1. Ana Sayfa
 2. Aşk Büyüleri

Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır? 2022


0

Aşk büyüsü merak edilen ve sıklıkla araştırılan bir büyüdür. Bazen karşı tarafa tarifsiz duygularla bağlandığımız halde bizim ona duyduğumuz muhabbetin karşılığını ondan alamayız. Bu durum bizi fazlasıyla yorar. Eğer yapılacak her şeyi yaptığınıza inanıyor; buna rağmen istediğiniz sonucu alamıyorsanız aşık etme büyüsü konusunda araştırmalara başlama ihtimaliniz çok yüksektir. Peki aşk büyüsü nasıl yapılır?

Aşk Büyüsü Yapılışı

Aşk büyüsü yapım aşamasını kesinlikle tek başınıza yapamazsınız. İnternet üzerinde görülen hepsi birbirinden asılsız bilgiler size sadece zaman kaybettirir. Bu nedenle böyle bir karar aldığınızda ilim sahibi bir hoca ile çalışmanız yaptıracağınız işlemin kesinliği için doğru bir yöntem olacaktır. Aşk büyüsü yaklaşık 70 küsür türe sahiptir. size hangisinin yapılacağına medyum karar verir. Karar için olay örgüsü önemli bir faktördür.

 • Büyü yapılması için ilk olarak gereken genellikle 2 tarafın da kullandığı bir eşyası ve resmidir.
 • Çalışma yaptığınız hoca kendi yaptığı okumalar dışında büyüyü yaptıran kişiye de okumalar verebilir. Duaları size anlatıldığı şekilde ve verilen saatlerde eksiksiz okumanız gerekir. Yapılan bir yanlış okuma büyüyü olumsuz etkileyebilir hatta tutmamasına bile neden olabilir.
 • Büyü yaptıran kişiden resim ve eşya dışında farklı materyaller istenebilir. Buna örnek olarak ay çiçeği ağacı, kırmızı gül, benzoin gibi bitkiler gösterilebilir.
 • İlmi kuvvetli hocalar büyü yapım sürecinde karanlık ortam kullanır. Ruhani varlıklarla ancak karanlık ortamlarda iletişime geçilebilir. Kullanılan odada yere, büyü yapılan nesneye ya da kağıda çizilen semboller, aynalar, mumlar yardımıyla öteki alemden varlıklar davet edilir.

Aşk Büyüsü Belirtileri

aşk büyüsü
aşk büyüsü

Aşk büyüsünün tutması sonucunda büyü etkisindeki bireyde aşağıdaki belirtileri görebilirsiniz. Kendinizde veya büyü yapıldığını düşündüğünüz kişide belirtilerin tamamı ya da birkaçına rastlıyorsanız zaman kaybetmeden bu konuda yıllarca deneyim kazanmış bir hocadan yardım almanızı öneriyoruz.

 • Büyü etkisindeki birey kendisine büyü yaptıran kişiyi elinde olmadan sürekli düşünmeye başlar. Acaba nasıl, beni düşünüyor mu, arasam mı düşüncesi sürekli aklındadır.
 • Rüyalarında, hayallerinde, her anında o vardır.
 • Kişinin hayatında birinin olmasını bırakın evliyse dahi ilişkiye hemen son verir.
 • Bu ilişkiye karşı olan her kesi gözü kapalı silebilir.
 • Büyü yaptıran kişiyi görmek için her yolu dener. Sürekli yanında olmaya çalışmak en temel gayesidir.
 • Birey karşı taraf isterse kendi canından seve seve vazgeçer. Aynı şekilde birini gözünü kırpmadan öldürür, hırsızlık yapar, buna benzer pek çok şeyi yapabilir.
 • Birey kendini sık sık fazla halsiz hissedebilir. Bununla beraber mide bulantıları, baş ağrıları hissedilen belirtilerdendir.

Aşk Büyüsü Tutma Süreci Nedir?

Aşk büyüsü nasıl yapılır kadar önem verilen bir soru da bu büyünün ne kadar sürede tutacağıdır. Bu konuyla ilgili net bir bilgi vermek doğru değildir. İşlem yaptırmak istediğiniz medyum size bu konuda belli sorular sorarak yaklaşık bir tutma süreci verebilir.

 • Karşı tarafla akrabalığınızın olup olmaması.
 • Karşı tarafa hissettiğiniz duygunun ne kadardır devam ettiği.
 • Kendinize bağlamak için nelerin yapıldığı.
 • Karşı tarafın hayatında birinin olup olmadığı.

Tüm bu faktörler öğrenildiğinde büyü çalışmalarına başlanır. Aşk büyüsü tutma süreci kişiyi uzun süredir kendisine aşık etmeye çalışıp edememesi durumunda daha fazla dua ve tılsımlı sözcükler olacağından dolayı uzayabilir. Bu nedenle sabırla beklemek ve yapılması gereken her şeyi yapmak büyü tutma sürecinde en önemli unsurlardan bir tanesidir.

Aşık Etme Büyüsü Nasıl Bozulur?

Büyüyü bozmak da ilmi kuvvetli bir hocadan yardım almayı gerektirir. Kendi kafanıza göre yapmaya çalıştığınız işlemler sizi de büyü altındaki kişiyi de zor durumda bırakabilir. Bu zor durum birinizin hayatını kaybetmesi tehlikesini dahi içerebilir. Büyüyü bozdurmak çok büyük ihtimalle sizi bir hayli zorlayacaktır. Aşk büyüsü etkisindeki birey karşı tarafa deli divane aşık olduğundan dolayı ondan vazgeçmek, bu sınırsız aşkı kaybetmek istemez. O yüzden hocayla iletişime geçmemek için elinden geleni yapacaktır.

Gerekli koşullar sağlanıp işinde deneyimli bir medyumla iletişime geçildiğinde yine belli malzemeler istenerek büyü bozma çalışmalarına başlanır. Büyü etkisini yitirdikçe tesir altındaki kişi karşı taraftan yavaş yavaş soğumaya başlar. Tam olarak büyüden kurtulduğunda ise eski huzurlu hayatına geri döner. Büyü yaptıran kişiye karşı hiçbir şey hissetmeyeceği gibi yaşadıklarını hatırlayacağı için ona fazlasıyla öfkeli olma ihtimali yüksektir.

Yorum Yap