1. Ana Sayfa
  2. Aşk Büyüleri

Aşk Büyüsü Nedir? Nasıl Yapılır? 


1

Aşk Büyüsü Nedir? Nasıl Yapılır?

Aşk, kelime anlamı itibariyle bir kişiye veya bir şeye karşı duyulan aşırı bağlılıktır. Mutluluk sevgi bağlarıyla harmanlanır ve aşk ile yoğurulur. Bu yüzden insanlar, sevdikleri kişiyi kendine aşık etmek ister. Ancak bazen işler hayal edildiği gibi gerçekleşmeyebilir. İşte tam da bu noktada büyünün anlamı da oldukça önemlidir. Büyünün anlamı, doğal olarak gerçekleşen olaylara karşı yapılan gizli işlemlerdir. Peki, aşk büyüsü nedir? Nasıl yapılır?

Aşk büyüsünün yapılış amacı, kişinin isteğine göre farklılık gösterir. Bu büyüyü yaptırmak isteyen kişinin tamamen iyi niyetli olması gerekir. Aksi takdirde kendine aşık etme büyüsü ters teperek istenmeyen sonuçlara vesile olabilir. Bunun yanında tamamen iyi duygularla yapılacak aşk büyüsü için tecrübeli bir medyum hoca ile iletişim kurulması gerekir. Medyumun isteklerini eksiksiz bir şekilde hazırlamalısınız.

Giden Sevgiliyi Geri Getirme Büyüsü

Aşk Büyüsü Nedir? Nasıl Yapılır? 
Aşk Büyüsü Nedir? Nasıl Yapılır? 

Giden sevgiliyi geri getirme büyüsü, giden eşler, sevgililer veya nişanlılar için yapılır. Bu aşk ritüeli için iyi bir medyum hocaya gitmeniz gerekir. Medyumunuza bu büyüyü kimin için yaptıracağınızı söylemelisiniz. Tecrübeli ve donanımlı bir hoca, işlemi iyi bir şekilde yapacaktır. Bu büyüyü yaptırmak isteyen kişiler, büyüden önce olduğu gibi sonraki kurallara da uymalıdır.

Giden sevgiliyi geri getirme büyüsünün etkili olması için işlemden sonra muhtaç birine yardım yapmanız gerekir. Bu yardımın bir miktarı yoktur. Büyüyü yaptırdığınızda gönlünüzden ne koparsa o kadar para verebilirsiniz. Bunun yanında maddi durumu kötü olan ailelerin çocuklarına destek olabilirsiniz.  Eğitim masraflarını karşılayabilirsiniz.

Resme Bakarak Aşk Büyüsü

Kişi, gerçekten sevdiği kişiye karşı iyi duygularla aşk büyüsü yaptırabilir. Resme bakarak aşk büyüsü yapmak en etkili yöntemlerden biridir. Tecrübeli bir medyum hocayla yapılan aşk büyüsü, en ağır aşk büyüsü olarak da bilinir. Bu işlemin sonucunda istediğiniz kişi size aşık olacaktır.

Resme bakılarak yapılan aşk büyüsü için iyi ve tecrübeli bir hocayla çalışmanız gerekir. Erkek veya kadın fark etmeden bu ritüelde büyü yapılacak kişinin resmi kullanılır. Bunun yanında kişinin yaşamış olduğu yer hakkında bilgiler öğrenilir. Medyum gerekli olan malzemeleri kullanarak ritüeli gerçekleştirir. Burada gerçekleştirilen bağlama büyüsü, fotoğrafla bütünleştirilir.

Fotoğrafla Yapılan Aşk Büyüsü Kaç Günde Tutar?

Aşk büyüsü, çok eski zamanlardan beri yapılır. İnsanlar, eskiden aşık olduklarında ve aşklarına karşılık bulamadıklarında bu büyüyü yaparlardı. Bu aşk büyüsü sayesinde ömür boyu mutlu olacaklarına inanırlardı. Bu durum günümüzde de hala geçerliliğini korur. İnsanlar platonik aşklarına veya ayrılacakları sevgililerine karşı fotoğrafla aşk büyüsü yaparak mutluluğu hedefler. Peki, fotoğrafla yapılan aşk büyüsü kaç günde etki eder?

Aşk büyüsünün etkisi genel olarak kişiden kişiye göre farklılık gösterir. Burada büyüyü yaptıran kişinin karakteri, düşüncesi ve niyeti önemlidir. Bu yüzden herkeste farklı şekilde ve günde büyü etkisini gösterir. Ancak unutmamalısınız ki, bu büyüyü yaparken niyetinizde ve düşüncenizde emin olmalısınız. Aksi bir durumda büyü ya tutmaz ya da ters teperek istenmeyen sonuçlara neden olabilir.

Tuz ile Aşık Etme

Aşk Büyüsü Nedir? Nasıl Yapılır? 
Aşk Büyüsü Nedir? Nasıl Yapılır? 

Tuz ile aşık etme büyüsü en etkili bağlama büyüleri arasındadır. Bu büyü genel anlamda bir medyumla çalışmadan kişiler tarafından yapılabilir. Tılsımlı sözler olmadığı için kişi kendisi ritüeli gerçekleştirebilir. Bu işlem için ilk olarak iki bebeğin yapılması gerekir.

Bu bebekler kadını ve erkeği temsil eder. Beyaz kumaş kullanarak kadın, kırmızı kumaş kullanarak erkek yapılır. Bebek yapım aşamasında farklı renk kumaşlar tercih edilmemelidir. Bebek yapım aşamasında en önemli nokta küçük bir poşet içine az miktarda tuz konulmalıdır.

Bu tuz, bebeğin karın bölgesine yerleştirilmedir. Tuz konulduktan sonra ise bebeğin açıklığı hemen kapatılmalıdır. Bu işlemden sonra bebeğin gezdirilme aşaması başlar. Bu sırada kişinin evi, iş yeri gibi mekanlar tanıtılır. 14. günün sonunda ise bebek bir akarsuya bırakılmalıdır.

Mum Büyüsü ile Alık Etme

Mum büyüsü ile aşık etme, en etkili aşk büyülerinden biridir. Bu ritüel için tecrübeli bir medyumdan yardım almak oldukça önemlidir. Aksi takdirde yapılan hatalar kötü sonuçlar doğurabilir. Diğerleri gibi burada da niyetin iyi olması gerekir. Niyetin yanı sıra mumun renginin de önemi vardır. Medyum hoca bu mumların üzerine dualar ve tılsımlar okuyarak işlemi yapmaktadır.

Yapılan aşk büyüleri iyi niyetle gerçekleştirildiği sürece ak büyüler arasında yer alır. Ancak işlemler, ister yakarak yapılan aşk büyüleri olsun ister tuz büyüsü olsun her türlü günahtır. Bu yüzden bu büyülerle ilgilenenlerin tövbe etmesi gerekir. Unutulmamalıdır ki İslamiyet’e göre her türlü büyü günah sayılır. İyi niyetli veya kötü niyetli olması önemli değildir.

Ayrıca Çabuk Etki Eden Aşık Etme Duası yazımızı da gözatabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir

Yorum Yap

Yorumlar (1)

  1. Selam ,,,
    Komşumuzun Bir Oğlu var Onunla sevgili Olmak İstiyorum , benden Hoşlandığını Biliyorum fakat Bana halen Açılmadı bu dualarla Bnu ypma şansım nedir hocam ?
    Benim de Ona karşı hislerim var Bu duygunn Önüne geçemiyorum Onu her gördüğümde kalbim yerinden çıkacak gibi Atıyor . Etkili dua ise hemen yaptirmak istiyorum .

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir