1. Ana Sayfa
 2. Aşk Büyüleri

Aşk Büyüsü Nedir? 2022


0

Aşk büyüsü nasıl yapılır, ne kadar çabalansa da sevgiye karşılık alınamaması ya da sevilen kişinin bir başkasıyla birlikte olması gibi durumlarda başvurulabilecek en son ama en güçlü yol aşk büyüsü çalışması yaptırmaktır. Havas ve Hüddam ilimleri dahilinde 77 tane aşk büyüsü uygulama çeşidi olduğu bilinir. Bir isteği oldurmak için yapılan büyülerde istek teması aşk olacak şekilde işlem yaparak çeşitliliğin arttırılması da mümkündür. Özellikle konusu aşk olmayan büyü çalışmalarına, büyü yaptırılacak kişinin herhangi bir nesnesine erişilemiyorsa başvurulur.

Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır?

aşk büyüsü
aşk büyüsü

Gizli ilimler kitaplarında, birbirinden farklı etkili aşk büyüsü çalışma uygulamaları vardır. Bunların yapılışlarında bazen ufak detay farkları görülürken bazense tamamıyla ritüel düzeninde farklılıklar görülür. Örneğin her büyünün temel malzemesi birbirinden farklıdır. Yapılış amaçlarına göre seçilebilecek, aşk büyüsü çeşitleri adına kullanılan bazı malzemelerden şu şekilde bahsedebiliriz: Mum, kişinin özel eşyaları, çiftin bir arada ya da ikisinin ayrı ayrı “birleştirilebilir resimleri”, kâğıt, karabiber taneleri, ceylan derisi, kaşık, nohut, adet kanı, toplu iğne, ip, sabun ve bazı hayvan sakatatları.

            Yuva oluşturmak amacıyla yapılan aşk büyüsü çalışmalarına farklı, bir kişiyi zorla aşık etme çalışmaları “Kara büyü” durumlarında daha farklı malzemeler kombine edilir. Çok etkili aşk büyüsü yapılışı için şunlardan bahsedebiliriz:

 • İşleme göre medyumun ruhanî varlıktan yardım alması sağlanır.
 • Ortam ritüele uygun hale getirilir.
 • 24 saatte aşık etme büyüsü dahil pek çok aşk çalışmasında sembolik sayılar 7 ve 41’dir. Bu sayılarda medyumun dua ve tılsımlı sözleri okuması sağlanır.
 • Medyum, büyü yaptırana çalışma yapacağı muska benzeri nesneyi ulaştırır. Bu bazı durumlarda erkeğe yedirilmesi gereken şeker veya tuz gibi nesnelerle de ek gelebilir. Hatta birtakım ağır aşk büyüsü çalışmalarında, büyü yaptıranın 7 gün boyunca medyum tarafından gönderdiği suyla yüzünü yıkaması gibi ritüeller de vardır.
 • Yapılan işlemin suya atılması, gömülmesi, yakılması ya da ritüele göre bir hayvana yedirilmesi sağlanır
 • Medyumun ilim kitabında yazan vakitte, yazan gün kadar ve belirtilen sayıda tılsımlı söz öbeklerini büyü yaptıranla okuması sağlanır.

Burada işin en çetin kısmı son maddedir. Yukarıdaki diğer maddeler, işin ehli bir medyumca kontrol edilir ve sonuçlandırılabilir. Ancak son maddede okumaların düzenli ve hatasız yapılması, işlem yaptıran şahsın da sorumluluğuna girer.

Aşk Büyüsü Belirtileri Ve Tutma Süresi

Kişilerin tanışma veya ilişkilerinin olup olmaması gibi etkenler de değerlendirilerek yapılan çalışmalar sonunda, karşı tarafta birtakım aşk büyüsü belirtileri görülmeye başlanır. Bu belirtilerin görülme şiddeti medyumun yetenekleri, kişinin algısal kapalılık oranı, büyüde ruhanî varlık kullanılıp kullanılmaması, büyü yaptırılanın herhangi bir psikolojik sorununun olup olmaması gibi durumlara göre değişkenlik gösterir. Bir kişiye aşk büyüsü yapıldığını anlamak için şu belirtilere rastlanmalıdır:

 • Sürekli, birdenbire o partnerin düşünülmesi, sıkça rüyalarına girmesi
 • Konsantrasyon ve diğer algı güçlüğünde sıkıntı
 • Anlık duygu durum değişimi
 • Ailenin ya da arkadaşların yorumlarına aşırı katlanamama hali
 • Eğer büyü yaptırılan kişi evli ya da bir ilişkisi varsa o kişiden adeta tiksinti hali
 • Anlık halüsinasyonlar “Ki bu algı sistemlerine bağlı bir yan etkidir.”
 • Uyku bozuklukları
 • Mantığın devre dışı kalması.

Bu büyülerin tutma süreleri 24 saat ile 41 gün arasında farklılık gösterir. Sonuç almak için beklenmesi gereken gün sayısı hakkında çalıştığınız medyumdan bilgi almalısınız.

Bazı durumlarda, en ağır aşk büyüsü çalışmaları gibi tesir eden aşk vefki işlemlerinde, daha ciddi sonuçlara rastlanabilir. Büyü etkisinde kalan partner, eğer büyü yaptıran kişi sadece intikam amaçlı işlem uygulattıysa, duygulara bir karşılık vermeyecekse kendini intihara kadar sürükleyebilir. Gerçekten ilim sahibi pek çok medyum, tüm bu risklere karşı kişileri uyarır ve kara büyü olması amacıyla bu işlemi uygulamayacağını söyleme hakkını kendinde saklı tutar.

Aşk Büyüsü Nasıl Bozulur?

Yaptırmakta olduğu gibi 24 saatte etki eden aşk büyüsü ya da diğer büyülerin bozum işlemleri de birbirinden farklıdır. Duruma görünmeyen varlıklar ve enerji tılsımları da girdiğinden, ne büyü yapma ne de bozma işlemini evinizde kendi başınıza yapamazsınız.

            Medyum Yasin hoca, bu tür uygulamaların yapımında da bozulmasında da danışanlarına yardımcı olur. Durumunuza ve arzunuza uygun çalışmanın sizin için saptanması ve akabinde sizinle birlikte işleme başlanması için kendisiyle iletişime geçebilirsiniz. Eğer detaylı bir şekilde %100 garantili büyü çalışmaları hakkında bilgi almak ya da size uygulanan bir işlemden kurtulmak istiyorsanız, kendisine iletişim bilgileri üzerinden ulaşabilirsiniz.

Yorum Yap