1. Ana Sayfa
  2. Aşk Duaları

Aşk Duası Nasıl Yapılır?


3

Aşk Duası Nasıl Yapılır?

 

Aşk Duası Nasıl Yapılır?
Aşk Duası Nasıl Yapılır?

 

Aşk Duası Kaç Günde Tutar?

Hayatımız boyunca sürekli gün içerisinde gördüğümüz, arkadaşlarımızın yaşadığı ve hatta kendimizin bile yaşadığı bir olaydan sizlere bahsetmek istiyoruz. Bu olayın adı karşılıksız aşk, ne yaparsak yapalım karşı tarafı çok sevmemize rağmen bir türlü onun sevgisini kazanamayız ve en son çareyi Aşk Duası Kaç Günde Tutar? sorusunda aramaktayız. Bu dua ezberlenmesi bir hayli kolaydır.

Ezberlenmesi kolay olmasına rağmen en etkili dualardan bir tanesidir. Ezberlenmesi kolay olduğundan ve çok etkili olduğundan dolayı bu dua çok fazla tercih edilmektedir. Aşk Duası Kaç Günde Tutar? sorusunun cevabınıda birçok kişi aramaktadır. Toplamda 10 gün içerisinde güçlü aşk duası etkisini göstermektedir.

Sevgilime Aşk Duası? Aşk Duası Nasıl Yapılır?

Bu duayı eğer bir bitmeye doğru giden bir ilişkiniz var ise, evli iseniz ve evliliğiniz bitme derecesine geldiyse okuyup etkisini görebilirsiniz. Bu duayı eğer bir kişiden ayrıldıysanız okuyarak tekrardan kendinize aşık ettirebilirsiniz. Aşk duası ile birden çok işlem yapabilirsiniz: Çok sevdiğiniz ama bir türlü kendinizi sevdiremediğiniz için ayrılmak zorunda kaldığınız kişiyi kendinize tekrardan aşık ettirebilirsiniz. Sevgilime Aşk Duası?  Okuyarak sevgiliniz ile aranızı tekrardan düzeltebilir ve onun size sırılsıklam aşık olmasını sağlayabilirsiniz. Size eğer Sevgilime Aşk Duası? İle ilgileniyorsanız bu yazımızı okumanızda fayda var.

Erkek Arkadaşıma Aşk Duası?

Eğer bu duayı ederken art niyet beslerseniz kesinlikle sonucu hüsran olur. Bu dua gerçekten sevdiğiniz erkek arkadaşınız ile mutlu olmak istiyorsanız sonucu mükemmel olur ama eğer intikam gibi bir niyetiniz var ise duanız gerçekleşmeyecektir. Erkek Arkadaşıma Aşk Duası? Başlığı altında erkek arkadaşınızı tekrardan kendinize aşık etmek ve onun sevgisini kazanmak istiyorsanız deneyebilirsiniz.  Neredeyse her kızın hayalidir Erkek Arkadaşıma Aşk Duası? Çünkü sevdiği adamın sevgisine muhtaçtır ne yapsa da bu sevgiyi asla kazanamaz ve çareyi en son aşk duasında bulur.

fransa medyum hoca

Kız Arkadaşıma Aşk Duası? Aşk Duası Nasıl Yapılır?

Gelelim erkeklere, çevrenizde her gün fark etmeden de olsa rastlarsınız. Erkekler sevdiği kadın ile bir aşk sürmek isterler. Bunu başarabilmek için sürekli bir eylemde bulunma çabası içerisindedirler. Sürekli sürprizler yaparlar fakat bir türlü başaramazlar ve sonu hep hüsranla biter.

Düşünsenize sevdiğiniz kadının sevdiği müzikleri dinliyorsunuz, sevdiği şeyleri yapıyorsunuz, sevdiği yerlere götürüyorsunuz sürekli mutlu ediyorsunuz ama onu çok sevdiğiniz halde, sevgisine muhtaç olduğunuz halde bir türlü bu sevgiyi kazanamıyorsunuz. Siz olsaydınız nasıl hissederdiniz? Berbat bir halde olurdunuz çünkü bu dünyada en büyük acılardan bir tanesi aşk acısıdır ve kolay kolay hiçbir acıya benzemez kalbinizi acıtır.

Ağlamak istersiniz ağlayamazsınız, bağırmak istersiniz sesiniz çıkmaz, anlatmak istersiniz dilinizin ucuna gelir ama ondan sonra bir tane bile kelime çıkmaz ağızınızdan. Bunun dışında birde evli, sevgili olup ilişkisi bitmek üzere olan erkekler var. Karısını veya çok sevdiği halde karşı tarafın sevgisi bittiği için bir türlü sevgi göremeyen erkekler.

Bu durumda çok kötüdür, ayrılmak zorunda kalırlar ve çok büyük bir acı çekerler. Bu durumdayken araştırmaya Kız Arkadaşıma Aşk Duası? Diyerek araştırmaya başlarlar ve mutlu olmak için bu duayı yapmaya karar verirler. Karar verilmeyecek gibide değildir aslında yuvaları dağılacaktır ve bunu yapmak zorunda hissederler.

Bu kötü bir şey değildir çünkü sonucunda mutlu olacaklardır. İnternette ve çevresinde Kız Arkadaşıma Aşk Duası? Diyerek araştırmaya başlarlar bu araştırmanın sonucunda çoğu erkek bir şeylere ulaşır. Ulaşamayan erkekler ise daha fazla araştırmaya devam eder.

aninda etkili ask duasi

Bu dua yapılırken tamamen mutluluk ön planda olması gerekmektedir aksi halde yani intikam gibi arzularınız var ise bu dua kabul olmaz. Dua yapılırken tamamen temiz niyetle yapılmalıdır. Bu dua insanlık tarihi kadar eskidir. İnsanlar uzun yıllardır bu dualar ile yuvalarını kurtarmaya çalışıyorlar. Bu duayı yapmak veya yaptırmak için medyumlara veya bu tarz kişilere gitmeniz gerekmemektedir.

Kendiniz bu duayı yapabilir ve aşık sevgisine muhtaç olduğunuz kişiyi kendinize aşık edebilirsiniz. Bu duanın yapılışı çok kolaydır. Genelde Pazartesi ve Salı günleri yapılmaktadır. Ezberlenmesi gayet kolay olan bu duayı okuyup sevdiğiniz kişiyi kendinize aşık edebilirsiniz. Bu sayede ilişkiniz bitmeyecek ve çok mutlu bir şekilde ölene kadar ilişkinizi veya evliliğinizi sürdürebileceksiniz. Kapsamlı bilgi almak için çekinmeden iletişim kurabilirsiniz.

 

 

 

Yorum Yap

Yorumlar (3)

  1. 2 sene önce

    kargocu yıllarımın en başında bir şubeden hanımefendi ile aramda çok etkili bir konuşma olmuştu ve ben ondan çok etkilenmiştim yasin hocayı internetten buldum ve şubeden arkadaşlar sağolsun bana bu konuda bir iki bilgi verdi ve şuan hocam ile iletişim kurdum .allah razı olsun hocamdan aşk duaları sayesinde söylediklerini harfiyen yaparak o hanımefendi ile tanışıp bir çay içme fırsatım oldu. hocamıntkatikleri ve duaları sayesinde kız bana bağlandı ve değerimi bildi. Sürekli benimle ilgilendi ve kalbinin temizliği ile sağolsunçokgüzel günlerimiz geçiyor. Mutlu olamı sağlayan hocamdan allah razı olsun. Aşk duaları ve bağlama dualar ısayesindeallah sizden razı olsun yasin hocam

  2. 2 sene önce

    Mrh bugün aradım Yasin beyi arkadaşım önerdi memnun kaldığı için bende aşk celbine başlayacağız hayırlısı diyelim

  3. Ben arkadasımın eski kız arkadasına asık olmustum. Kızın nasıl dikkatini cekerim bilemiyordum birde arkdasıma nasıl söylerim onu hiç bilmiyordum ortada kalmıs gibiydim.Yasin hocaya anlattım önce arkadasımın dilini tutma duası ile ona döktümiçimi ve bişey demedi sonra kız için aşk duaları verdi. Şuanda kızla birlikte güzel giden bir ilişkim var yasin hocaya teşşekürlerimi sunuyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir