1. Ana Sayfa
  2. Aşk Büyüleri

Aşk Büyüsü


2

Aşk Büyüsü

Aşk Büyüsü
Aşk Büyüsü

Günümüzde oldukça tercih edilen aşk büyüsü nün nasıl yapıldığına dair bilgilerimizi paylaşıyor olacağız. Sizler de etkili bir aşk büyüsü yaptırmak istiyorsanız yazımızın devamından ihtiyacınız olan bilgilere ulaşabilirsiniz.

Aşk Büyüsü Yapılışı

Genel olarak farklı ama amaçları aynı olan bir büyü şeklidir. Günümüzde en fazla tercih edilen büyülerden biri olduğu için birçok kullanıcı tarafından nasıl yapıldığıma dair sorular aktarılmaktadır. Bu anlamda en çok kullanılan aşk büyüsü ‘canbar’ aşk büyüsüdür.

Aşk büyüleri hazırlanırken büyü yapılacak olan kişinin ve yaptıran kişinin doğum yılları ve yıldız uyumları kontrol edilerek kişiye özel hazırlanması gereken malzemeler iletilmektedir. En etkili büyülerde bile bu süre yaklaşık 1 haftadır.

Şimdi sizlere en çok tercih edilen aşk büyüleriyle ilgili bilgiler aktarıyor olacağız. İlk olarak sevdiğiniz insanın hızlı bir şekilde elde etmek için Arabi ayın 7’sinde olacak şekilde 100 defa ‘Ya Velud, Ya Allah’ okunarak dua edilir.

Uzun bir mum ile de aşk büyüsü yapılabilmektedir. Bu muma ‘Tebbet suresi okunur ve mum daha sonra bir yere dikilerek dua edilir ve yakılır. Mum yanmaya başladıktan sonra sevmesi talep edilen kişi de aşkından o derece yanacaktır.

1 adet kırmızıbiberin üzerine 7 defa aşağıdaki duayı okuyarak üfleyebilir ve daha sonra ateşte yakabilirsiniz. Dua ‘Ve lekad ateyna Musel enzelnahu mübareketen ücüreha fil ardı fiha halidün’.

3 adet pamuk çekirdeğine 1’er defa ‘Yasin’ suresi okunarak üflenir. Her üfleyişin ardından ise ….. kızı ya da oğlu şeklinde ‘ağzını ve dilini bağladım’ denilir. Bu çekirdekler büyü hazırlanan kişinin evi eşiğine gömülmelidir.

Aşk ve muhabbet için ayrıca okunması gereken tılsımlar da bulunuyor. Bu anlamda uzman medyumun sunacağı 62-1tılsım ile birlikte kişiye özel hazırlanan bu yazılar çok etkili bir şekilde büyü yapılmak istenen kişi için uygulanır ve kısa sürede sonuç alınır.

Aşk tılsımları hazırlanırken bir takım durumlara dikkat edilmelidir. Bunlardan en önemlisi zaman kavramıdır. Daha önce beraberlik yaşayan ve farklı sebeplerden dolayı ayrılan çiftlere uygulanan bu büyü oldukça etkilidir ve tehlikelidir. Büyünün anlaşılması durumunda kişi derhal büyüyü iptal etmek için yine medyumlara başvurarak destek alabilmektedir.

Aşk Büyülerinin Etkisi

Aşk büyüleri yapıldıktan sonraki ilk hafta içerisinde etkisini göstermektedir. Büyü yaptırılan kişide yaşanan ani duygu değişimleriyle birlikte görülecek durumlar kısa zaman sonra artık büyük bir aşkı beraberinde getirecektir.

Aşk büyülerinin etkisi başladıktan sonra kişide yaşanan duygu değişimleri büyüyü yaptıran kişiye hızlı bir şekilde aktarılır. Ona çok sevdiğini ve özlediğini belirten karşı cins daha sonra onunla ömür boyu yaşamak isteyeceğini söyleyecek ve bu şekilde birlikteliğe devam edilecektir.

Günümüzde çok etkili olan aşk büyülerinin birçok kişi tarafından tercih edildiğini söylemek isteriz. Eğer sizlerde bu konuda hizmet almak istiyorsanız ve sevdiğiniz kişinin ömür boyu size bağlı kalmasını istiyorsanız aşk büyülerinden yararlanabilir ve çok kısa sürede etkisini görebilirsiniz.

Aşk Büyüsü

Aşk büyüsü her zaman en çok başvurulan büyülerden biri olmuştur. Kişi aşkına karşılık bulamadığı dönemlerde büyük bir bunalım içerisinde olabilir. Bu bunalım kişiyi bu tarz yöntemlere başvurmasına yol açabilir. Aşk büyüsü çok etkili bir büyüdür. Eğer doğru hoca tarafından ya da doğru bir şekilde yapılırsa etkileri çok kısa bir zaman içerisinde görülebilecektir. Aşk büyüsünün etkisini doğrudan belirleyebilecek temel hususlar vardır. Öncelikle büyünün ne amaçla ve ne niyetle yapıldığı önemlidir. Eğer büyü her iki tarafın da hayatını olumlu bir şekilde etkileyecekse bu büyünün başarı ile sonuçlanması çok da yüksek olasılıklıdır. Yani aslında kısaca bu büyü intikam amaçlı, karşıyı kendinize körkütük bağlama amaçlı yapılmamalıdır.

Aşk Büyüsü Nedir?

Aşk büyüsünün birçok çeşidi vardır. Peki genel olarak aşk büyüsü nedir? Aşk büyüsü her iki tarafın da mutluluğu için yapılan, hayatlarını daha güzel geçirebilmek amacı taşıyan bir büyü çeşididir. Bu büyünün mutlaka iyi amaçlar ve niyetler ile yapılması gerekmektedir. Büyü yaparken ya da bu büyüyü bir hocaya yaptırırken niyetinizin tamamen olumlu olması önemlidir. Eğer karşı tarafın aşkına gerçekten gereksinim duyuyor, onun sevgisini, ilgisini ve sempatisini kazanmak istiyorsanız ve elbette karşı taraf da bu durumdan olumlu bir şekilde etkileniyorsa bu büyü yapılabilmektedir. Büyünün başarılı bir şekilde sonuçlanabilmesi için mutlaka gerçek bir hoca ya da medyumdan destek alınmalıdır.

Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır?

Aşk büyüsü nasıl yapılır sorusu son zamanların büyü hakkında en çok sorulan sorularından bir tanesidir. Bu büyü ev ortamında kendi olanaklarınız ile yapılabilen büyüler arasında yer almaktadır. Eğer büyüler hakkında bilginiz, tecrübeniz ve ilginiz varsa gerekli tüm şartları ve ortamı sağladıktan sonra evde kendiniz yapabilirsiniz. Ancak bu konuda bilgi ve deneyiminiz yoksa birçok kaynaktan yapılış yöntemlerini öğrenebilirsiniz. Bunun haricinde aşk büyüsünü bir hoca yardımı ile de yaptırabilirsiniz. Ancak doğru bir hoca bulmak çok da kolay olmayacaktır. Çünkü internette ya da başka mecralarda gerçek olmayan, sahte birçok hoca bulunmaktadır. Bu tuzağa düşmemek için iyi bir araştırma yapmanızda yarar olacaktır.

Aşk Büyüleri Yaptıranlar

Aşk büyüleri yaptıranlar bir hayli çoktur. Yaptıranların niyetlerine bakıldığında çoğunun iyi niyetli olduğu görülse de aralarda kötü niyetli amaçlar taşıyanlar da yok değildir. Aşk büyüleri yaptıranların genellikle istekleri söz konusu kişiyi kendilerine körkütük, koşulsuz şartsız bağlamaktır. Bu elbette doğru bir şekilde yapıldığında mümkün olmaktadır. Ancak intikam duyguları ile hareket edenler bu büyüyü yaptırmamalıdır. Aksi halde bu hem karşı tarafın hem de sizin bazı sorunlar yaşamanıza yol açabilecektir. Unutulmamalıdır ki bu büyü her iki tarafın da lehine sonuçlar doğuracak durumlarda yapılmalıdır. Böylelikle çok daha sağlıklı sonuçlar alınabilecektir.

Aşk Büyüsü Yorumları

Aşk büyüsü yorumları bu büyüyü yaptırmak isteyenlerin merak ettiği konulardan birisidir. Yorumlara bakıldığında bu büyüye başvuranların büyük bir kısmının olumlu neticeler aldığı gözlemlenmektedir. Yorumları genellikle evlerinde huzursuzluk yaşayan karı kocaların, nişanlıların ya da uzun süredir ilişki yaşayan çiftlerin konuları oluşturmaktadır. Bu gibi durumlar içerisinde bulunan bireyler eski heyecanlarına, eski günlerine ve aşklarına kavuşmak için bu büyüyü tercih etmektedirler. Elbette büyü son çare olmalıdır. Kesinlikle aşk doğal halde güzel olan bir olgudur. Ayrıca her büyünün bir süresi vardır. Büyü her ne kadar güçlü yapılmış olursa olsun bir süre sonra etkisini yitirecektir. Doğal olarak elde edilmiş olan netice de bir süre sonra yitirilebilecektir.

Aşk Büyüsü Nasıl Bozulur?

İnsanlar bazen yapmış oldukları büyünün etkisinin bozulmasını isteyebilirler ya da bir kişiye aşk büyüleri yapıldığını sezenler bu büyünün bozulmasını isteyebilirler. Bu durumda aşk büyüsü nasıl bozulur sorusu akıllara gelmektedir. Bu büyünün bozulması biraz zordur. Çünkü aşk büyüleri çok güçlü ve etkili büyü türlerinden biridir. Asla bu büyüyü kendi başınıza bozmaya kalkışmamalısınız. Mutlaka uzman bir hoca ya da medyumdan bu konuda yardım alınmalıdır. Bu kişiler tecrübeleri ve bilgileri sayesinde bu büyüyü çeşitli yöntemler aracılığıyla bozabilecektir. Büyü bozma işlemi ise yaklaşık 3 saat içerisinde etkisini gösterecektir. 3 saat sonunda âşık olan kişi aşkını hemen yitirecek yani eski haline dönmüş olacaktır.

İlginizi Çekebilir

Yorum Yap

Yorumlar (2)

  1. 5 sene önce

    HOCAM BİR KADINI SEVİYORUM AMA ONUN ÇEKİNCELERİ VAR ONU KENDİME NASIL BAĞLAYABİLİRİM SAYGILARIMLA

    • Anlatmış olduğunuz sorunlarınızla ilgili etkili aşık etme ve bağlama yöntemleri bulunmaktadır. Bana mail adresimden veya sitedeki telefon numaramdan ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir