumun önerdiği o saat aralıklarında, söylenen gün sayısında ve söylenen adette okunmalıdır. Bu, dilediği şey için kişinin ısrarlı arzusunu yaratıcısına kanıtlama çalışmasıdır.

Ruhanî bir çalışma ya da yalnızca dua okuması olduğu fark etmeden, inanış en önemli faktördür. Medyum Yasin hoca danışanlarına her zaman inanarak okunan tesirli aşık etme duası yapmalarını önermiştir. Çünkü bizleri yaratan ilahî güç bizim için en iyisini bildiğini, hayırlı olanı bize vereceğini ve her ne olursa olsun onun adaletine inanmayı öğütler.

aşık etme duası
aşık etme duası

Duanın Arapça Versiyonu

Yapılan işlemlerin tutmaları için İbranice ya da Arapça gerekir. Genelde medyumlar büyüsel çalışmaları İbranice Arapça karışık yaparlarken dua okumaları yalnız Arapça olur. Çünkü aşık etme duası Arapça olarak okunursa Kuran’daki önemli ayetleri oluşturan harflerin her birinin, enerjisel titreşimleri gerçekleşecektir.

Allah, evreni öyle bir düzen içinde yaratmıştır ki enerjiler bütün evrenin kalbindedir. Edilen duaların kabul görmelerini tetikleyen enerjileri de Kuran dilinde toparlamıştır. Bu nedenle aşık etme duasıyla geri getirme yapmak isteyen herkes gibi sizler de bu duayı Arapça okumak zorundasınız. Zorlanmanız halinde, hocanızdan okunuş desteği alabilirsiniz. Aynı zamanda özellikle aşık etme duası, şirinlik duası gibi iki kişiyi konu alan duaların etkilerinin kişilere özel olduklarını, kişileri konu alarak hazırlandıklarını söylemek isteriz. Bu nedenle bu tür dua çalışmalarını başkalarıyla paylaşmanız, o kişiler için de kendiniz için de fayda olmamasını sağlayabilirsiniz.

Dua hazırlatmak isteyen danışanların medyum ile birebir iletişim kurmaları gerekir. Ayrıca dua yapılan kişinin Allah katında süregelen nikah bağıyla başkasına bağlı olmaması lazımdır. Böyle bir durumda, kara büyü çalışmaları gerekebilir, çünkü dualar yalnızca hayırlı işler adına yapılır.

Duanın Etkileri

Bir kişiye yapılan aşık etme duası etkileri olarak şunlar görülür:

  • O kişinin kalbi size karşı güçlü bir kader etkisiyle yumuşar.
  • İkiniz arasında tesadüfler zinciri halkalar şeklinde oluşur.
  • Partner, sizi sevgiyle düşünmeye başlar.
  • Çözüm bulunamaz konular, kader konulu enerjiler sayesinde ışığa kavuşur
  • Siz partner ile beraberken iki taraflı bir huzur etkisi hissedersiniz.
  • Burada bahsedilen etkileri aşık etme duası belirtileri olarak sayabiliriz. Büyüsel işlem ve uygulamalardaki sert etkileri almamanız, bunun saf temiz bir dua olmasından kaynaklıdır. Ancak bu dua çalışmalarında partnere herhangi bir olumsuz etki bırakılmaz. Partnerin size olan duyguları büyük bir saflıkla değişirken en ufak bir tehlike bile söz konusu olmaz. Son olarak, duanın belirli zaman aralıklarında yenilenmesi gerekmez. Hocanın sizin için yazdığı çalışma, o kişiyle sizin aranızda sizin sevginizin Allah’a ulaşmasını her an sağlayacaktır. Dilediğiniz zaman, geçmişte olduğu gibi dua ritüelinizi yenileyebilirsiniz.

Kişiye Özel Aşık Etme Duası

Medyum Yasin hoca kişiye özel aşık etme duası yazarak danışanlarını memnun eden ilim sahibi kimselerdendir. Bu tür çalışmaları danışanı asla yormadığı ve partner üzerinde negatif etki barındırmadığından, sıkça tavsiye ettiği bilinir. Bu duanın hazırlanması konusunda bütün incelikleri bilir ve ustalıkla kullanır. Danışana, ilişkilerine uygun zikir ve dua sayılarını verir. Yazılan duayı istenen gün oranında tekrarlaması halinde kişi, sonuca ulaşacaktır. Büyüsel uygulamalarda sonuç tamamen çalışan hocaya bağlıyken, dua türü uygulamalarda danışanın o şeyi isteme oranıyla da alakalıdır.

Güvenilir medyum Yasin hoca, bireye yönelik dualar yazarken bazı verileri sorar. Bunlar ışığında belli hesaplamalar yaparak o kişiler için gereken şifa ayetlerinin çalışmasını çıkarır. Ayrıca yazılan aşk duası etkisi de bireylerin adları ve anne isimleri duaya eklenerek arttırılır. Bu işlem için hocadan birebir destek almak zorunda değilsiniz. Online veya telefon ile de iletişim kurmanız, hocanın gereken çalışmalarla size özel duanızı oluşturması adına yeterlidir. Deneyen pek çok insanın huzurunu yeniden bulduğu aşk duası çalışması yaptırmak ya da dua süreci hakkında bazı sorularla aydınlanmak için, şahsen hocamızla görüşebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir

Yorum Yap